• Odglavedopetedindijete
    97
    Fiorentina objavila sliku šahovnice i HNS grba sa šahovskom figurom. Dakle Brekalo je defitinvno u fiorentini. Dobro da znamo da se i to završilo. Nadajmo se pojačanjima na krilnim pozicijama
  • Infinity
    15.3k
    Ako Gonzaleza posluzi zdravlje, Brekala ceka mucna epizoda u Firenci.
  • IstinaZaDinamo
    1.3k


    Ojeda nije, Omeragic izgleda dolazi. Ima jos netko na tvojoj listi koga si gledao puno puta? Ozbiljno pitam.
  • blue heart 72
    1.4k
    Po mojem mišljenju je Brekalo sa svojim savjetnicima jako pogriješio. Kod nas bi imao kredit i mogao je postepeno dizati formu, dok čisto sumnjam da će Viole imati puno razumijevanja i strpljenja. Pogotovo bi mogao izgubiti, kao što vas je već nekolicina i napisala kroz prizmu reprezentacije.
  • Orc123
    5.1k
    Ne pratim konkretno.igrace vec gledam lige pa tko mi.zapadne za oko
  • Odglavedopetedindijete
    97
    Infinity Gonzalez nije imao bolje brojke ni u bundesligi niti u serie a od Brekala, a puca penale i dao je 14 golova iz penala u zadnje 3 i pol godine. A i Gonzalez je vise desno krilo i lijeva noga ili špica. Da je Brekalu do sjedenja na klupi sigurno bi odabrao Napoli prije Fiorentine. Makar ne vjerujem ni ja da će prvih 2-3 utakmice igrati jer dugo nije igrao, ali drugi dio očekujem ga kao startera
  • Neki tip
    19.4k
    Ne pratim konkretno.igrace vec gledam lige pa tko mi.zapadne za okoOrc123

    Veliš, gledaš tekme švicarske kao i argentinske lige pa ti zapeli Ojeda i Omeragić za oko?

    Koje još lige pratiš, odnosno čije utakmice gledaš?
  • Orc123
    5.1k

    Nista konkretno vec kad sw ima vremena upalis stream i gledas sta je u ponudi. Ojedu sam tek vise puta gledao od kad je objavljeno da ga zelimo. Npr. Napisao sam prijw par tjedana za olyanika. Kad sam gledao Slaviju bas se vidi da je tamo glavni i da sve ide preko njega. Grula sam gledao vise puta radi Ljubicica. Omeragica primjetio kad sam gledao corica dok je bio tamo jer sam zelio vidjeti da li coric sta napreduje ili nista. Ima par igraca zanimljivig ono sto sam gledao....
  • Orc123
    5.1k

    Npr. Meni je zanimljiv l. Bek Sturma Dante. Njega sam gledao....ima zanimljivih igraca i u ligama tu blizu nas tipa ceska,austrija, svicarska
  • BBB Sibenik
    4k
    @Orc123 odradi vise skautinga misecno od Vlaka
  • Orc123
    5.1k

    Ma ne stalno ali kad imam vremena volim pogledati tekme pa ono isklci uvijek netko. Ne znaci to da sad ri igraci sigurno u kontinuitetu su odlicni ali kazem ono sto vidim. Ovog Dantea sam gledao par puta, bas zanimljiv bek.
  • Jurki
    8.8k
    @Orc123 postaviti za glavnog skauta. Bolji je od Vlaka sto puta.. na stranu zajebanciju.. ali da ovi debili koji odlucuju samo malo pogledaju na Zonu..sve bi to bilo drukcije
  • Imamo Dinamo
    3.3k

    Prvo bi odjebali iz Dinama
  • Jurki
    8.8k
    potpisujem, ali nisam htel i ovu temu kontaminirati s tim
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.