1k
    Kako bi volio da ga Rile zabije protiv tovara na gol ispod sjeverne tribine
  • San Lorenzo
    11.5k

Točno to, nemam ništa protiv Čačića, drago mi je da je oprao vlastito ime u ovom mandatu, ali meni taj njegov nogomet ne paše i točka...premekano, uglavnom sporo, obrana sumnjiva, a i nikad neznaš kako će ekipa izgledati taj dan, može razvalit nekoga 6-0, a može i odigrat 0-0 bez stvorene šanse.

Daj mi dosadnih Bjeličinih 1-0 i ja prezadovoljan.
    Jel se zna kaje sa Špikom?miro

- Dobio je neugodan udarac kramponima, nadam se da će biti sve u redu. Sad je bolno, ali ima osam dana do sljedeće utakmice. Očekujem da će biti spreman. Ostali? Kevin Theophile ima virozu pa nije konkurirao za ovu utakmicu. Malo smo poštedjeli kapetana Arijana Ademija jer je cijeli tjedan bio u virozi... Petar Bočkaj osjetio je zatezanje u butnom mišiću. Boško Šutalo oporavlja se i primiče momčadi. Bruno Petković odigrao je cijelu kup utakmicu u gostima protiv Splita, sad je bio na terenu u drugom poluvremenu, već protiv Hajduka možemo računati s njim u puno većoj minutaži. Vidite da polako vraćamo i Marka Bulata koji dugo nije igrao zbog ozljede.
  • Gelipter
    3.4k
    Inače, sigurno 70 % istoka navijalo za Dinamo, a posebno me iznenadio i zapad koji je na Dinamo neobično glasno odgovarao Zagreb. Šteta kaj nismo to još malo forsirali s juga. Sve skupa jako lijepo popodne u Varaždinu i fala Bogu kaj je onaj majstor na kraju uspio uzeti Ivanušecov dres bez težih posljedica :cool:
    12.2k
    Kakva je bila ugostiteljska ponuda na stadionu? Usao sam direkt unutra i nisam mrdao ni na poluvremenu tak da ne znam. Upao mi u uho komentar da je bolja neg na Stamford Bridgeu pa pitam :lol:
  • deda
    28k
    Pive i kole je bilo, ali sa hotdogovima su podbacili. Bar na istoku.
    7.4k
    Za "gostujuće" navijače danas u VŽ i pivica i gemišteki bili da se mogu zet, na sjeveru u ZG i ako bude, bude ona bezalkoholna pišulja ili radler, a gemišt je druga dimenzija.

Odlična nedjelja i popodne u plavom Varaždinu, fala domaćinu na gostoprimstvu :victory: