• miro
    3.4k
    pa daj bar pročitaj što čovjek kaže, ima smisla
  • Nino Bule
    11.9k
    To su i na tribini objasnjavali, cini mi se otvoreno i zatvoreno dodavanje, kad se povlaci kad ne, ali ovdje je vrlo lako samo lovren trebao iskociti i pratit liniju. Ne prate se ta pravila slijepo i bez osjecaja za igru, meni veca greska od povlacenja lovrena je sto on trci uz i oko alvareza bez pokusaja da uđe u duel, bas se vidi da se sav pogubio i odradio onaj svoj poznati kiks iz nicega.
  • The Undertaker
    4.4k
    Mene zanima koga Lovren pokriva u tom trenutku odnosno što mu je ideja s obzirom da je okrenut prema aut liniji gdje nema igrača.
  • jp23
    2.2k
    Ženu na tribini vjerojatno, da ne bi bilo nismo znali :lol:
  • Nolifer
    7k


    To je doček.. A ne ono kiselo u Zagrebu od strane voditelja
  • BBBaranja
    2.1k
    Prošao sam neke negometne škole kao klinac na poziciji stopera..i Lovren je to odradio školski,malo je prozujao ali zato je tu trebao biti Joško puno bliže tako da po onome što se uči od malena Jole je veći krivac za gol od Lovrena..ali to je sad najmanje bitno,bilo pa prošlo
  • The Undertaker
    4.4k
    Zar ne bi trebao biti okrenut na drugu stranu i kontrolirati dodavanje prema jedinom igraču u njegovoj zoni?
  • BBBaranja
    2.1k
    Da objasnim narodnim rječnikom,nije Lovren igrao flastera na Alvarezu,većinom je naš stoperski par bio u kombinaciji 2 na 1 s njim i tu je doslo do jedne pogreške u korekciji od strane Joska..
  • Nino Bule
    11.9k
    Pa dobro nije igrao flastera ali nije usao u duel uopce, nije pokusao doci do lopte, to nije nista skolski nego ogroman kiks
  • BBBaranja
    2.1k
    Raspitaj se malo kod nogometnih trenera pa ces cuti njihovo misljenje..a reci mi sta Josko radi u toj situaciji?
  • Nino Bule
    11.9k
    Cuo sam ja misljenja ljudi iz nogometa i lovren je kriminalno reagirao on doslovno ne pokusava sprijecit igraca. Gvardiol istrcava jer mu je to prvi instinkt, takav tip stopera i on ce uvijek u 50/50 situaciji di ne znas bi li se povlacio ili izlazio, on izlazi, kao i nas sutalo, a lovren rijetko istrcava i instikt mu je ovako povuc se, zato ga i ne krivim za ofsajd koji je realno ovdje trebao namjestit, ono sta je kriv je sto se dzaba povlacio jer je doslovno beskoristan bio nakon sto je odlucio povuc se.
  • BBBaranja
    2.1k
    Dobro,svako ima pravo na svoje misljenje..
    Lovren je kod 3. gola protiv Argentine napravio puno veću grešku nego kod 1. ali to je malo njih primjetilo..
  • Nino Bule
    11.9k
    Kod treceg gola je vise pogrjesio kovacic
  • BBBaranja
    2.1k
    Kovacic?
    Ne sjecam se ako mislis na neku izgubljenu loptu ili lose dodavanje iz kojega je krenula akcija..
    Ali prije samog gola kad je već Messi izbacio Joška nalazi se uz samu liniju,Livi zatvara prvu stativu a Lovren mu u krilu i ostavlja samog igrača na povratnoj lopti koji nam lakocom zabija
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.