• Nolifer
    8.1k
    Nadam se da ste vas dvojica u biti jedna osoba sa dva nicka.Mali dioničar

    Nismo, ali buraz njima najmanje tek vjerujem
  • Papastrumf
    12.2k
    Buraz, ne pišite o stvarima o kojima očito nemate pojma, posebno ne na mjestima poput ovog gdje svatko može vidjeti vaše umotvorine.
  • Ali
    2.1k
    Brzo ce proljece pa bumo vidjeli je su li gluposti.

    Bojim se da nebumo se ovom strategijom istiskivanja rijesili maminja.
  • BlueVelvet
    336
    Bas, nemojte bacat teorije zavjere koje nisu temeljene na nicemu..

    Ne znam u ovome vidim beku mogucnost pozitivnog ishoda po nas, obje strane imaju puno putra na glavi i ako krenu van s prljavstinama nece ostat cist nitko od njih..nek se medusobno sto vise pljuju i blate, a vidim d aneki sad zazivaju i promjene statua hehe

    Dobro je i da se ssto vise umjesa grad, ipak je to jedno od rijetkih mjesta gdje mi mozemo i imati neki utjecaj i stvoriti pritisak.
  • Ali
    2.1k
    Dobro je i da se ssto vise umjesa grad, ipak je to jedno od rijetkih mjesta gdje mi mozemo i imati neki utjecaj


    "gdje mi mozemo"

    Neznam kome umjesanost politike u sportu i poslu donijela dobro
  • Ludovic IX
    7.3k
    Zvucis ko da nisi za Mamića Ali...
  • Patak
    2.9k
    Evo ja mogu napisati, nisam za možemo. Bez ovog ali na kraju.
  • Ali
    2.1k
    Zar netko stvarno misli da ce jeremija raditi protiv maimnja. Pa sjetite se tko je tog istog vratio u klub 2001g. I onda su skupa izveli onu kombinaciju stecaj š.d.d. i na taj nacin otpisali sve dugove i krenuli sa sadasnjim pravnim oblikom dinama.
  • Mr Anderson
    7.9k
    A Boga ti draga, kakvi su ovo zaključci.
  • Ludovic IX
    7.3k
    Znaš koga se diktatori prvih rješavaju kad osvoje vlast? Svojih najbližih suradnika jer oni su prvi pretendent na preuzimanje trona. Barisic samo čuva glavu da mu je glava ne skine
  • NitkoBitan
    17.1k
    Bit ce vesela iduca dva mjeseca... Kako god, jadna li nam majka ako "Zdravkova struja" odnese pobjedu... Podrzavam Antolica u svim konvencionalnim i nekonvecionalnim metodama pridobivanja vecine u Skupstini :rofl:
  • blue heart 72
    1.7k
    Mene ne može nitko uvjeriti da ne postoji manje zlo. Ako ovu borbu za prevlast i lovu dobije manje zlo, danas sutra ćemo se ipak lakše riješiti struje oko tog manjeg zla, nego da Bože ne daj veće zlo izađe kao pobjednik iz svega ovog

    MCIOS
  • Tradicija bunta
    6.4k
    Nikada nije dobro birati zlo. Manje ili vece.
  • Nolifer
    8.1k


    Sve objasnio. Slažem se :up:
  • masacusec
    3.5k
    mamić je instalirao antolića isključivo iz dva razloga; da prikrije vlastiti kriminal i pljačku Dinama s insiderskim i povlaštenim informacijama unutar mupa te zbog direktnog obračuna s navijačima kreiranjem samovoljnih nelegitimmih crnih lista, tj. represijom nad neistomišljenicima.....
    I sad ti biraj, između stoke i govna koje je stoka posrala...
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.