• ZGBhoy
    1.7k
    Katić da se vrati u stanje prije ozlijede bi bil optimalno pojačanje za nas
  • Efes Pilsen
    8.4k
    Katic je precijenjen. Skotska liga izbacuje neke igrace u prvi plan zbog odredenih nogometnih atributa koji ne prolaze bas svugdje. Barisic je jos jedan dobar primjer, ja ga recimo u Dinamo ne bi uzeo unatoc problemima s bekovima. Katic je prosjecan stoper s lijepim brojem kikseva.
  • ZGBhoy
    1.7k
    jbg ja baš htjeo navest Miovskog za napad iz Aberdeena

    j54qotcy2k5h6ad6.png
  • Orc123
    8.2k
    A osko sutalo nije bio izmasakriran i opet je izmasakeiran ozljedama pa svi se slaz3mo da ce biri pojacanje? Decko je imao problema nekih a ozljedama i ne zeki potpisati ugovor zato ne igra a ne zato jer je katic bolji. Tehnicki, fizicki dominantan...pokriva vise pozicija a toliko jos mlad....definirivno ni 2milje eura niau previse za takvog igraca. Da se razumijemo i Milic po meni zasluzuje sansu jer ono sto sam ga gledao u Bravu on je sasvim solidan stopee za rotaciju. Omeragic ako je vec bio dogovoren znaci da zeki u Dinamo. Zdravko je forsirao radi provizije....ali znaci da je sve vec bilo dogovoreno, isto ko i slucaj sa Batisicem ali njega hvala Bogu nismo doveli i preplatili opet debelo. Omeragic vrijesi svakog centa
  • marcio amoroso
    36.8k
    Bez toga “Zdravko” molim vas!!
    Jel ga to iz milja tako zovete? Poznajete ga osobno?
  • Mr Anderson
    8.4k

    Znam da ima još 6 mjeseci. To ne znači da ga možeš dovesti badave. Ako je stvarno tako dobar, u što sumnjam onda će se licitirati za njega. Ako nije više tako dobar ko prije ozljede, onda nam ni ne treba.
  • Efes Pilsen
    8.4k
    haha a dobro, ne mora ni bit bas svaki taraba, evo Haksabankovica bi uzeo iz Celtica :grin: Sve ovisi sta trebas i koliko ocekujes.. Nije nam ni Petko igrac od 30 golova po sezoni pa za igru znaci jako puno.
  • Mr Anderson
    8.4k

    Možda ga kolega Orc zna obzirom da je upoznat s detaljima oko trpanja u džep na tom transferu?
  • ZGBhoy
    1.7k
    Hakšabanović bi nam sjeo kao budali šamar al imaš prav u Škotskoj i Čabraja blista
  • Orc123
    8.2k
    Nemam neku potrebu a ni zelju ga upoznat uzivo...pisem ono sto se i pisalo za taj transfer...
  • Zagi
    7.9k
    Kak ne, pa valjda smo napredak od fakin Zuricha.
    Boško je došao iz Atalante. Ajd on je hrv al ono , nema stranca do...
  • Mr Anderson
    8.4k
    Evo, ja priznam da nisam nikad gledao tog Omeragića. Možda su ga neki puno gledali pa navijaju za njegov dolazak. Činjenica je da je u jednom momentu vrijedio 8 milja, ali nakon toga je u padu, imao je ozljedu meniskusa, grije klupu u zadnjem klubu lige. Ne znam jeli bi odmah bio pojačanje.
  • dinamo vitez
    336
    Ja se samo bojim da sa Omeragićem i Beljom ne bude ono 'što bi bilo'... Ako ga tm procjenjuje na toliko onda sigurno ima veliki potencijal, i ne bi bio preveliki rizik obzirom da mu istječe ugovor.
  • Infinity
    16.5k
    Nakon najboljeg beka Svicarske lige nisam vise siguran ni u jednog igraca od tamo. Ni reprezentativac im nije prosao u Dinamu. Gledao bi trziste na kojem smo imali vise uspjeha.
  • Gelipter
    3.7k
    samo u kontekstu: "Zdravko i Zorane spremajte kofere..."
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions