• Zagi
    7.9k
    Kačavenda gladan igre. Stavio ga Čabraja na desno krilo, baš dobro izgleda tam.
    Igrao to i u mladoj reprezentaciji nekoliko puta.
    Treba ponovno razmisliti o njemu.
  • IstinaZaDinamo
    2.1k
    @Neki tip sa Zapada

    Zabi ga Branco i PSGu :smile:
  • Neki tip
    21.3k
    Ma čuli se, reko da će mi ga posvetit.
  • ZGBhoy
    1.7k
    Garciju za Trenera Dinama, hvala
  • ZGBhoy
    1.7k
    Ante Crnac
  • marcio amoroso
    36.8k
    Jučer sam gledao uživo Hoxhu, moram priznati da je puno ozbiljniji igrač nego što sam mislio. Crnac je također dobar, ljevak je, ali je ipak još malo nedorečen.
  • thomas22
    262
    Konačno je spomenut crnac, ima potencijala taj dečko.
    Takoder kod spominjanja Hoxhe u kontekstu dinama nije mi bilo jasno podcjenjivanje i ismijavanje transfera, meni je on jedan od boljih igraca u hnl-u.
    Prvi put pišem na ovoj temi pa da spomenem igrace iz hnl-a za koje mislum da bi imali mjesta u dinamu: Stojković, Perković, Kačavenda, Crnac, Hoxha, Selahi i to bas tim redoslijedom.
  • Nino Bule
    13.9k
    Bio je i menalo jedan od boljih igraca u rijeci i igrao redovno europa ligu pa ne cini razliku u dinamu, ne treba nam jos jedan takav u hoxhi
  • thomas22
    262
    Sve stoji prijatelj ali kak bi znal da Menalo ne valja da ga nisi uzel? Kak znas da nebi eksplodiral u dinamu? Probas, ne valja i doviđenja
  • Efes Pilsen
    8.4k
    Hoxha je stariji od nabrojanih, ima jednu pravu dobru polusezonu iza sebe u Belupu. Ja ne vidim po cemu je on to osjetno bolji od Menala niti gdje je kod njega neki prostor za napredak.
    Ako se Kacavenda vrati na pravi nacin ovu polusezonu on bi mi bio na popisu, a u obzir bi uzeo i Perkovica iz Istre za rotaciju.
    Nama treba pravo krilo europske razine, barem jedno. Ne moze sve bit HNL pojacanje ako planiramo nesto odigrat na europskom nivou. Lijevi bek je vec toliko prozvakan da ga muka i spominjat, a Moha kredite trosi brzo nego cigo socijalnu.
  • miro
    4.5k
    Stojković me i po stasu i po igri podsjeća na Olma. Ne kažem da će bit ta klasa, ali ima nekih sličnosti
  • maddaddam
    2.9k
    Hoxha je stariji od nabrojanih, ima jednu pravu dobru polusezonu iza sebe u Belupu. Ja ne vidim po cemu je on to osjetno bolji od Menala niti gdje je kod njega neki prostor za napredak.Efes Pilsen

    Navodno blizu magaradi.
  • Efes Pilsen
    8.4k
    300 000 eura na 30 rata?
  • maddaddam
    2.9k


    Ne znam kako se na litvanskom veli "na majke mi"
  • Ludovic IX
    7.3k
    Pa crnac je bio u dinamu. Ako nisu bili onda sigurni da je dovoljno dobar za dinamo, i nisu potpisali ugovor , zašto bi sad bio.

    Da bi on dovoljno dobar za dinamo, mora u belupu bit za dva koplja bolji od suigrača. A nije. Ili nije još.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.