• Jurki
    11.8k
    nije danas prvi april. A kolko znam nismo ni u Španjolskoj. Kaj to dolazi jos jedan veznjak od kojega bumo napravili beka?
  • LovroZG
    1.3k
    Od Blinda je već napravljen bek. I to dost kvalitetan.
  • Beowulf112
    332
    Sta nam se nudi na trzistu od besplatnih igraca osim brekala i kleinheislera?vidio sam da kolasincu istjece ugovor u marseilleu..samo sto on ima 2,5 miliona..mi tu nemozemo parirati..steta..sa takvim igracem bi nam lijevi bek bio rijesen
  • Krizy
    44.1k
    Paqarada bi bio bolji izbor
    Kapetan St. Paulija. Stalno su u vrhu druge lige ali čini se baš dobar igrač, kažu legenda druge lige.
    https://www.transfermarkt.com/leart-paqarada/profil/spieler/107219
  • Orc123
    8.2k

    Slazem se...glwdao sam ga u par utakmica 2. Bundwslige...jako stabilan bek. Ne razumijem zasto ne pokusaju rijwsiti transfer Omeragica. Oslicna tehnika, slican Bosku sutalu. Moze igrat i desnog beka i stopera. Stvarno bezveze....vrijwdi 6 milja a mi ga mozemo dovesti za sitniš. Zar se ne moze ni jedan transfer zavrsiti bez Mamica? Ako je kn zelio tu pobrat proviziju pa zar ne moze uprava sama rijesiti i dogovoriti taj transfer. Ja jednostavno ne mogu shvatiti to...idemo iz ktajnosti u krajnost. Prije nismo nikoga iz hnl zeljeli dovesti a sad kupujemo pa samo po hnl. Zar se ne moze naci neka sredina.
  • xyz
    840
    I ja mislim da ako postoji mogućnost da se dovede Omeragić da je treba iskoristiti. Odličan stoper, a jako mlad. Stoper nam je neophodan jer J. Šutala nećemo moći zadržati na ljeto, KTC sigurno ide, za Perića se priča da ima neke ponude, Ras je u nekom neodređenom položaju, a B. Šutalo se oporavlja od teške ozljede. Samo da se ne dovode preplaćeni HNL stoperi...
  • Orc123
    8.2k
    Omeragic je stoper za Buducnost. Taman i da niti jedan vise ne ode. Mora se misliti na buducnost jer autalo sigurno ide do ljeta, bas kao i ktc. Treba ti takav profil stopera a vec je bio dogovoren prwko Mamica ali je uprava stopirala radi velike provizije. Zar oni ne mogu sami zavrsiti taj transfwr ili su toliko nesposobni?
  • Zagi
    7.9k
    Vidim da umjesto Omera već neko vrijem igra ona letva Katić. Valjda jer ovaj ne želi potpisati ugovor?
    Jel ga gledao tko? Valja li kaj?
  • Neki tip
    21.3k
    Omeragic je stoper za Buducnost.Orc123

    Ako je tako, onda nije dovoljno dobar za Dinamo.
  • Mr Anderson
    8.4k
    Omeragiću vrijednost na TM-u 6 milja eura, ali mi ćemo ga dovesti za kikiriki. Pa jel nismo malo prestari da se vjeruje u bajke?
  • xyz
    840


    Jako dobar stoper. Može igrati na desnom beku, ali je bolji po meni na stoperu. Dobar u duelu, zna iznijeti loptu. Meni čak nije realno da bi htio doći jer mislim da može sigurno ići u neki solidan klub iz Njemačka, Italije, Francuske... Ali očito smo napredovali u imidžu kluba.
  • xyz
    840


    Ima još 6 mjeseci ugovor...
  • maddaddam
    2.9k
    Vidim da umjesto Omera već neko vrijem igra ona letva Katić.Zagi

    Ozljede su ga debelo unazadile. Do statusa rezerve. Prije toga bio je na piku Milana i nekih španjolskih klubova, odličan potencijal danas u padu.
    Zdravko inače forsira taj transfer.

    Ako je tako, onda nije dovoljno dobar za Dinamo.Neki tip sa Zapada

    Taman da Miliću pravi društvo na posudbi.
  • blue heart 72
    1.7k
    O Omeragiću sam već prije pisao dok se još nije povezivao sa našim klubom. Ja bi ga definitivno doveo, ako je i on zainteresiran i ako je financijska strana u normali. Dečko je vrlo dobar, za svoje godine jako stabilan, dobro čita igru. Da Zagi, kod njega je glavni problem što su mu se spojili izbivanje sa terena zbog ozljede meniskusa i neproduljenje ugovora sa FCZ-om. Od onda je praktički "na ledu" i dobiva sporadično minute.
  • Neki tip
    21.3k
    Ima još 6 mjeseci ugovor...xyz

    Što prilicno vjerojatno znači da ne želi potpisati novi. Nekako sumnjam da je to zato što ide u Dinamo.

    Stoper kojeg TM procjenjuje na 6 milijuna, koji ima 20 godina i kojem ugovor istječe za 6 mjeseci, igra u Švicarskoj gdje je i rođen, naprosto neće u lipnju doći u Dinamo.

    Ne zato što ja ne cijenim dovoljno Dinamo, jer Orša je rekao što je nama Dinamo, nego zato što ta odluka ne bi imala ama baš nikakvog smisla za ovog malca u gore danom kontekstu.

    Edit: teske ozljede o kojima pišete taj kontekst ponešto mijenjaju, ali ne toliko da bih očekivao drugačiji rasplet.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions