• Orc123
    8.2k

    Gledaj onda nismo trebali Leovca dari za siću jer je bolji od sve trojice. Ako se skautira skoro godinu dana, pa onda moras imati barem 10 imena u biljeznici. Od tih 10 valjda ces nekoga uspjet dovest. Ljubi je ovo muka, on je takav igrac i dat ce sve od sebe gdje god da igra. Pravi srcani igrac ali ja ga necu zaboraviti sa utakmica proziv nas, bio je odlican. Znaci, po meni moze biti materijal za prvih 11 ali daj se ti sad odmah presaltaj u glavi s beka na veznog opet. To je unistacanje igraca . Njega nitko nece kupiti ko beka realno, nit ce ostvariti puni potencijal ko bek.
  • Orc123
    8.2k

    Ma nemamo najgoru ali sa mogucnostima koje imamo moramo vise! Proracun nam je skoro 60 mil eura....zasto bi trebali sa tim proracunom biti skromni? Imamo proracun ko komplet cijrla liga zajedno
  • Orc123
    8.2k
    Ili se okrenuti vlastitim mladim igracima i ok...a ne ovako da imamo kadar prepun igracima sa odlicnim ugovorima a bez ikakvog doprinosa i uloge u ekipi. Onda vratiti Brekala maloga na beka i dati mu priliku, zasto smo onda jankovica dali Rijeci? Zasto ne mu dat priliku, zasto ne dati peiliku Rukavini? Uopce nije dobio priliku....MIlić, Zivkovic, Brkljaca, gubijan, Vrbancic....prikljucit neke ekipi i nek igraju. Bolje oni nego da ti mjesto zauzima igrac na.kojrg ne racunas poput ktc ili Stefulja. Zasto se Jankovicu nije dala prilika? Eto, ako se ne misle dovodit pojacanja daj priliku svojim igracima a ne da ti je Baturina jedini igrac koji je dobio priliku. Samo konstruktivno raspravljamo. Ne kazem da jr moje razmisljanje tocno i postivam svacija misljenja.
  • Efes Pilsen
    8.4k
    Mislim da se spekuliralo na zimu da ce Stefulj na posudbu u Sibenik i da je on to odbio. Covjek je na osnovu dobre polusezone u Rijeci dobio transfer i ugovor kakvog vecina moze samo sanjat :rofl: nije lud da ide bilo gdje prije isteka ugovora.
  • Nino Bule
    13.9k
    Kadar je srezan i sad je to ok, eventualno vezni i lijevi bek sve ostalo ovisi o izlaznim transferima. Govoris o ktc-u i stefulju koji zauzimaju mjesto mlađima a ni jedan ni drugi ne igraju. Da imamo lijevog beka u mlađim kategorijama koji bi mogao igrat dobio bi priliku, rukavina ce dobit svoje minute vec ovo proljece, ali na njegovom mjestu je orsic, ne znam kakve to veze ima s transfer politikom i "gomilanjem igraca". Okrenut se vlastitim igracima ne znaci poslat nositelje igre na klupu. Jankovic dosad jos nije pokazao dovoljno da mu se da prilika, vise je pokazao marin pa je bio kriminalan kad je vracen.
  • Mr Anderson
    8.4k
    Kakva hiper produkcija istih i sličnih postova koji se periodično ponavljaju. Kolega, nije ovo FM. U stvarnosti hrpa faktora utječe na realizaciju transfera.
  • Armagedon13
    959
    Ako sam dobro shvatio za ovaj prelazni rok sva odgovornost je na Čačiću.Prodaja,a stim vezano i kupovina.
  • Zagi
    7.9k
    Već sam se pomirio da u ovom ili najkasnije ljetnom prijelaznom roku odlazi Šutalo ali sobzirom na priljev love od Gvardiola , Majera i eventualno Olma, mislim da je konačno vrijeme da se jednom od ključnih karika momčadi spusti rampa i gleda prvotno interes momčadi.
    Uvjeren sam da smo imali dva Šutala na stoperima u LPa , sada bi čekali dvoboj u 1/8 LP ili najmanje playoffu EL.

    E sad , kako će Šutalo reagirati ako Gvardiol ode i otvori se mjesto u RBL, a mi kažemo ne?
  • Nino Bule
    13.9k

    Nije stvar samo j sutala, mozda ce on sutit i ostat pa makar bio nezadovoljan odlukom, ali onda si radis dugorocno stetu jer ti onda mali rukavina ili neki novi gvardiol nece htjet potpisat ugovor i ostat jer ces imat nerealne zahtjeve i ne pustit ga kad dođe adekvatna ponuda. Ako neko dođe po josipa na ljeto sa 25 mil eura, on odlazi 1000%
  • Zagi
    7.9k
    Ha sada, koliko je to nerealan zahtjev...
    U slučaju Šutala , ako ostane još godinu i pol, trebao bi imati još jednu LP iza sebe i izboriti se za standardno mjesto u reprezentaciji. Neće mu transfer pobjeći.

    Čekam spuštanje rampe od Modrića , Čorluke i Dudu-a.Ma i dosta prije njih. Dugo je to.
    Uigravat novog stopera (koji ionak neće bit ni blizu kvalitete JŠ) znači opet ku**c od rezultata.

    Svjestan sam ja tih faktora ali brate , dosta mi je polako...
  • Neki tip
    21.3k
    Čekam spuštanje rampe od Modrića , Čorluke i Dudu-a.Ma i dosta prije njih. Dugo je to.Zagi

    Pa valjda od vremena Jugoslavije nismo duže zadržali kostur ekipe, nego u zadnje 4 godine, što se i vidi na rezultatima.

    Edit:

    Ak ti fali konkretan primjer, eto ti ga u Oršiću prošle zime za kojeg je odbijena ponuda iz PL, a zbog borbe u prvenstvu.
  • Nino Bule
    13.9k

    Ako dođe ponuda od 25 mil od rbl-a znaci da je prerastao dinamo, vrlo okrutno ali trziste je takvo. Oslobodi se mjesto u prvoj postavi kluba koji je top 10 u europi, a dinamo je top 30, za igraca karijerno vrlo jasan odabir (ako izuzmemo emocije i igrace koji zele ostat iz drugih razloga), i onda je samo pitanje je li klub dobio adekvatnu ponudu kojom je zadovoljan i tu postoje neki realni parametri, ne mozes trazit 100 milijuna ali neces ga ni pustit za 10.
    Rampa se spusta kad ono sto ti nude drugi klubovi nije vrijedno onog koliko ti taj igrac vrijedi, odbijale su se ponude i za ademija, livija i orsica, igrace kalibra dudu, modric, olmo, gvardiol nikad neces moci dulje zadrzat od onog koliko oni zele biti tu.
  • Jurki
    11.8k
    Dinamo je klub koji je osuđen na prodaju najboljih i najvecih talenata. Jer ni jednom takvom top talentu se ne igra ova farmerska liga. Isto tak klub zivi od transfera.
    Nikome nije drago kaj ti najbolji igraci odlaze al jebiga to je nasa neminovnost.
    Zato treba poboljsati skautsku sluzbu, pronaci feeder klub, izgraditi novi stadion i kamp. Ulagati jos vise u skolu.
    Kaj se rezultata tice.. pod mus je zadrzati primat u prvenstvu.
  • Jaro
    7.5k
    Real, Barcelona, ManCity, PSG, Bayern - Nikad nece morati prodati igraca ako bas ne zele
    Liverpool, Chelsea, ManUtd, Juve, Milan, Inter (i jos koji) - nikad ne moraju prodatiosim ako ih ne trazi netko od ovih prvih 5
    - svi ostali ce morati prodati igraca kad ovaj nadje neki zeljeni klub ili zeljenu lovu...
    - Benfica, Porto, BvB, RBS i slicni ce proavati igrace za 50-100 milja
    - Dinamo ce njima prodavati za 30ak - i nema tu neke filozofije, ako ces "spustat rampe" onda ti nece potpisivati ugovore pa ces dobit sa 18 godina onu garantiranu fifa naknadu...
    Isto tako BvB nije mogao zadrzati Sancha, nece Bellinghama....
  • Zagi
    7.9k
    E, mi smo od našmrkanog istrenirani da se mora prodavati. Da, ako nas hoće svake godine opeljušiti za x miljona, moramo.
    Ne govorim o spuštanju rampe u nedogled. Govorim da se u dogovoru s igračem pričeka sa prodajom još jednu godinu jer je to u interesu kluba, a ni Šutalu nebi pala kruna s glave. Možda bi RBL kupio nekog drugog ali ima klubova koliko hoćeš koji su zainteresirani.

    Da, naravno da se mora prodavati ali baš specifično iduću sezonu ne treba. Iduću sezonu treba iskoristiti za pokušaj proboja u taj rang Ajaxa , Porta i Benfice pa da i mi prodajemo za 100m. Tada je lakše naći adekvatne zamjene.
    To se može samo kroz značajni iskorak u LP.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions