• Orc123
    8.2k
    Ovo za jankovica je glupost samo takva. Odlican igrac, mlad....i mi ga samo tako pustili...ovi nisu normalni vise. Pise da smo zainteresirani za Miereza...
  • Infinity
    16.5k
    To sto imaju opciju otkupa ugovora ne znaci da ce Rijeka imati love da ih otkupi. Kulenovic i Menalo su bili top igraci u Rijeci, pa su im oba na kraju bili preskupi.
  • thadd
    108
    Pa sudeći po prikazanom do sada i nisu kvalitet za nas, trenutno.

    Janković je bio dobar u Zrinjskom, ne više od dobar, imao je par lijepih golova, tehnički je vrlo dobar ali isto tako škrt na lopti, voli solirati i treba mu još vremena i rada ukoliko misli postati igrač za Dinamo.

    Marin bi valjda dobio više prilika da ih zaslužuje iako mi djeluje kao lik kojem se ne da igrati osim u posebnim prilikama. Prošle godine je bio dobar u Šibeniku ali to je Šibenik pa nije mjerodavno, vrijedi isto kao i za Jankovića, puno rada i truda da bi došli na razinu na kojoj bi mogli igrati za Dinamo.

    Uglavnom, sretno obojici!
  • Orc123
    8.2k
    Istina, ali nadam se da nemaju opciju prvokupa, tj. Da ako se pokazu mozemo ih potegnuti nazad bez obaveze da ih prodamo.
  • Orc123
    8.2k
    Ma Marin po meni ispucao prilike ali Jankovica treba cekati jos. Sta mislite za Miereza? Relativno mlad i jak na lopti...zanimljiv igrac po meni.
  • Nino Bule
    13.9k
    To sam ja odma rekao kad su se neki veselili da rijeka preuzima marina, niti oni imaju para trenutno mu dat placu, niti mu mogu ponudit ugovor kakav ima kod nas na ljeto makar ga poklonili. Ako cemo vec poklanjat marina i jankovica onda bi ih dao vani a ne konkurentima, tipa jovicevicu u shakhtar, i sad mi je i zao sto marin tamo nije zavrsio kad vec jankovic ide u rijeku, jer obojica su 10ke, i ako marina budu gurali na krilo nece skupit 200 minuta
  • Armagedon13
    959

    Vijest o Argentincu donosi lažnjak-portal,a ti se pecaš na svaku objavu
  • xavier
    12.1k
    To sto imaju opciju otkupa ugovora ne znaci da ce Rijeka imati love da ih otkupi. Kulenovic i Menalo su bili top igraci u Rijeci, pa su im oba na kraju bili preskupi.Infinity

    Čak je manji problem cijena koliko enormna razlika u plaćama. Koji bi interes bio Kulenoviću raskinuti ugovor s Dinamom da bi potpisao dvostruko manji s Rijekom? Ljudi se često love za iznos transfera, ali to s igračem nema veze.
  • xavier
    12.1k
    Istina, ali nadam se da nemaju opciju prvokupa, tj. Da ako se pokazu mozemo ih potegnuti nazad bez obaveze da ih prodamo.Orc123

    Ako imaš opciju kupnje, imaš opciju kupnje. Drugim riječima, ako se igrač svidi Rijeci i on pristane na prelazak, Dinamo ne može ništa. Koja bi bila poanta takve klauzule kad bi Dinamo mogao reći "ne"?
  • Sunja86
    1.2k
    Ojeda u Orlandu za 4 miliona dolara
  • Captain America
    17.8k
    Mislim da smo izbjegli metak. Da valja, već bi ga netko iz Europe pokupio za takav sitniš.
  • Mlađi referent
    12.3k
    Nešto ne valja kod tog dečka. Uz takve brojke nema šanse da nije mogao bolje od Orlanda, roba je s greškom, ali ga mi ne pratimo dovoljno
  • Jurki
    11.8k
    To je tak kad tiraš mak na konac, odbijes 6 a na kraju si sretan i s 4. Tih raznih juznoamerikanaca je kroz nasu svlacionicu proslo more. Na kraju i bolje da ga nismo uzeli.
  • Ludovic IX
    7.3k
    Nemoj da te Orc123 čuje..
  • Orc123
    8.2k

    Cuo sam...bez brige vidjet cete njegove statistike u novom klubu pa cemo onda prodiskutirati. Nebitno, tko bi se uopce nadao da cemo dovesti njega ili bilo kojeg drugog igraca van granica HR i Bosne....ovo sto se trenutno dogadja s klubom samo je kulminacija onoga sto se dogadja vec sezonu dvije a sve se vidi i na ulaznim transferima napravljenim zadnje dvije godine, a i na svemu ostalom vezanom uz normalno funkcioniranje kluba .
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions