• reziser
    6.8k
    ako je sve to istina, vjerujem da je, iako se nikad ne zna
    vidjet ćemo vrlo brzo.....
  • ZGBhoy
    1.7k
    To sve zvuči dobro još da se ostvari :grin:

    Može mi tko kaj reći malo više o Kahlini ?
    Ja ga osobno nisam pratio
  • dzg7
    298

    Bio je na golu sad na zadnjoj kutiji, osvojio sa kvartovskom ekipom, cuda je branio
    Nije mjerilo veliki i mali nogomet ali eto tako zanimljiv podatak
  • Mr Anderson
    8.2k
    Mislim da je ta ponuda Olmu u prvom redu iz razloga da bi se pokušala ispregovarati što veća odšteta jer Olmo trenutno ima smiješnu plaću. Manjubod Leška.
  • Infinity
    16.4k
    Bolji ugovor bi stavio i Olma u bolju poziciju pri pregovorima s novim klubom.
  • Jaki
    100
    Navodno zele i Ibrahima Sehica golmana Bih, brani u turskoj drugoj ligi i ima 30 godina meni se cini bolji izbor Kahlina ali treba nam i iskustvo.
  • Goran
    80
    Nemoguće mi je da oni isto vrijede, možda samo na papiru, Liva je uvijek pravi kad treba biti, a kad je stani-pani Gojak promašuje kao u Lisabonu...
    Kahlina OK brani u Gorici, ima sjajnih obrana, rijetko kiksa, OK golman ali nisam ga vidio u Dinamu, dosad...
  • xavier
    12.1k
    Kako smo već pisali, visina plaće ne utječe baš na iznos transfera jer ta dva iznosa nemaju previše veze jedan s drugim s obzirom da u novom klubu ionako potpisuje novi ugovor. Može utjecati samo na razini zadovoljstva kod igrača odnosno na to koliko će on forsirati transfer.

    No ono što definitivno utječe je trajanje ugovora. Naravno da nisi u istoj poziciji kad pregovaraš o transferu igrača koji ima ugovor još 4-5 godina i kad igraču ugovor ističe zato godinu dana.
  • Papastrumf
    12.4k
    Zar nikome nije palo na pamet da potpisuju novi ugovor s Olmom u kojem stoji da 50 ili koliko vec % ostaje Olmu, ili kome vec :wink:
  • Carrasco
    4.1k
    Ova informacija nije smijela biti pustena u medije, jer zamislite koliko će se cijena spustit ako Olmo ne prihvati novi ugovor... jedino ako su se već dogovorili
  • xavier
    12.1k


    Naravno da nam nije palo na pamet kad znamo da oni to nikad ne bi napravili :grimace:
  • El Capitan
    74

    Meni je palo na pamet da se novim ugovorom Olmu daje 30-50% od idućeg transfera, ispravak greške kad nisu stigli potpisati onaj prvi zločinački ugovor. Naravno, 30-50% rikverca famigliji od nagrade igraču.

    Palo mi je na pamet da tim ugovorom podebljavaju cijenu igraču pa će se svi fino omastiti.

    Palo mi je na pamet da bi igrač mogao dobiti neki debeli sign-on fee od recimo milijun-dva od kojeg će dio također ići u rikverc.

    Palo mi je na pamet da bi menadžer mogao dobiti debeli bonus za posredovanje, kao i neka offshore firma.

    Palo mi je na pamet da će Dr. Oljivari i Ničota tjedan dana pjevati hvalospjeve upravi Dinama na najvećem poslu u povijesti kluba (bez da smatraju potrebnim navesti koliko će od tih -recimo- 35 milijuna zapravo sjesti u kasu Dinama a koliko će odlepršati znamo već gdje) i apostrofirati da to ne bi bilo izvedivo bez velečasnog koji je zbog političkog progona i korumpiranih sudaca završio u Međugorju.



    Palo mi je na pamet da bi Dinamo mogao od svih tih para vidjeti kikiriki. I uzeti novu pozajmicu od nekog, nekog, nekog da pokrije budžet.
  • Bosna86
    11.7k
    IZDRZI!!!!
    Potpis
  • Beli
    149
    Pise na naslovnici SN-a da ukoliko Livakovic ode, dolazi Lindner
  • marcio amoroso
    36.6k
    [reply="Beli;22103
    Ima logike. Bjelica ga poznaje, ok je golman i još je i slobodan.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions