• Mlađi referent
    12.3k
    Isti novinar kaže da su Tekpeteya kontaktirali iz bugarskog saveza u vezi promjene nacionalne momčadi tj. htjeli su da zaigra za Bugarsku.

    On je 2022. proglašen najboljim strancem lige.
    Također najboljim igračem travnja, svibnja i rujna.
    Po CIES-u je bio 5. najbolji igrač lige te je trenutno uz Viona najbolji asistent lige.

    Zvezda i Braga su se nedavno raspitivali za njega.

    U svakom slučaju živi dobre dane u Bugarskoj i odšteta će morat bit paprena ako ga želimo
  • Olmic
    3.6k
    Nula bodova prema mojim info
  • Orc123
    8k
    Kaj a fakat ste se ponadali? Omeragic, prakticki besplatan i nisu ga uspjeli zavrsiti kamoli neki ovako i financijski ozbiljan transfer. Tek ce se vidjeti na sto su nam srozali klub....
  • Mlađi referent
    12.3k
    Nula bodova prema mojim infoOlmic


    9mx6fa36uyd2bpev.jpeg
  • xyz
    840
    Orša i ovaj jednako koštaju... hahaha

    Inače, gledao sam ih, osim protiv nas, i kod Rome u EL i bio je solidan. Ali za 5 milja se dovede i on i Despodov koji je bolji igrač i lijevi bek Nedjalkov koji je isto ok.

    P.S. Ugovori im svima ističu iduće godine tako da im je ovo zadnja prilika za neke veće pare uzeti.
  • marcio amoroso
    36.4k
    Kaj a fakat ste se ponadali?Orc123

    A jesmo, i sad smo baš razočarani :sad:
  • San Lorenzo
    15.6k
    Kad uopće završava prijelazni rok za nas?
  • Mr Anderson
    8k
    Opet su raz..bali kolegu Orca.
  • Dammir10
    266
    Tekpetey izgleda kao da ima 34-35 godina i kao da ganja zadnji ugovor u karijeri u nekakvom turskom klubu. Modrić izgleda 5 godina mlađe od njega. Za 5 milijuna se može dovesti bolji i mlađi igrač.
  • Orc123
    8k
    Nisu me razebali nego sam smanjio ocekivanja, tj. Ni nemam ih. To je moje molisljenje o njihovom vodjenju kluba, tj. Politike odlazaka i dolazaka igraca
  • NitkoBitan
    17.3k
    Ako netko bude imao kartu viska za lozu treba ju dat Orcu pa nek gore po hodnicima trazi odgovore na pitanja o pojacanjima i lose odradenom prijelaznom roku
  • San Lorenzo
    15.6k

    Odlično, pomirio sam se s tim da nećemo dovoditi nikoga dok smo u ovoj fazi, a poslije 15. ćemo znati na čemu smo točno...netko je ranije iznio teoriju koja ne zvuči loše, a to je da je Čačkeov zadatak bio raščistiti svlačionicu za onoga tko dolazi nakon...postojeća grupa igrača se vrlo brzo nadogradi na ljeto, Bjelica je u 10ak dana prije pet godina kompletirao glavninu igračke križaljke.
  • Mlađi referent
    12.3k
    I Bugari su počeli pisat pa onda nek’ završna trakavica ovog roka službeno počne :joke:

    “Dinamo (Zagreb) poslao je ponudu za krilnog igrača Ludogoreca Bernarda Tekpeteija, doznaje Sportal.bg . Dvije momčadi pregovaraju gotovo tjedan dana, a Hrvati su odlučni učiniti sve kako bi privukli Ganca.
    Prijelazni rok u zemlji otvoren je još tri dana - do 15. veljače, a očekuje se nastavak pregovora do kraja. Početna ponuda Hrvata iznosi nešto više od 4 milijuna eura, što za sada ne zadovoljava upravu "orlova".

    Dinamo je svog bivšeg lijevog bočnog Miroslava Oršića prodao Southamptonu za gotovo 6 milijuna eura, a priča se da će upravo Tekpetei biti njegova zamjena. Hrvati su dobro svjesni igračeve kvalitete jer su se ove dvije momčadi susrele u kvalifikacijama za Ligu prvaka ranije tijekom sezone.

    Prije samo nekoliko dana krilni napadač izabran je za najboljeg stranca u efbet ligi. “
  • Nino Bule
    13.7k
    Ako je istina, 4 mil eura je ozbiljna ponuda, ne bi ja bas puno vise od toga isao, igrac iz bugarske lige, kao i za atiemwena ne mozes znat tocno koliko godina ima, jedini problem je sto je u bogatom klubu tako da ga financijski ne mozemo natjerat da trazi transfer u klubu
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions