• Captain America
    17.7k
    Još prošlu zimu ga se spominjalo dok je Orša pregovarao s Burnleyem. Protiv nas u Beču je odigrao izvrsnu utakmicu. Lani u domaćem prvenstvu 31 utakmica G+A 15, a Orša 33 utakmice G+A 16.

    Istina da je imao pad u formi početkom sezone, al kako je sezona odmicala dizo se i on u formi.
  • Zagi
    7.7k
    Obavezno i Kleinheislera instalirat ispred Baturine, trenutno je nešto bolji. Martin bu taman 2028 bio dovoljno zrel kad ovom istekne ugovor.

    Dečki desno krilo nam treba , ne lijevo.
    Defanzivni vezni koji je razbijač. Primamo previše golova zbog mekog trbuha.
    Desni bek bolji od Mohe, mlađi od Rileta.
    Na ljeto vidjet kako je Ljubičić zadovoljio na beku narednu polusezonu.
  • Orc123
    8.1k

    Ja prvi nisam rekao da mora biri direktno zamjena za Orsu vec nam fali krilo. I bolje bi bilo da nadjemo desno krilo pa da se Spika vrati na svoju poziciju. Grull igra s obje noge i pokriva oba krila, zato sam se nadovezao na post od kolege. Po meni bolje umjesto def. Veznog doveati jos l. Beka pa onda se ljubo vrati u vezu gdje i pripada i na osnovu cega smo ga kupili da bude vezni!
  • Zagi
    7.7k
    Ako može desno, ajde de.
  • agramZ
    2.5k
    ne moze desno kao sto i ne moze igrati napadaca, iako transfermarkt kaze da moze.
  • Orc123
    8.1k

    A pored petka, drme i emrelija i treba biti napadac? Da moze desno jer je u Rapidu igrao i lijevo i desno i iako je desnjak ima i jako dobar udarac lijevom nogom.
  • Eduardo
    20.3k
    Prema Kickeru trener Monze ispred Brekala preferira Darka Lazovića iz Verone i on mu je na vrhu liste želja. Zbog toga se sve odužilo. Također, prilike za prelazak u Getafe ili Real Sociedad propale su zbog financija tj. Brekalovih potraživanja.

    Možda na kraju to i ne izgleda kao nemoguća misija. Stavimo financije na stranu jer mu tu ne možemo ispuniti zahtjeve, ali priliku da 'oživi' karijeru, nabilda statistiku i samopouzdanje te se vrati na nogometnu mapu izbornika i 'bogatijih' klubova, e to već možemo. A to uopće nije mala stvar i ne zvuči tako loše.
  • Mlađi referent
    12.3k


    U karijeri ima 28 utakmica na desnoj strani ( što kao veznjak što kao krilo) i od toga su 24 došle u nižim razredima ( druga i treća liga), a u Rapidu se ukupno našao 3 utakmice na desnoj strani. Mislim da je sve jasno
  • Orc123
    8.1k
    O
    Ne vidim problem ako spika ostane desno....u toku utakmice lako zamjene mjesta ako ce trebati
  • agramZ
    2.5k
    igrao je i desno i u napadu pod feldhoferom, zato mu je i forma bila u teskom padu. nije on bas za centarsuteve, svaki put se izgubio na desnom krilu. to se pogotovo moglo vidjeti kad je pod feldhoferom uvijek poceo utakmicu na lijevom pa ga je usred utakmice prebacio na desno krilo..
  • Efes Pilsen
    8.4k
    Brekalo ce nadam se uskoro potpisat za nekog jer me strah da bi ovi debili mogli razbit kasicu prasicu za njega i unjet nemir u svlacionicu, a on uopce nije vrijedan toga.
    Pun mi ga k, otisao je na prvu ponudu, lova mu je u prvom planu, siroko mu polje..
  • Mlađi referent
    12.3k
    To je drugi par cipela, ali ne mijenja činjenicu da je @agramZ u pravu.
  • Orc123
    8.1k

    Definirivno se slazem da je on lijevo krilo ali apika moze desno....Grull je i jako slican orsicu, jako dobar udarac i iznimno brz, orsa je bolji realizator i bolji udarac a grull je tehnicki boljini bolji dribler...i jedan i drugi nisu nesto u igri glavom...
  • Mlađi referent
    12.3k


    Osim toga zar nisi cijelo ljeto baš pričao kako fali desno krilo, kako kupujemo lijeva krila pa od njih radimo desna pa onda i u toku sezone da su Menalo i Špikić poluigrači i samo za HNL, a sad je ok Grülla gurat van pozicije ili nek Špika ipak uzme to desno.

    Meni se čini da je tebi više do fensi internacionalnih transfera, nego ti je uopće bitno koga će se dovest i kako to uklopit onda
  • Zagi
    7.7k
    Tekpetey iz lude gore nam je pravio dosta problema, Mvuka iz Bode također.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions