• Nino Bule
    13.7k
    Pravilo od 6 mjeseci je da mozes pregovarat bez potrebe da klub odobri, ne da li mozes potpisat ugovor. Bile su tu rasprave i nismo bas dosli do jasnog odgovora, ja se slazem da bi se trebalo moc potpisat predugovor.
  • Ludovic IX
    7.3k
    "A professional shall only be free to conclude a contract with another club if his contract with his present club has expired or is due to expire within six months"

    https://digitalhub.fifa.com/m/4c9a61a3e5b2c68e/original/ao68trzk4bbaezlipx9u-pdf.pdf
  • vjeko1701
    8.1k
    Znači može potpisati ugovor koji stupa na snagu sa danom isteka trenutnog?
  • Nino Bule
    13.7k

    Super, hvala na linku
  • Efes Pilsen
    8.3k
    Da, Skriniar je najnoviji primjer toga..
  • Orc123
    8k
    Treba jos malo skresati kadar, prevelika je guzva i koncetracija kvalitete. Brki dati novi ugovor, a onih 13 mil eura za pojacanja isplatit na racun za nezbrinutu djecu. Tamo ce barem novac biti od koristi. Kad si nesposoban da imas milione bankrotirat ces. 1jos jesnom ni slucajno nikakva pojacanja jer imamo prevelike unutqrnje rezerve. Cacicu, kompa svaka cast, znqs posao.
  • xyz
    840


    Danas smo imali čak 7 igrača na klupi, a samo 5 mogu igrati. Nema potrebe da ih idući put bude više od toga.
  • IstinaZaDinamo
    2k
    kakve veze ima koliko ih je na klupi? bilo ih je 12 proslu utakmicu pa koja korist od toga, a danas bi ih bilo 9 da su igrali Ivanusec i Misic?

    u odnosu na jesen se rijesili dva stopera i krila + Orsa i vecina je bila ok da se rijesi "viskova"

    ono sto treba je lijevi bek i jedno od krila jer je ocito Spikic izbor za bilo koje uz Ivanuseca, tu su Emreli, Menalo, Rukavina pa i Bockaj, ali jedno kvalitetno rijesenje bi nam leglo samo tako
  • jp23
    2.6k
    Mislim da je bio sarkastičan upis
  • Maki17
    217
    Mjenjaje Rileta samo da se mjenja mi nema smisla. Moha izgubljen kad je ušao. Rađe da je Rukavini dao pola sata pa da vidimo jel kaj može nego staviti Menala a znaš da ti ništa neće donijeti.
  • xyz
    840


    Pa zato i kažem. Mislim da nije potrebno tako gomilati igrače. Ne znam kako menadžeri drugih klubova još nisu shvatili da je 15 igrača dovoljno...
  • Armagedon13
    959
    Kako bi rekao dobri herr Otto :fale nam bar dva igrača.
    Koja patnja na lijevom beku i krilo obavezno.
    I da trener i SD
  • Orc123
    8k
    Imamo ebenih 10 dana za odraditi prijelazni rok! Gdje je Omeragic? Toliko su trulo nesposobni da ni to ne mogu odraditi. Bek i krilo!
  • xavier
    12.1k
    Toliko su trulo nesposobni da ni to ne mogu odraditi. Bek i krilo!Orc123

    Ja ću ponoviti što sam neki dan napisao. Neki od vas kao da nisu svjesni što se u klubu događa. Pa u ovom trenutku dvije struje ratuju do istrebljenja.

    Igrači i momčad su im i jednima i drugima negdje na 10. mjestu na trenutnoj listi prioriteta.
  • Mlađi referent
    12.3k


    Ali zato imamo vrhunskog SD-a kojeg ovaj rat ne dira i koji je koncentriran na teren
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions