• Mlađi referent
    12.3k


    Moguće je, ali možda i teže nego pogodit taj FG od 60 :sweat:

    Za nikakav PA nema vremena, to mora bit milimetarski savršen pass na jardažu s koje žele pucat i mora bit skroz na sideline ( da izađu iz igre i tak zaustave vrijeme) jer bilo što u teren Chiefsi ne bi išli na tackle nego bi pustili da vrijeme istekne pa onda rušili. I najgore zapravo što Chiefsi u tom trenu doslovno jedino to i brane, svaki reciever bi bio u debelom coverageu. Pogodit takvo dodavanje, stvarno SF

    Bradberry na kraju priznao hold
  • Patak
    2.9k
    Jardaža, pass, hold, sideline, tackle, coverage, receiver, FG, PA. Evo kužim što je SF, to vjerojatno nije žargon tog sporta...Vjerojatno najdosadniji sport iza bejzbola. Moliko ima aktivne igre, a koliko stajanja i premještanja? Rekao bih 10%/90%.
  • Mlađi referent
    12.3k
    10%/90%.Patak

    Nekakvih 25-75 je u pitanju u okviru tih 60 minuta clocka.
  • Patak
    2.9k
    Kad smo već kod tog sporta trebali su i Hrvati imati veliku zvijezdu tog sporta, ali sudbina je imala druge planove. Tony Mandarich je imao ne jednu već dvije naslovnice Sporta Illustrateda. Prvu 1989 kao najveći prospekt (@Neki tip sa Zapada) a drugu 1992 kad je trebao oživjeti karijeru. Ovaj iz 1989 možete pročitati ovdje...

    THE BIG ENCHILADATONY MANDARICH, A TOP NFL PROSPECT, IS A CHOWHOUND WHO CHEWS UP OPPONENTS
  • Efes Pilsen
    8.3k
    pa dobro, nije toliko dosadan. Ja pravila ne znam, a sinoc sam imao dojam da gledam film :rofl: Toliko reklama s holivud zvijezdama isprekidano drevnom igrom cunjoglave lopte.
    Da nema toliko prekida bilo bi i gledljivije, ali s obzirom da sport dolazi iz majke kapitalizma..
  • Logistika
    1.3k
    ako ne znas nista o nfl,superbowl je vjerovatno najgora tekma koju mozes ubosti u sezoni,ako te zanima bas sport hahahahaha i naprave film od utakmice doslovno...ako ti je bilo ok,pogledati normalnu tekmu uz 3 piva bilo bi ti jos bolje. Ja kad sam pocimao gledati tekme je komentirao Los...i puno se dao i u pravila,i objasniti ljudima...ako imas pravog komentatora,ti tek onda skuzis koji je to šah...tamo akcije kakve se znaju odigrati to bude umjetnost osmisliti uopce.
    Mene zanima kako oni u transferu nekog quarterbacka osiguraju da im ovaj ne odruka cijeli playbook ? I kako mogu znati da nije?
  • Mlađi referent
    12.3k
    Mene zanima kako oni u transferu nekog quarterbacka osiguraju da im ovaj ne odruka cijeli playbook ?Logistika

    Nikako, overrated stavka često od strane ljudi koji to gledaju malo sa strane.
    Svi se oni poznaju vrlo dobro, igrači se tradeaju redovno, treneri su odgojeni jedni od drugih tzv. trenerska stabla. Na kraju se sve svodi na IQ i muda trenera.
  • Efes Pilsen
    8.3k
    davao sam ja tome sansu i ranije, ne privlaci me previse, ali da je na TVu u nama normalnije vrijeme pogledao bi neku kao sto okrenem Southampton - Brentford..
    Recimo hokej mi na TVu nikad nije bio napet, uzivo nakon par pivi imas dojam da ti hokej ometa koncert :lol:
    Svim tim americkim sportovima je zajednicko da su spektakl i da imas dojam da sport prekida spektakl..
  • Logistika
    1.3k
    ionako sve akcije jedni drugima vide na tv svakako. Svaki QB nema ni iste karakteristike,kao ni nogometasi...nisu jednako agilni,ne bacaju jednako daleko,jednako brzo,nisu jednako brzi ili cvrsti na nogama,nisu jednako kreativni u improvizaciji...ako dolazi novi QB to su prilagodbe onda i playbooku i svemu...
  • Mlađi referent
    12.3k


    Upravo tak, sve si rekao
  • Mlađi referent
    12.3k


    https://m.youtube.com/watch?v=IjlfQBQk_kg

    Pogledaj ovo, ovaj je baš ekstrem, ali bez problema bi oni odvrtili sve važne akcije drugih coacheva da to nešto previše znači.
  • Logistika
    1.3k
    Hokej gledam jedino kad je olimpijada hahahahaha ali mi nikad nece biti jasno da sam shvatio NFL a Bejzbol nisam...za amere ne znam jel bi rekao da su najsportskija nacija jer zbilja jesu olimpijska nacija,prate sad i nogomet,stadioni su dobro posjeceni....ali onda kad vidim da je puna dvorana na nekim zenama koje u kupacim igraju mali americki nogomet...onda pomislim k.rac sportska nacija,jednostavno mozes im sve prodat....neki dan mi izbaci nekog patuljka kečera,njih 5-6rade performanse,totalni trash ono,naplacuju 5 dolara ulaz,i na njihovim eventima po 100-150 ljudi...kod nas je bilo nogometnih utakmica u prvoj pred manje...i dalje europa vise voli strast,a oni show...iako se i kod nas generacija mijenja
  • Zambatine škude
    2.6k
    Vjerojatno najdosadniji sport iza bejzbola.Patak

    Teško da dva sporta mogu biti različitija nego bejzbol i američki nogomet
  • Eduardo
    20.3k
    Krasna slika :clap:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.