• Fanboy
    2.6k
    Daj me nemojte molim vas da je Horvat vrhunski stručnjak...Horvat je neznalica koji je tamo jer je suprug žene koja je partnerica u firmi predsjednika rukometnog saveza Grahovca, tamo radi i kćer Jandrokovića, reprezentaciju nam bira menadžerska agencija...

    Kada je Tamše došao u Nexe Jaganjac je prodisao, igramo katastrofalan rukomet bez napada, a moderan sport se temelji na brzom i kreativnom napadu, dok ovaj sav fokus stavlja na neku obranu koja je još gora.
    Ne zovu se pivoti iz Bundeslige, uvijek je par sumnjivih ozljeda da bi išli igrači Zagreba, liga je postala cirkus, a sve prati kriminal na vrhu saveza.

    Imamo i dalje vrhunske igrače, dajte dobrog izbornika i opet smo negdje u vrhu. Pa 2020 smo igrali finale ep-a. Ekvivalent vam je da sudite Dinamo po igrama Kopića, a to je kao da Kopića nasljedi neki novi Kopić.
    Egipćane vodi Španjolac i to ne bez razloga...Kod nas se uvijek krivica mora na nekoga svaliti, do nedavno su bili krivi golmani, sad je novi alibi nemamo kvalitetu.

    Igrati današnji rukomet bez vanjskog šuta je sumrak razuma...A to mi igramo.
  • Nolifer
    8.1k
    Poljska - Slovenija. Gol za gol, brzina, borbenost, kreativnost, a igrači su ko tenkovi. Svi sve imaju ono nešto osim nas, kao mi nekad...
  • Mališan
    1.8k
    Ngannou napušta Ufc i službeno, za titulu teške borit će se Jones i Gane. Izgleda da će Ngannou ići u Pfl
  • Mlađi referent
    12.3k
    Sigurno najveći debakl UFC-a u povijesti kad je u pitanju manevriranje rosterom
  • Keyser Soze
    10k
    Koji je razlog? Slaba lova ili?
  • Mlađi referent
    12.3k


    Malo je kompleksnije, ali sigurno i lova ima veliki utjecaj.

    Ngannou je inače veliki fan boksa i sam je izjavio da mu je želja oduvijek bila bit boksač, u MMA je došao usputno. Duže vremena govori da će se okušat u boksu, a za to mu treba dozvola UFC-a. Navodno UFC nikako nije želio izać u susret i ponudit mu mogućnosti bilo kaj van same organizacije.

    White je rekao da misli da se Ngannou nalazi u situaciji gdje želi minimizirat rizik, a maksimizirat zaradu, da je sportski aspekt sad malo po strani. Uz to je dodao da su mu nudili najveći HW ugovor u povijesti. U jednu ruku ima smisla kaj White priča jer će mu druge organizacije sigurno ponudit masnu lovu, a konkurencija nije nigdje ni blizu tako jaka. Uz to ako će i doći do boksačkih mečeva, onda neće morat dijelit zaradu s UFC-om.
  • masacusec
    3.6k
    Žao mi je kaj nećemo gledati Stipe vs nganou 3...i da ga Stipe razvali i ode u penziju!
  • Mališan
    1.8k
    Možda ga Delija razvali u PFL-u :lol:
  • Nolifer
    8.1k
    Pobjeda protiv SAD 40:22
  • Mali dioničar
    15.3k
    Futsal Gorica Epic Brozo tuži Brozovića jer nije ispoštovao ugovor o sponzorstvu koji je bio po godinama:

    1. 100.000 kuna
    2. 100.000 kuna
    3. 600.000 kuna

    Do sada im je platio 300.000 kuna, potražuju još 500.000.

    Naravno da postoje 2 strane priče (recimo možda je Brozoviću usmeno obećano da će s tim novcima ući u Prvu ligu), ali ovo mi je specijalno smiješno... "Radili smo kampove, mislim da smo ga itekako podignuli u ovom kraju, pa cijela Hrvatska priča o Futsal Gorici Epic Brozo. "

    Eto, Futsal Gorica Epic Broz je podigla svijest o Brozoviću, a ne obrnuto. Svašta.

    https://sportske.jutarnji.hr/sn/nogomet/nogomet-mix/tuzili-smo-marcela-brozovica-zbog-duga-od-500-000-kuna-najbolje-bi-bilo-da-se-javi-pa-svatko-na-svoju-stranu-15296061
  • blackbully
    4.5k
    Završnica košarkaškog kupa igra se u Draženovom domu od 14. do 18. veljače, a igraju ga Cibona, KK Dinamo, Bosco, Cedevita Junior, Furnir, Kvarner 2010, Šibenka i Zadar.
  • Logistika
    1.3k
    https://sportklub.n1info.hr/automoto/wrc-hrvatskoj-donio-preko-100-milijuna-eura-zarade/
    i dalje mi je nevjerovarno da se WRC vozi kod nas,ovaj vikend počima nova sezona...standardno otvaranje u Monte Carlu...inace po članku zarada WRC Hrvatska preko 100 miliona eura...ulaganja su valjda minimalna...pa ako netko prati evo,kod nas se ove sezone vozi od 20.4-23.4
  • Slavonac
    383
    tek sam polako opet poceo pratiti kosarku pa ce nekome zvuciti naivno pitanje
    zasto nasi klubovi igraju jos u aba ligi?
    zar nije bolje u fiba cl, ili europa cup ako se vec zeli igrati na medjunarodnoj sceni?!
  • Keyser Soze
    10k
    Naši klubovi nemaju love za ta natjecanja, Cibona je igrala prije nekih 6 godina FIBA Ligu prvaka, ali to je trećerazredno europsko natjecanje. Cibona je 2014. čak izborila Euroligu nakon osvajanja ABA lige, ali zbog manjka sredstava su otkazali nastup i prepustili ga Zvezdi.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.