• Carrasco
    4.1k
    Sad bi se ja trebao raspravljati u nedogled kao što je bio slučaj sa Majerom... da,da...

    Ovih nekoliko sarkastičnih komentara poviše je na razini onoga kad je Orša dolazio... "a šta će nam igrač iz korejske lige"
  • Nolifer
    8.1k
    Kakvo je stanje sa Kačavendom?
  • Nino Bule
    13.8k
    Ako je rukavina projekt kluba i nema mu bas smisla zatvarat poziciju pojacanjem od 5+ mil eura, iskreno radije bi ovo proljece iskoristio da on i spikic tu podjele minutazu da vidimo na cemu smo, a kapitalca kupovao za desno krilo
  • Orc123
    8.1k
    Kakav rukavina? Pa jeste li ludi...decko nije jos odigrao ni postene minute a ocekijete da ce donoaiti pobjede i naslov? Vece gluposti nisam cuo....naravno evo Olivarija sa glupostima o Peri....Prro koji je sporiji od HŽ...treba nam krilo i ako nisu u stanju dovesti barem to ebeno krilo nek se maknu iz Dinama jer su nesposobni..amen
  • Orc123
    8.1k
    Krilo lijevo ili desno i tako nebitno...treba nam barem jedno keilo...kapitalac....nije da nemamo za biber!
  • Neki tip
    21.3k
    Rukavina je sigurno potencijal, i dobit će svoju priliku, ali sigurno ne takvu da s Hajdukom 6 bodova iza leđa postane nositelj igre na lijevom krilu.

    I zamijeni ni više ni manje nego - Mislava Oršića.
  • Keyser Soze
    10k
    Wilsondinamo vitez

    Ah da, Wilson... Igrač koji je protiv Celtica promašio sve živo i neživo, imao tipa 1 gol u prvenstvu i onda po povratku u Sporting zabio golčinu koja je bila gol mjeseca u Portugalu. Baš smo znali te bisere pogodit.
  • Orc123
    8.1k
    Onace taj wilson je u sportingu i bragi bio odlican...jednostavno nije se uklopio kod nas
  • Efes Pilsen
    8.4k
    Ja i dalje imam osjecaj da ljudi ne shvacaju da rezultati ne dolaze od "projekta kluba" nego od kontinuiteta i iskusnih igraca koji nose klub. Projekti ce doprinjet rezultatima dok su u klubu, ali cim odigraju 3 utakmice kako treba u komadu oni odlaze za lovu koja puni proracun. Dinamo mora pronaci dugorocnije rjesenje s kojim ce Rukavina u rotaciju. Nazalost, meni se cini da se malo toga i radi jer ono Menalo, Bockaj, Spikic, a moze i Ivanusec..
  • Neki tip
    21.3k
    Kakvo je stanje sa Kačavendom?xFire

    To trebaš pitat liječnike mu i fizioterapeute.
  • Infinity
    16.4k
    Već spominju Sportske Peru ko zamjenu :monkey:Captain America

    S obzirom da LB igra Ljubicic meni je odmah palo napamet da bi Bockaj mogao igrati ispred njega. Nisam htio pisati, jer sam se bojao da bi to mogao netko procitati i reci da je dobra ideja. Sad... :roll:

    Peru cijenim, smatram da je trebao dobiti vise prilike u jacim utakmicama, ali na Orsicevoj poziciji trebamo nekog manijaka koji ce brzo uciniti da zaboravimo Orsica. To nitko od igraca u Dinamu ne moze. Ja bi cak radije tu trpio nekog klinca od 17-18 godina nego gledao Menala, Spikica, Peru itd. A vjerujem da cemo na proljece mnoge tu gledati. Ako netko sastavi dvije dobre utakmice bit ce sranje.
  • Orc123
    8.1k
    Znaci po mnogima pojacanja nam ne trebaju? Tako je...nek se novci ulupaju negdje drugdje....mi cemo i dalje rasprodavati i pojacavati se unutarnjim rezervama! Top...i neka nas prcaju zasluzili smo....klub sa proracunom od 60 mil eura proda najboljeg igraca i krpat ce se igracom bez pozicije i klincom od 18g....top! I ne moze nam biti bolje
  • Nolifer
    8.1k
    To trebaš pitat liječnike mu i fizioterapeuteNeki tip sa Zapada

    Jer tu se spominjao kao moguće pojačanje, prije ozljede, pa sad je prilika da ga se ugrabi
  • Nino Bule
    13.8k

    Nema logiku trazit "dugorocnije" rjesenje s kojim ce rukavina u rotaciju jer ili jedan ili drugi na takvo sto nece pristat, ako pricamo o pojacanju od 5+ mil eura.
    Ne mozemo si priustit 5 klinaca bez seniorskog nogometa u prvoj ekipi ali generacijske talente poput gvardiola, baturien i rukavine moramo jer se od njih zivi. Ako se odlucilo da je rukavina taj onda je spikic/rukavina za lijevo krilo sasvim ok jer je spika vec pokazao da je u hnl-u sposoban radit razliku. Logicno je onda trazit dugorcno rjesenje/kapitalca desno jer onda ne zatvaras poziciju rukavini.
  • Infinity
    16.4k
    Skupljamo pare za stadion :cool:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions