• xyz
    840


    Što nije Olivari napisao 2.5 + 1?

    Onda on nema pojma...
  • Navijač Dinama
    8.3k
    Onda on nema pojma.xyz

    On je svakako glup i nema pojma :up:
  • Carrasco
    4.1k
    A možda i ovaj mlati praznu slamu, tko zna.
  • Dragon1Warrior123
    3.3k
    Deset milja mi je malo prihvatljivije, ali svejedno boli jer znam da nećemo ništa napravit s tim novcima. I jedan je Orša...
  • Nino Bule
    13.8k
    Nije schiro bezveznjak a i vidio sam da neki englezici pisu 8 mil funti da je transfer
  • Captain America
    17.7k
    Nije se isto adaptirat na HNL i LP. Jedna od Oršinih najvećih kvaliteta su fizikalije koje je po Huciki u Aziji doveo na ovu razinu. Rukavina s 18 godina to sigurno nema i pitanje je kolko će mu godina trebat. Pa Baturina je već proljetos napravio majmune od najvećeg rivala i odigrao još dobrih utakmica, a o ljetnom derbiju da ne govorimo kolko je bio briljantan pa kad se došlo na veću razinu veliko ništa.

    Ako će Rukavina bit zamjena Špiki, ko će desno? Emreli, Bočkaj ili Menalo? Jedan nije krilo uopće, drugom ni Čač ne zna poziciju, a treći je...

    Nama kvalifikacije kreću polovicom sedmog i zamjenski igrač mora već sad biti doveden da se uklopi. Što ako Rukavina postane novi Marin? Onda ćemo dovodit navrat-nanos pojačanje koje treba odmah radit razliku? Vjerujem da niko ne želi reprizu prošlog ljeta i mučenje sa Shkupijem i Ludogorecom.
  • Zagi
    7.7k
    Što ako Rukavina postane novi Marin?Captain America
    Što ako postane novi Olmo? Dajmo mu priliku a ne odmah kukat.
    Mali ide ko vihor. Za par dana će se već puno vidjeti...
  • Nino Bule
    13.8k

    Desno krilo treba kupit pojacanje vec sam dva puta napisao, citat citav post u raspravi. Ako se rukavina ne uklopi onda se dovodi tek pojacanje lijevo, Ako se ne moze 6 mjeseci dat prilika i strpit za generacijski talent onda ugasit akademiju i odustat od razvijanja mladih igraca.
  • Orc123
    8.1k
    Pa ima priliku, on ce dobiti minutazu os Marina koji je otisao, a ako se pokaze bit ce peilike da dobi i vise....zamjena za orsu se mora dovesti i to dostojna, a ako je moguce i jos sa kojim pojacanjem osvjeziti i pojacati momcad jer smo orsinim odlaskom.izgubili mnogoo
  • IstokKa96
    692
    Bockaj - Petkovic/Drmic - Spikic
    Lijevo - sredina - desno
    Krila kao sto su nekad bila, nabacivanja u 16 i bit ce sve dobro, a u toku igre mogu mijenjati mjesta i igrati 'kontra noge'...

    Zamjene, Menalo, Rukavina (nekad mora poceti igrati ozbiljni nogomet, mozda se decko snadje i postane novi 'Orsa') onda jasno i koncepcijski drukcije i nadati se da ce se pronaci koliko toliko adekvatna zamjena ili sad ili do ljeta (tko ziv, tko mrtav do tad)...ovako cemo vrlo izgledno izgurati sezonu i osvojiti naslov...
  • Oluja
    4.3k
    Pise se i o Livakovicevom transferu u Juventus
  • Krizy
    43.6k
    Jebem ti Svjetsko prvenstvo
  • Efes Pilsen
    8.4k
    Ja sam se pomirio s Livakovicem odlaskom, Orsa me sokirao.. Sad bi me Livi dotuko.
  • blackbully
    4.5k
    Villareal 10 milijuna eura.
  • Nino Bule
    13.8k

    Oce dobit svih 100 minuta marinovih ili mu je to puno ? Vjerujem da ce svi sljedeci baturine, rukavine i gvardioli odlucit potpisat za klub kad im se ne moze 20 minuta po utakmici dat u situaciji +9 u ligi i bez europe.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions