• Raul
    115
    Ubilo Liverpoola i produbilo njihovu krizu, ovo je već praktički gotov dvomeč iako su se znala dešavati i veća čuda i preokreti, u drugom susretu je Napoli isto na korak do prolaska. s obzirom da će Eintracht morati igrati uzvrat bez svog ponajboljeg igrača Kolo Mouania
  • Infinity
    16.5k
    Ako je itko visio nakon pobjeda vani onda je to Real, pa cak i nakon visokih pobjeda. Prosle sezone su dobili Chelsea vani 3-1, pa su dalje isli tek nakon produzetaka. Ajaxa su dobili u Amsterdamu 2-1 i ispali. Dobili su i Bayerna 2-1 u Munchenu, gubili kuci i zadnjih pola sata (?) je bilo drzi, ne daj i 2-2. Imali su i onaj triler sa Schalkeom, tu se i ne sjecam rezultata, bila je kisa golova, jedna od zanimljivijih utakmica knockout faze.

    Ne mogu se sjetiti da li je bilo nekih problema nakon tri razlike vani. Real je po meni sigurno prosao dalje, ali je upitno kako ce zavrsiti utakmica u Madridu. Vjerojatno ce Liverpool dobiti, ali mislim da nemaju snage za tri razlike. Tko se kladi, nemojte da vas navuce dobra kvota na Real u uzvratu :rofl:
  • Jaro
    7.5k
    a dobro, nije rupa (ok ove sezone je) - ali nije ni sjena onoga sto je bio prije ozljede. Proslu sezonu su jaci bili i Matip i Konate ma koliko to zvucalo cudno.
    A i Gomez nije ulazio. Uglavnom, Liverpoolu treba samo novi vezni red i stoper(i). Ostavit Bajcetica i VVD - ostalo zamijeniti. Naravno da se to nece desiti jer em nemres pol momcadi zamijeniti odjednom (ak nisi Chelsea s kaubojem na celu) a upitno i kog ce moc dovesti bez igranja u LP.
    Vec vidim kako ce se rijesiti Kloppa i onda opet desetljeca tumaranja od rjesenja do rjesenja...
  • mniokl
    283
    Bilo je problema kada su tukli Juventus 0:3 pa je u uzvratu Juventus vodio 0:3.Na kraju suđen dosta sumljiv penal u 93.minuti za Real i naravno da su te godine otišli do kraja i osvojili.Oni lakše brane prednost u gostima nego doma,ali slažem se da Liverpool nema snage ovdje za preokret jednostavno.
  • Infinity
    16.5k
    E da, to sam zaboravio. Show Mandzukica na Bernabeu. Ljudima ni tri razlike nije dovoljno za miran uzvrat.

    S druge strane imamo Liverpool kao pojam za comeback, mada im je forma za k*, ali jedna utakmica moze zavrsiti svakako. Ocekujem ludilo.
  • Dammir10
    266
    Radi Citya treba uvesti istek napada nakon 40 sekundi.
  • Krizy
    44.3k
    Nebeski skok Gvardiola za 1:1
    Gvardiol > Guardiola
  • Nino Bule
    13.9k
    Joško ga zakuco, a ederson plivanje kod ubaca,
  • marcio amoroso
    36.8k
    Pojeo je Rubena Diasa u skoku, doslovno pojeo.
  • Keyser Soze
    10.1k
    Ovo bi u HNL-u bio faul u napadu.
  • blackbully
    4.5k
    Attachment
    60d3A (7M)
  • Infinity
    16.5k
    Da li je ovo na kraju bilo igranje rukom igraca Leipziga? Ni jedna ponovljena snimka, VAR suti...
  • Nino Bule
    13.9k
    Meni ovo ko cist penal izgleda

    https://streamin.me/v/8a44a923
  • Infinity
    16.5k
    Nije mi jasno zasto se igraci Citya nisu vise bunili. Mozda ne znaju da se utakmica i nakon konacnog zvizduka moze nastaviti, mada igraci tradicionalno napadaju suce na kraju utakmice. Mislim da je to presudilo i da ovi u VAR sobi nisu ni gledali.

    Izbise mi pare iz dzepa :rofl:
  • Nolifer
    8.2k
    Jole vrati pare za tiket, bilo bi fer :lol: Ak ga vidim negdje vani, nek bar časti cugom... :rofl:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.