• Praskaton
    1.8k
    Jako dobro drugo poluvrijeme,Petko za nas znaci neprocjenjivo pa cak i ovakav sa glupim greskama na centru.
    Bulat nakon loseg prvog u drugom jako dobar.Da je Spikic bio a ne Menalo vjerujem da bi jos koji gol zabili.
    E sad jos Gorica da zaokruzi ovu lijepu nedjelju
  • Carrasco
    4k
    Iz arhive: pozdrav za "gospodu" sa zapada...6cux0hwciuhrz01m.jpg
  • marcio amoroso
    31.9k
    Tekma, navijanje i vrijeme vrh. Baš sam uživao u Varaždinu. I ne mogu, jednostavno ne mogu shvatiti ovoliku količinu hejtq prema Čačiću. Čovjek ima predobre brojke, Dinamo zabija dovoljno golova, sigurno koračamo prema novom prvenstvu, a ljudi ga hejtaju kao da je treći jbt. I još nešto. Dosadni ste sa tim dječjim forama kao Čancelotti, čačke ball Itd.
  • Mr Anderson
    5.3k
    Sve jako dobro. Petko kakav je da je, nama puno znači. Okrenuo je igru u našu korist. Tri boda su tu. Sad zgazit tovare i mirno privesti prvenstvo kraju. Uz put promovirati još kojeg igrača.
  • IstokKa96
    556
    Rutinska pobjeda, debi dvojice mladih igraca, odmoren Kapetan, Petkovic postepeno ulazi u formu, tribina uobicajeno na visokoj razini...'3 boda blize naslovu'...JEdina moJA LJUBAV
  • Nino Bule
    11.3k
    Drugo pol odlicno, po meni promjena stopera velika greska i nikad mi nece bit jasan cacic koji ne da do sada minute rukavini koji je krilo ali ce ubacit stopera. Ristovski jos jedna odlicna utakmic
  • deda
    27.5k
    Prekrasno popodne u Varaždinu
  • Jurki
    8.4k
    sve stoji kaj si napisal. 3 boda su tu. Dobra igra.
    Al jebiga ja sam pristalica gaženja protivnika tj "gegen presinga".. i za moj ukus nije takav nogomet kakav igramo.
    Al dobro to je samo moje misljenje.
    Htel bi gledati ono kaj igraju City, Real, Bayern.. da tak igra Dinamo..mozda jednoga dana..
  • Olmic
    2.7k
    Bravo decki top ste atmosferu napravili

    Htio bi istaknut Bulata koji je grizao bolesno i Petka koji nas cini 30,40% boljim. Ademi za zadnjih pola sata top
  • Nino Bule
    11.3k
    Meni bulat danas nit smrdi nit mirise, al zato imamo ovo proljece da odigra sto vise minuta i vidimo jel se sposoban vratit na svoju razinu i jos napredovat
  • Efes Pilsen
    6.8k
    Po nekoj logici bi Bulat i Drmic trebali bit kompatibilni.. Bulat ima bolesne lopte u prostor, a Drmic je igrac prostora, samo sto mi ne igramo tako brzo..
  • Zagi
    4.8k
    Da jbg, igra nam je podređena Petku koji se spušta dok Špika traži dubinu.
    Malo je to sada drugačije sa Ivanušecom koji za razliku od Orše bježi od aut linije i uvlači se u sredinu.
    Sada dali mu je to samo prirodno kretanje ili je sustav tome prilagođen, vidjet ćemo.
    Interesantno u svakom slučaju. Ne vidiš često u modernom nogometu da lijevo kirlo dubinskom loptom izbacuje desno u gol šansu.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.