• Zagabria
    253
    Sad ak se krenu radovi ništa neće valjati, a isto i ako ne krenu će biti loše zato jer nisu krenuli radovi. Takav je naš mentalitet. Ja bi bio sretan sa stadionom na golom otoku sada, a kamoli na nekom Maksimiru ili Kranjci.
  • Ludovic IX
    7.3k
    Več rečeno 100 puta barem..kranjca ne može bit rujevica. Rujwvica je u vlasništvu nk rijeke. Krqnjca nikad ne može bit dinamova. Samo privremeni dom, ništa vise
  • maddaddam
    2.9k
    Kako doznajemo, u Dinamu se čak razmišlja o projektu u kojem bi se rušile samo dvije tribine...

    :cool:
  • Infinity
    16.5k
    Koje? :lol:

    Jednu iza gola moras srusiti da bi druga mogla biti dovoljno blizu terenu. Istok se srusio sam, a i zapad ce uskoro. Mozes iskoristiti sjever ili jug.

    Stadion Maksimir treba srusiti do temelja, u krajnjem slucaju mozes zadrzati jednu tribinu. Ne bih imao nista protiv da ta jedna bude istok :cool:
  • xavier
    12.1k
    Kako doznajemo, u Dinamu se čak razmišlja o projektu u kojem bi se rušile samo dvije tribine...

    :cool:
    maddaddam

    :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl:
  • Efes Pilsen
    8.4k
    Kakva vijest za dobro jutro, ne moram ni kavu popit, samo me otcepilo.
  • SAS1987
    14.8k
    Kako doznajemo, u Dinamu se čak razmišlja o projektu u kojem bi se rušile samo dvije tribine...maddaddam

    Mada ne vjerujem u ove novinarske priče ali ako su istinite onda se vjerovatno, barem se nadam, ipak radi o ideji izgradnje kompletnog stadiona u fazama. Micanje terena prema jugu, novi sjever i istok te nakon toga novi zapad i jug.
  • Jaro
    7.5k
    Jao... Pokvareni drot i osudjeni kriminalac se tuku za vlast a mi lamentiramo o izgradnji stadiona... Tko ce taj stadion platiti? Grad i Senf nece, drzava nemre 2 kuce obnovit vec 3godine... Drot, ili lopov ce dat novce?
    Ako Zagreb (grad) dobije Kranjcevicevu, mozemo se lupat nogom u guzicu...
  • Ludovic IX
    7.3k
    @jaro i udarac u dupe je korak naprijed pa koliko to god besmisleno zvučalo, ajmo korak po korak. riješit se mamića, a onda vidjet da li će u klub ući ljudi koji su blizi našim razmišljanjima i s kojima se može razgovarati. A onda bi stadion došao po inerciji..
  • Mali dioničar
    15.5k
    Kako doznajemo, u Dinamu se čak razmišlja o projektu u kojem bi se rušile samo dvije tribine...

    :cool:
    — maddaddam

    :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl:
    xavier

    Ma to je Mamićev kontraprijedlog, ne treba se loviti na glupost ovakvog ranga.

    tj456nglamq08jms.jpeg


    Sad kad imamo skoro pa crno na bijelo da ide novi stadion i da je lokacija Maksimir i da ovaj treba srušiti, vidi se da jednoj struji to ne odgovara pa sad kad više nitko osim nekoliko opskurnih forumaša ne priča o Laništu i Sesvetama, sad se bacaju ovako idiotske ideje.

    Iako ja osobno mislim da se može graditi etapno tu gdje je sada, tribina po tribinu, ali krajnji rezultat mora biti potpuno novi stadion sa 4 nove tribine bez atletske staze naravno.
  • Nino Bule
    13.9k
    Ovo sa rusenjem istoka i zapada i plan da se rade samo dvije tribine i ostave jug i sjever je najgora ideja za izgradnju stadiona koju sam ikad cuo
  • maddaddam
    2.9k
    Ovo sa rusenjem istoka i zapada i plan da se rade samo dvije tribine i ostave jug i sjever je najgora ideja za izgradnju stadiona koju sam ikad cuoNino Bule

    Apsolutno neizvedivo. Obje tribine su predaleko od terena i nemoguće je složiti nešto smisleno.


    5va9iSQ.jpg
  • Nino Bule
    13.9k
    Ja ne znam u kakvom stanju ovaj stadion treba biti da u klubu bas svi shvate da je jedina opcija rusenje citavog stadiona. 2 jebena potresa je ova rusevina prezivila i oni bi opet ostavljali dijelove
  • Infinity
    16.5k
    Sjever i jug bi s novim zapadom i istokom izgubili dio kapaciteta. Zapad i istok treba odmaknuti 20-22 metra od terena da bi s cijelog sjevera i juga bio vidljiv kompletan teren.

    Ovo je njima ocito samo ideja, cim se imalo ozbiljnije u to upuste shvatit ce. UEFA zatvori te sektore bez razmisljanja.

    Graditi samo novi istok i zapad mi ima smisla samo ako je to faza jedan i ako po zavrsetku te dvije tribine mi igramo na Maksimiru, a u isto vrijeme gradimo novi jug i novi sjever.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.