• Ludovic IX
    6.2k
    Da je beljo htio doć, došao bi. ponuda je bila poslana. nije bila odšteta upitna već njegova plača.

    što se mene tiče, nek postane novi haaland, bit će dobro za reprezentaciju ali što se tiče dinama, prošlo svršena stvar
  • Olmic
    3.2k


    Beljo ne moze zamijenit lijevo jaje od Petkovica
  • Efes Pilsen
    7.3k
    Beljo ide stopama svog menadzera i to je suukus svega. Oni su vec rekli da je Dinamo bio korektan i konkretan, ali da je ponuda Ausburga bila bolja + bolja liga.
    Na topicu Osijeka su lege pricale da je njemu i menadzeru dano do znanja da ga se u Dinamo nece pustit, ali mislim da su to proseri. Madari nisu imali problema prodat Bocakaja u situaciji kad su bili blizu, pa ne vidim ni zasto bi imali problema prodat Belju.
    Ja s druge strane imam veca ocekivanja od Simica, on je fizicki bas ono sto je Mandzo bio, a moze li egzistirat na visem nivou cemo vidjet iduce sezone kad mu Sesko oslobodi mjesto.
    Uglavnom, ako cemo se razic s Drmicem morat cemo u kupovinu ili dat Kuletu jos jednu sansu.
  • Krizy
    38.6k
    Pišu Sportske "novosti" da bi Omeragić radije na ljeto u Dinamo.
    Neki dan su pisali da bi radije sad došao da se prilagodi.
    Kako napisati 10 članaka o istom transferu i zaraditi plaću :lol:
  • Zagi
    5.9k
    Za nas je bolje da dođe na ljeto, pod pretpostavkom da ga ne izgubimo od nekog drugog.
    J. Šutalo će igrat , a Bošku treba minutaža kad se vrati od ozljede.
  • Mr Anderson
    6k
    Ne znam kaj kolega Orc misli. Jeli bolje Omeragića sad ili na ljeto. Činjenica je da lijevog beka ne budu kupili. A ni krilo. Riskira se dosta.
  • Armagedon13
    958
    Ako Omeragića ne potpišemo sad,nećemo nikad
  • BBB Sibenik
    4.1k
    Ako Omeragića ne potpišemo sad,nećemo nikadArmagedon13

    Tako je, jer logički ako ostaješ na lito bez Šutala, KTC i osta si bez vikinga. Šta nije bolje sad ga uigravat do lita
  • Nino Bule
    12.2k
    Pitanje je oce li biti prostora za uigravanje, kiksa li se negdje a hajduk pobjedi nema tu minute za ijednog stopera osim startnog dvojca, a i sa ovakvim razmakom tesko da ce se puno kemijat, prioritet ce biti vracat boska pomalo jer je placen 4 mil eura, a omeragic ce u svicarskoj bez obzira na ugovor igrat jer im gori pod nogama. Ono zasto na ljeto raste sansa da nece doci je jer bi mogao imat vise ponuda, pogotovo ako mu dođe koja iz liga petice.
  • Crusades1986
    10.3k
    Jel se igrači koji ulaze u zadnjih 6 mjeseci ugovora mogu potpisat sad pa da ugovor kreće od 01.07. ili se može samo usmeno dogovorit s njim pa tek kasnije potpisivat ugovor?
  • Ludovic IX
    6.2k
    sad se potpisuje ugovor sa onima kojima ističe u 6.mjesecu . ne onda. nećeš čekat da mu istekne ugovor već ćeš sad ispregovarat, stavit potpis na ugovor koji počinje vrijediti 01.07.2023.
  • Crusades1986
    10.3k
    Znam da ćeš sad pregovarat kad uđe u zadnjih 6 mjeseci kad ne trebaš dozvolu sadašnjeg kluba za pregovore s igračem... za ugovor me zanima jel se smije sad potpisivat ili je trenutačno jedina opcija usmeni dogovor?
  • Ludovic IX
    6.2k
    ugovor se smje potpisati. zato i služi taj rule od 6 mjeseci prije isteka ugovora
  • xavier
    11.4k
    Klub u kojem je trenutno može s igračem potpisati ugovor u bilo kojem trenutku, a u zadnjih 6 mjeseci trajanja ugovora to može napraviti i bilo koji drugi klub (naravno da može i taj u kojem je trenutno).
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions