• Orc123
    8.2k
    Nisam uopce rekao da nam Pjaca treba, samo sam dao usporedbu sa ferrom. Nije los igrac nego izmasakriran ozljedama. On nam trenutno ne treba i nisam reko da ga treba dovesti. I uopce nisam peotiv igraca iz Hnl vec povuceni iskustvom preplacivanja igraca ovdje ne vidim svrhu ako se rijetko tko od njih pokazao pojacanjem. Iz Hnl jedino Laslo, Beljo i Perkovic u slucaju da bi ga se dobilo za neku ok cijenu a ne opet 2plus milje eura. Ne racunam igrace Hajduka jer oni i tako ne bi htjeli kod nas...
  • marcio amoroso
    36.8k
    Ivušić
    Žaper
    Kleinheisler
    Beljo
    Selahi
    Hodža
    Kačavenda
    Kulenović


    Ima jako zanimljivih igrača u HNL-u.
  • Olmic
    3.7k
    Na treningu Ljubo igra samo beka, tu ga cacinho i vidi i na toj poziciji je izborio ( dobit ce poziv sigurno ) repku..mislim da lijevog beka nece ni gledat/dovest
  • flexXy
    2.3k
    Bulat ce vjerojatno na posudbu u Lokomotivu.
  • BBB Mataa998
    1.8k

    U kojem smislu zanimljivi?
    Po meni Kule nikad nece biti prva spica Dinama.Sa ove liste potpisujem Ivusica,Kleinheislera i Belju za potrebe Dinama
  • Orc123
    8.2k
    Bulat na posudbu? Tko ce nambiti u zamjeni u vezi? Strasno ....
  • ZGBhoy
    1.7k
    oj6hwcqdknrbmm95.jpeg

    Šuška se Biuk u Dinamo, neznam nekak mi to nerealno
  • Dragon1Warrior123
    3.3k
    Gdje si to čuo dovraga :rofl: :rofl:
  • ZGBhoy
    1.7k
    Twitter zato i velim nerealno
  • Efes Pilsen
    8.4k
    Ja bi rekao posudba More u Hajduk. Dok je on poceo ovo ono, ne bi me cudilo da su ga navabili na Cetiri kafica..
  • xyz
    840
    Posudba More - bombetina, pih
  • Nino Bule
    13.9k
    Ma novinarima je sve bomba, bit ce 100% leko u hajduk i prodaja biuka
  • Efes Pilsen
    8.4k
    Ma taj Sucic je imao takvih bljeskova da ono.. Brise sta promasi, a promasi puno toga.. Ovo je valjda nova strategija, sta god sad da se dogodi to je bila ta bomba. Wannabe Fabrizio Romano.. Iako ja mislim da se dolje nesto kuha i Moro mi najvise smrdi.
  • Orc123
    8.2k
    Hajduk je u pitanju...tempirati ce sigurno to sto je za staru godinu...sta se tice marketinga i promocije oni si koplje ispred nas....mi u ovom trenu ni na ulaznom ni na izlaznom polju ne mozemo napraviti bombu jer nezz tko pije a tko placa vise....
  • Efes Pilsen
    8.4k
    Dobro sad i taj marketing, nasi su prosli Bozic donjeli Bockaja pod bor.. rade dobar posao u Hajduku, ali ja bi prvi pljunio da klub napravi ono sto su oni za derbi. 7 ljudi iz Belgije se moralo uclanit da odu na utakmicu..
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions