• Orc123
    8.2k
    Samo sto je nama transfer od 6mil eura nista a hajduku je 1/4 proracuna....nas proracun je duplo veci nego njihov tako da za njih je to ozbiljna lova..
  • Jurki
    11.8k
    s obzirom da treba nahraniti menađere, i vjerojatno dio transfera ide igracu. Ovi dole budu dobili taman za ratu struje i vode..i naravno materijal da prodaju ljudima price kak su veliki klub. Jebena mitomanija.
  • Nino Bule
    13.9k
    Decki tema je dzg transferi, idite na temu 1. Hnl
  • Carrasco
    4.1k
    pa ovo je zapravo pokazatelj da trebamo raditi veće transfere, ako je klub koji skupine europskog natjecanja nije vidio 12 godina, a u kvalifikacijama ispada od Gzira i Tobola prodao krilo koje je zabilo 5 golova u 52 nastupa u HNL-u za 6.5 milijuna eura onda su mnogi naši transferi smiješni.
  • Zagi
    7.9k
    Inače, ekipa koja bi htjela da mi radimo transfere od 50, 60 milijuna, sad vidite zašto je to nemoguće. Liga ima sranjski status vani pa "najveći talent u generaciji" ode za sigurnih 6,5 milijuna.Captain America
    To kaj je njima najveći talent u generaciji izrazito limitirani Biuk nema puno veze sa našima transferima.
    Još su puno i dobili. Mali ne vrijedi 2m.
  • Orc123
    8.2k
    Nego ako misle posuditi Bulata u Loxu onda su valjda blizu potpisa Lasla ili nekoh drugog drugacije mi fakat ne bi imalo smisla. Ostali vi na samo 4 vezna igraca...
  • BBBaranja
    2.6k
    Lovren blizu potpisa za Lyon..
    I sad vi meni recite da za njih ima kvalitetu a za nas nema?
  • Dragon1Warrior123
    3.3k
    Mislim da su moralne kvalitete upitne njegove, ne igračke...
  • BBBaranja
    2.6k

    Istina,o tome bi se dalo raspravljat..
  • Beowulf112
    332
    Pa i nemozemo mi parirati lyonu..tamo ce dobit mozda 2M€ godisnje a mi smo na nekom limitu od oko 1M€ godisnje sto nam je max da ne razjebemo financijskz konstrukciju...jer cim jednom das 1,5M netto ili vise odmah ce skocit drugi i trazit povisice..a realno neki i zasluzuju vise..recimo Orša
  • xyz
    840


    Koje su mu moralne kvalitete upitne? To što se ne da podjebavati od soroševih medija ili to što razmišlja svojom glavom, a ne kao krdo?
  • maddaddam
    2.9k
    Koje su mu moralne kvalitete upitne? To što se ne da podjebavati od soroševih medija ili to što razmišlja svojom glavom, a ne kao krdo?xyz

    Na stranu soroši i ostale gluposti, ovo je sasvim dovoljno.

  • Patak
    2.9k
    Da je bar Soroš glupost...nego vidi tko Lovrenu "sjedi" na vratu.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions