• Nino Bule
    13.8k
    Prica se o prodaji biuka da je gotova i da je leko dolje dakle vrlo vjerovatno on trener buduci da nisu potvrdili da ostaje karoglan.
    Nemamo se cega tu bojat, svaka cast leki ali s ovom ekipom i 9 bodova zaostatka nema sanse protiv nas. Vise me brije da je neki nas transfer vani, livakovic ili petko.
  • Captain America
    17.7k
    Toliki hype oko Leke mi nije jasan. Club Brugge zadnjih 5 sezona samo jednu nije uzeo naslov i tu im je baš on bio trener. Antwerp je u uzlaznoj putanji zadnjih godina i nije ih ni najmanje uzdrmalo Lekino napuštanje kluba. Na SofaScore appu se mogu vidit trenerske statistike po klubovima i nije to ništa posebno ko što će se idućih tjedana moći iščitat iz raznih novinskih članaka.

    Ozbiljan i ambiciozan trener u 40ima koji je uzeo solidne novce kao igrač sigurno ne ide u Kinu i Al Ain već se želi zadržat i probit na velikoj sceni u Europi.
  • Efes Pilsen
    8.4k
    Leko ima veliki uteg u Belgiji. Nakon sto se to pomalo pocelo rasciscavat i kad se cinilo da je cist sad se ponovno mora dokazivat jer ga je menadzer Veljkovic optuzio za primanje mita za transfere s ovog podrucja (Letica, Tomecak), ali i za igranje pojedinih igraca. Uz to je Veljkovicu dokazana povezanost s 2 suca, a po povecalom je i Mechelen ili kako se vec pise jer su imali jako velik broj igraca tog menadzera. Leko je imao jako dobre rezultate u CL (5 bodova), s Antwerpenom je skinuo i Tottenham i mislim kup uzeo.
    Inace iz Belgije dobri treneri nadu brzo angazman u Francuskoj i Nizozemskoj (prije Hoefkensa zadnje 2 trenera zavrsila u Monacu i Ajaxu). Mislim da je ocito zasto ima problem naci novi angazman na zapadu. Obiljezen je, to ih ne jebe u Kini i Izraelu i ocito Hajduku kojem kodeks nije znacio nista vec u 2 navrata, sto bi sad..
  • Mlađi referent
    12.3k
    Ne vjerujem da bi Leko u Hajduk bio “bombetina”. Nekaj drugo je u pitanju
  • Nino Bule
    13.8k

    Nije leko neko cudo od trenera ali za hajduka nedostizan kalibar da nije njihov navijac, realno osim vahe jace trenersko ime od svih nasih nedavnih trenera i uz to jos i mlad.
  • Efes Pilsen
    8.4k
    da nije tovarcina uzeo bi ga za klupu Dinama jucer :grin:
  • Nino Bule
    13.8k

    takav tip trenera bi mi trebali ciljat, mlad, a da ipak ima neki rezultat iza sebe koji nije bugarska ili ciparska liga vec europa i neki osvojen trofej u top15 ligi europe, bjelica vrhunski primjer toga, samo jos kad bi se poteglo i za strancem takvog profila imali bi vise opcija
  • Captain America
    17.7k
    Neno je imao zapažen nastup u Ligi prvaka s Austrijom i bio je itekako ozbiljno ime. Nije zanemariv i mlađi Mamić koji je imao nastup u finalu Svjetskog klupskog prvenstva protiv Reala (njegovi problemi sa zakonom su za vanjskog promatrača našeg kluba nebitni).
  • bbb medimurje
    3.2k
    A ko stoji opce iza tog twitter profila i zakaj se to uzima ko relevantan izvor?
  • Mlađi referent
    12.3k


    U ovom trenu vjv najbolji novinar za transfere u HR, ne znam boljeg
  • Efes Pilsen
    8.4k
    kakav novinar, lik baci objavu na sve sto procita na forumima, pa kad promasi onda brise. Daleko je taj od nekog relevantnog izvora..
  • Nino Bule
    13.8k
    Ne bi se slozio, ižak i germanijak opcenito uglavnom pogode sa svojim informacijama, pogotovo kad pricamo o portalu a ne objavam na twitteru, nekad prenose tuđe informacije ali to onda i pise.
  • SAS1987
    14.7k
    "Bombetina kakvu svijet nije vidio". Twit ko da je Pele ustao od mrtvih i potpisao za Hajduk.
  • Efes Pilsen
    8.4k
    germanijak da, preko Lesija, ali Izak buba..
  • Nino Bule
    13.8k

    Lesi ne objavljuje nikad o transferima pod svojim imenom, svaki put kad je neka njihova ekskluziva potpisan je izak, kad prepisuju od drugih onda netko drugi ili nema autora clanak. Jel to njemu lesi daje info ili netko drugi ne znam, ali on i tironi iz 24 sata jedini u zadnje vrijeme imaju neku informaciju iz kluba kad su transferi u pitanju.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.