• Nino Bule
    11.3k
    Nemam nikakvu prognozu ali mislim da je hajduk trenutno toliko poharan ozljedama i los da od 90 minuta bar 60 min biti dominacija nas bez obzira na "posebnost derbija", sad je bitno u periodima dominacije zavrsit utakmicu a ne da nam se ponove istra i lokomotiva.
  • Mr Anderson
    5.3k
    Poharani su ozljedama, ali još uvijek mogu solidnih prvih 11 složiti. Ne treba ih podcijeniti. Sjetim se one utakmice s Bjelicom kad smo ih ubili igrom, centar nam nisu prelazili i završilo 1:1. Razlika u kvaliteti bila možda i veća nego će biti u nedjelju.
  • Efes Pilsen
    6.8k
    ta mi cesto prode kroz glavu, magarad ne moze centra preci i onda dobiju penal.. najcesce nam ga uvali Caktas iz nicega. Dobro je sto igramo na Maksu, bar bi stanje travnjaka trebalo odgovarat nama.
  • bbb medimurje
    2.9k
    Najgore su utakmice su te tzv velike utakmice u koje ulazis kao strasan favorit a protivnik ulazi poharan ozljedama bez da ima kaj za zgubiti
  • superhik
    10.2k
    najbolji komentar dotičnog

    9ggmw011zek5gkbd.jpg
  • kinfa95
    485
    hahahah daj ga blokirajte
  • kinfa95
    485
    Odite na njegov profil i pogledajte samo komentare, nemrem se ne smijat
  • cron1ck
    1.5k
    A možda čovjek razmišlja taktički, ako Dinamo pobjedi slavlje, a ako nekim slučajem izgubi onda je barem prošao na predictoru :lol:
  • Markelo
    2.5k
    Sve što taj stavi da ćemo izgubit, mi dobijemo. Nek samo nastavi sa svojom tradicijom
  • deda
    27.5k
    Samo neka Slavonac pili, to je obrnuta psohologija :lol:
  • Imamo Dinamo
    3.2k
    Mogu razumijeti nekakav pesimizam ali Slavonac bas donosi losu energiju ovdje, bas pretjerano negativan
  • Svi na Sjever
    1.9k
    Inace sam vrlo oprezan oko predviđanja, pogotovo oko derbija i kad smo bili u nekom boljem momentumu, al sad sam uvjeren u laganu pobjedu.

    Očigledno se dižemo, i mislim da ce igraci ici motivirano do krajnjih granica rjesiti ovo prvenstvo.
  • dotepenec
    98


    kme kme, loša energija :lol:

    Loša energija su "dinamovi" kmečavci po internetu i oni koji su ziher ispred telke i gledaju Liverpool, Arsenal, Barcelonu i sl., a teško je doći na stadion jer je pazi hladno i fakat je daleko iz Gajnica( jedva čekamo stadion u Rakitju), a ostatak ekipe dolazi iz drugih dijelova HR, BiH i drugih država :lol:

    Kmečimo svaki dan jer nam tovari dolaze na zapad kme kme :lol:

    Podrška Savoncu i njegovim navikama :victory:
  • plavi67
    920
    što se tiče navijača hajduka u zagrebu, samo ću reć da su u kaficu u zagrebu navijali za hajduk i to protiv nas još bila tekma.
    druga stvar, prošli derbi u maksimiru poslije tekme slobodno se šetali izvan ograde na okretištu borongaj, murija ništa, pušta ih.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.