• Mlađi referent
    12.3k
    Frigan svakako veliki plus, ali tek na ljeto (nemam problem da se dogovori pa nek ostane u Ri još par mjeseci) .

    Tek je počeo razvijat se kao igrač i sad mu mijenjat okolinu i uskratit ga za potpunu minutažu mi nema nekako smisla.
  • Zagi
    7.7k
    Bilo bi zanimljivo imati brzog i borbenog napadača. To nam otvara jedan potpuno drugačiji tip nogometa.
    Ima nešto Mandže u njemu.
  • LovroZG
    1.3k
    Ima nešto Mandže u njemu.Zagi

    Ima puno Mandže u njemu. Sad je malo bolje krenuo raspolagat energijom koju ima pa je u stanju odradit kvalitetnih 90min u komadu. Svakako ga vrijedi pratit.
  • Zagi
    7.7k
    S druge strane Barišiću je otvoren prostor u Domžalama.
    Ako i on eksplodira, treba se odlučiti u kojem smjeru ići.
    Sva sreća imamo dobrog SD, ne brinem se :cool:
  • Nino Bule
    13.7k
    Kupovanje svakog hnl igraca koji spoji 3 dobre utakmice nas je dovelo do kadra od 35+ igraca i napuhanih rashoda, kad frigan postane igrac razlike i konstanta mozemo pricat o kupnji i ne briga me sto ce bit duplo skuplji jer to na kraju opet bude jeftinije. Bolje kupit dokazanog igraca tipa rog (ili ivanusec i majer) i platit to nego dovest svakog jurica,kulenovica,leskovica i stefulja zbog 6 mjeseci dobrog nogometa i opet potrosit 5 mil eura, a od njih svih smo dobili kurac.
  • Batigol86
    224

    Slazem se, samo sto mnogi od tih HNL transfera nisu bili zato sto je netko mislio da nam trebaju ti igraci vec pranje para, tzv rikverc.
  • Nino Bule
    13.7k

    Naravno, bilo je rikverca vjerovatno i na ovim skupljima ono bitno je da kad oduzmes rikverce bolji posao ispadne manji ali kvalitetniji kadar, volio bi da se pusti neko vrijeme da igrac pokaze kvalitetu u hnl-u a ne odma pokupit svakog igraca cim se napise par clanaka o njemu.

    Vjerovatno postoje iznimke di bi se i ja slozio da igrca treba odma pokupit zbog kombinacije mladosti i vrlo brzog napretka, frigan bi vrlo lako mogao biti taj jer ima samo 19 godina ali bi pricekao ljeto i da nastavi s ovakvim predstavama jer kupit ga nakon 3 dobre utakmice mi je suludo.
  • Jurki
    11.7k
    Kaj se nogomet igra samo u hnl-u? Za nas nema pojacanja u hnl. Prinove da, ali nama trebaju pojacanja koja budu pojacanja za Europu.
  • Dammir10
    266
    Frigan je očita kvaliteta koju bi trebalo pokušati dovesti u klub što je prije moguće. On je igrač koji i kad ga ne ide donese nešto svojom trkom i energijom. On uvijek zuji, nudi se, otvara prostor sebi i drugima, moderan je igrač i ima tek 19 godina. Nije mala stvar sa 19 godina bit igrač utakmice Hajduk-Rijeka.

    Neko reče da treba pokazati kontinuitet: OK, slažem se. Samo je problem što će kad pokaže kontinuitet od sezonu-dvije koštati 4-5 milijuna baš kao i Beljo i Dinamo vrlo vjerojatno tada neće moći parirati ponudama bundesligaša. Pitanje je treba li Dinamo sada riskirati ili ne treba, po meni sa Friganom treba riskirati i uzeti ga dok se može.

    A ovo da za Dinamo ne treba dovodit igrače iz HNL-a...mnogi igrači na kojima se temelji dinamov uspjeh su pojačanja iz HNL-a. Livaković, Ademi, Ivanušec, Majer, Jakić, Gavranović...znači može se u HNL-u naći dobar igrač. Barem nas povijest i uspjesi reprezentacije uče da je HNL leglo talenata. Može se pri dovođenju iz HNL-a pogriješiti koji put ali ja uvijek prije biram dovođenje većine pojačanja iz HNL-a (uz pokojeg iz inozemstva) radije nego da apsolutno sve dovodimo iz inozemstva kako neki zazivaju. Ne bih želio da se Dinamo pretvori u APOEL i slične klubove sa juga i istoka Europe koji u svom sastavu od 25 igrača imaju 20 stranaca od 30 godina. Dovođenje isključivo dokazanih iskusnih igrača iz inozemstva može kratkoročno donijeti rezultat (baš kao kod APOEL-a) ali dugoročno je to vrlo loše za klub.
  • Patak
    2.9k
    HNL igrači bi trebali biti prioritet jer to tržište najbolje poznajemo i možemo reagirati prije nekog kluba iz lige petice.
  • miro
    4.4k
    Meni se Frigan čini kao kopija Kulenovića
  • Zagi
    7.7k
    Prema Germaijaku Štefulj moguća posudba u Celje.
  • marcio amoroso
    36.5k
    Ako Štefulj ode ovo je kadar za proljeće:

    Livaković, Nevistić, Zagorac
    Ristovski, Moharrami
    J. Šutalo, B. Šutalo, Theo, Perić
    Ljubičić, Bočkaj
    Ademi, Mišić, Bulat, Ivanušec, Baturina, Brkljača
    Špikić, Menalo, Emreli
    Petković, Drmić

    Po meni ozbiljan, ali baš ozbiljan deficit na krilima i na poziciji lijevog beka. Ostalo je apsolutno ok do ljeta.
  • Krizy
    43.3k
    Brkljača ide u Dubravu na posudbu. 18 igrača + 3 golmana. S tim da Boško još uvijek ne igra.
  • xyz
    840
    Još jedan ovakav prijelazni rok i gotovi smo...
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions