• Captain America
    13.9k
    Koji sektor?deda

    Zapad gore B toranj, najbliži jugu (ne znam točan broj).
  • Nolifer
    6.7k
    Livaja sa svojim idolom... Martinu sekunda, Marku uspomena za cijeli život

    lhmkpvvlpqil3qx5.jpg
  • BBBaranja
    1.9k

    Malo zagalamite na njih,da znaju da nisu dobrodosli..
  • Captain America
    13.9k
    Malko teže to ide kad si jedini s našim obilježjima :sweat: Doduše, tolko slađe je bilo likovat kad smo ih našamarali u drugom djelu :wink:
  • BBBaranja
    1.9k
    Pa jel moguce da je stvarno takva situacija?
    Nikad nisam obracao paznju na to
  • bbb medimurje
    2.9k
    Ja isto to nikad nisam skuzil
    Bas bi sad namjerno uzeo za zapad gore ulaznicu bas za taj sektor
  • Salva
    2.3k
    Ne mogu ni zamislit da tog stvarno ima na zapadu. Jasno mi je da uvijek ima “prikrivenih” koji zive u Zagrebu pa im je lakse otic na zapad nego jug, ali da slave golove u dresovima Hajduka??
  • deda
    27.9k
    A vjerojatno je Captaina baš posralo jer vjerojatno njihovi kad uzimaju karte pucaju na te rubne sektore do juga.
  • Mr Anderson
    5.4k
    Otkad je istok zatvoren idem na zapad i nisam baš vidio nešto Hajdukovaca oko sebe da slave. Kad smo izgubili 2:0 vodili smo dva hajdukovca sa sobom, ali su dobili zabranu da se veseld ako daju gol.
  • NitkoBitan
    12.2k
    Ti dva Hajdukovca, netko frenda Filipinca, netko youtubera iz Engleske i dobijes tribinu punu pckica koju sjever s razlogom ne zove vise za skandiranje Dinamo - Zagreb (ma zapravo je bilo par puta ali daleko je to od dozivanja sa istokom)...
  • Riot
    1.7k
    Malko teže to ide kad si jedini s našim obilježjimaCaptain America

    ...na nasoj tribini.

    Tragicno.
  • Mr Anderson
    5.4k

    Ne kužim što želiš reći? Želiš li meni nešto poručiti?
  • NitkoBitan
    12.2k
    Navijaci protivnickih klubova nemaju kaj radit na domacoj tribini, pogotovo rivali. A ovo kaj sam spomenuo i "ostale" nenavijace Dinama oni jednostavno ne sudjeluju u navijanju i atmosferi, kaj ih je postotno vise to je gore... As simple as that.
  • Captain America
    13.9k
    Bilo je 6, 7 dečkiju iz Slovenije (jedan od njih je bio u dresu, normalno gore hudica da može proći zaštitara pa ju je skinuo kad je došo gore), reko je da su htjeli uzet za jug, ali kak su bili u Portugalu na Vitoriji nisu mogli do splita po ulaznice pa su uzeli za zapad gore i pomaknuli se na krajnji dio jer je "neslužbeni običaj" da su tamo njihovi koji ne dođu do ulaznica za jug.

    S ostalima nisam pričao, al dovoljno je bilo vidit ruke gore na kraju prvog djela.
  • miro
    3.1k
    Ma ne dečki, pa kaj se mi tu bunimo, ok im je dat 3200 karata za Jug i onda još da dolaze na Zapad, to je sve normalno ne. Nek unesu i "Mrzin Zagreb" ovaj put
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.