• Kwedi
    3.8k
    ako dođe ovaj ko zamjena, plaća mu nije ispod pola milje sigurno (toliko imao u qarabagu)
  • Dragon1Warrior123
    3.3k
    pitanje za vas više upućene, jel Šehić bolji golman od Zagorca? jer ja zasad nisam uvjeren...
  • reziser
    6.8k
    ako ode livaković, branio bi mi zagorac, o kalinicu nebih ni riječi, ali me jako dobro nasmijalo
    takav nam ne treba!
  • Dudu
    2.6k
    Ne sviđa mi se činjenica da je iz istog kluba u Hajduk stigla 'zvir' Edouk, a s njima obojicom u kadru su izletili iz prve lige :D
  • Goran
    80
    Ovo za Kalinića stvarno smiješno, čovjek ne brani u engleskoj 2. ligi, tu samo može bit neki trgovački interes, nikakav sportski, Horkaš, Gondžić, imamo mi tu svojih dobrih dečkiju, ili isplativijih opcija u HNL-u
  • Maki17
    217
    Gondžić nema visinu za golmana.
  • xavier
    12.1k
    Ponovit ću što sam rekao Dedi na superkupu, možda sam subjektivan jer mi je Livaković uvijek bio drag golman, ali bojim se da ćemo ga teško zamijeniti kad ode. Naravno da su golmani specifični i da ne idu za iznose kao ostali igrači, ali meni je nepojmljivo da otprilike isto vrijede Livaković i Gojak.

    Teško je "pogoditi" pravog golmana, a mi smo to imali prošle sezone. Znam da ljudi ovdje vole Zagorca, ali on meni jednostavno nije ta razina.
  • ZGBhoy
    1.7k
    sjećam se Puno čuvara mreze u Dinamu.

    Al Livakovic je najjači u zadnjih 20 godina
  • Infinity
    16.4k
    Kad spomenu kako Livakovic i Gojak isto vrijede. Ako je lova nuzna onda se bolje rijesiti Gojaka, a zadrzati Livakovica.
  • Kwedi
    3.8k
    Kalinić nije nigdje spomenut osim na forumu pa ne vidim potrebu da ga itko više u kontekstu Dinama navodi
  • Nino Bule
    13.8k
    Mene cak u ovom slucaju ne diraju pare, decko je svoje dao ako hoce ici nek ide ali di u montepllier, ajde da radi korak naprijed u karijere a ovo je u najmanju ruku stagnacija. Podebljaj mu ugovor ako su pare u pitanju i zadrzat ga sto dulje. Covjek nam je poslije olma u europi uz tandem kata dilaver bio kicma momcadi
  • Kwedi
    3.8k
    Ak je nakon svega Dinamo u odnosu na Montpellier stagnacija, onda nek se tera sve u pizdu materinu.
  • Infinity
    16.4k
    Meni je Montpellier korak unatrag u odnosu na Dinamo
  • SAS1987
    14.7k
    Na brzaka sam iskopao da Montpellier ima ili je imao prošle godine budget od 39 000 000€, što znaći da nemajo baš puno veći budget od Dinama i da nisu u stanju Livakoviću ponuditi puno bolji ugovor od dinama.

    [url]http:// http://www.football.fr/football/equipes/montpellier-28.html[/url]
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions