• Orc123
    8k

    Da klub ne funkcionira ne bi se mogao zavraiti ni jedan izlazni tranafer, a ko sto vidimo tu nije bilo problema. Tako da su to za mene samo jeftini izgovori da se prikrije nesposobnost SD, trenera, uprave. A ovo sto cacic radi je samo radi njegovog ega. On sad nece dovesti pojacanja iz principa iako bi sad mozda i zelio sad sigurno necw samo da se ne vidi da je pogrijesio u peocjeni. To je teski egoista. Ne mogu vjerovati da jedan klub, europski klub vodi deda sa 70 godina i to vodi sve bitno u klubu. Covjek koji nema samokriticnosti ni zrno, koji misli da sve zna, koji ce sve napraviti da peikrije svoje neznanje bez obzira da li je to na stetu kluba. Znaci alijepac vidi da nemamo l. Beka, da fali zadnji vezni i da fali minimalno jedno krilo. U situaciji kad imas sve ovlasti ti ne reagiras a tu su ga neki opravdavali po ljetu kao da ga uprava nije ispostvovala ovo ono. Mi od 6 poluvremena odigrali jedno kak spada, s tim da smo igrali sa klubovima iz donjeg dijela HNL.
  • xavier
    12.1k
    Tako da su to za mene samo jeftini izgovori da se prikrije nesposobnost SD, trenera, uprave.Orc123

    Čekaj, rat između Mamića i Antolića je zapravo "samo jeftiniji izgovor za nesposobnost uprave"?! :sweat:

    Dobro, u kojoj paralelnoj stvarnosti ti živiš?! Pa j*** se njima trenutno za igrače i transfere...zato što tebe zanimaju samo transferi, misliš da je i kod njih tako? :monkey:
  • Mali dioničar
    15.2k
    Da klub ne funkcionira ne bi se mogao zavraiti ni jedan izlazni tranafer, a ko sto vidimo tu nije bilo problema. Tako da su to za mene samo jeftini izgovori da se prikrije nesposobnost SD, trenera, uprave. A ovo sto cacic radi je samo radi njegovog ega. On sad nece dovesti pojacanja iz principa iako bi sad mozda i zelio sad sigurno necw samo da se ne vidi da je pogrijesio u peocjeni. To je teski egoista. Ne mogu vjerovati da jedan klub, europski klub vodi deda sa 70 godina i to vodi sve bitno u klubu. Covjek koji nema samokriticnosti ni zrno, koji misli da sve zna, koji ce sve napraviti da peikrije svoje neznanje bez obzira da li je to na stetu kluba. Znaci alijepac vidi da nemamo l. Beka, da fali zadnji vezni i da fali minimalno jedno krilo. U situaciji kad imas sve ovlasti ti ne reagiras a tu su ga neki opravdavali po ljetu kao da ga uprava nije ispostvovala ovo ono. Mi od 6 poluvremena odigrali jedno kak spada, s tim da smo igrali sa klubovima iz donjeg dijela HNL.Orc123

    0xewodw39nxokczj.jpeg
  • Orc123
    8k

    Sto je pjesnik zelio reci?
  • Nolifer
    8.1k


    Još jedan koji će ga zvat: di si "Beli"? :joke:
  • immerwieder
    1.4k
    znači klinac bil par mjeseci u Novom i niti spomena o njemu,
    onda ga dovede u klub čiju je školu nogometa popljuval prije par dana,
    kaj si ga nije dovel u Kustošiju, a znamo i njegove procjene oko onog Tueta,
    više to izgleda na lijepu imigrantsku priču nedjeljom
  • Orc123
    8k

    Dovoljno je da jedan od njih 20 uspije. Olmo je pokrio 100 promasaja poslje njega tako da, tako bi se i trebalo raditi. To je najmanje ulaganje a mozebitno veliki profit. Sa takvim klincima.treba riskirati....
  • xyz
    840
    Sad su i u sportskoj rubrici počeli objavljivati proimigrantske članke. Gadljivo...
  • vjeko1701
    8.1k
    Ajd jbt. malo smiri duhove...sad je i priča o dovođenju mladih igrača izvana pro-imigrantski? Gadljiv je ovaj post.
  • Armagedon13
    959
    Mi za utakmicu sa Istrom imamo dva stopera
  • xyz
    840


    Pa jel nam treba više?
  • Mulec86
    394
    Da se nac info da je medu najboljim strijelcima pionira Novog. Radi se fakat o velikom talentu i nek mu je srece i zdravlja da se razvije na nacin na koji se ocekuje. S takvim klincima se ne moze promasit.
  • Armagedon13
    959

    Ne treba ni jedan
  • Fanboy
    2.6k
    Gledajte, koliko god da je talentiran, vidi se da je plaćen oglas jer je nekolko novina za redom u isto vrijeme objavilo članak, a zadnji video koji za malog postoji su stari već par godina.
    Ajde da postoji neka snimka iz Hrvatske sa zadnje tekme, pa da su svi se nadovezali na to isto, no ovo čak nije ni klasično prepisivanje članaka već promocija spomenutog menadžera Bare...
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions