• Jaro
    7.3k
    mumija je jedini iz mracnog doba juge ovdje. Ima on iakuatva i protiv jacih od Rozica i slicnih... al da ga lajkam, ne bih bas rekao...
  • Patak
    2.9k
    U zagrebačkoj ekspozituri Genexa, koji je muzao hrvatske izvoznike se sigurno nije mogao zaposliti bilo tko.
  • Imamo Dinamo
    3.6k

    Ima netko premium da posalje cijeli clanak?
  • Captain America
    17.7k
    Očito će i s crnim vragom trebat sklopit pakt za konačno uklonit zločudni tumor iz kluba. Lakše ga je bilo maknuti iz države nego iz Dinama.
  • SAS1987
    14.7k
    Očito će i s crnim vragom trebat sklopit pakt za konačno uklonit zločudni tumor iz klubaCaptain America
    .

    Ne treba. Antolić je puno bolji ili barem manje loš izbor od Mamića. Naravno, to ne znači da treba raditi s njim ikakav pakt. Naprotiv, nikakvi pakt.

    Machiavelli je pisao o puno različitih vladavina a Mamić je najbliže tipu vladara koji potkupi svu aristokrate (IO, skupštinari, političari) i zna da obični narod (navijači) nije dovoljno jak / organiziran da ga makne. Takvu vladavinu je najlakše zadržati, samo se pridržavaš pravila Machiavellija da "nikome ne uzmi žene i novac". Al eto, godinama je radio baš to na način da je previše krao, svađao se sa svima, vrijeđao te bio najeksponiraniji čovjek u regiji :lol:

    Takve vladare eventualno ruši vladar koji je još brutalniji. no, mi imamo sreće pa ga je maknula sudska presuda a ne neki još brutalniji vladar. Barem prema javnim informacijama. Ima nade.
  • Captain America
    17.7k
    Nikako ne smatram Antolića i Barišića crnim vragom, al da me zabrinjava da Antolić i Barišić neće bit dovoljno jakim za maknut ovoga, zabrinjava.
  • vjeko1701
    8k
    Antoliću je jedina prednost ovdje njegove veze u policiji zbog kojih ga je Mamić i doveo u klub.

    Dal je vrag, nije...dal je radio svašta ljudima po vragovom nalogu, je.
  • Mr Anderson
    7.9k
    Skupština je ključ. Koliko se sjećam Skupština može maknuti izvršni odbor. Izvršni odbor može predložiti nove članove skupštine, ali ih stari saziv mora odobriti. Kružni tok.
    Razmišljao sam o nekom čudu i raspisivanju slobodnih izbora, ali ako ne griješim ni to nije moguće bez suglasnosti skupštine.
    A kako se čini, oni su uz Mamića ako se nešto ne promijeni.
  • Nino Bule
    13.6k
    Samo nek se kompromitiraju, moze i antola prijavit sta je sve mamic radio i njegovi koji su u klubu jos uvijek
  • Logistika
    1.3k
    ovo ce sve skupa biti bas "veselo"
  • maddaddam
    2.9k
    Danas imam sastanak s predsjednikom Barišićem i upravom Dinama jer se direktno želim informirati o događanjima koja su burna, a pratili ste i sjednice skupštine i izvršnog odbora i o tome je već dosta pisano. Mislim da su razgovori sa svim dionicima išli u dobrom smjeru i očekujem da se to nastavi. Inzistirat ćemo i dalje na tome da sve bude zakonito i transparentno budući da je riječ o zemljištu vrijednom pola milijarde kuna - zaključuje Tomašević.
  • Ali
    2.1k
    Mislim da je ovo i bio mamicev cilj. Skupstina predlozila smjenu u upravi a IO odbio primjeniti odluku i sada je vjerovatno slijedeci korak promjena kompletnog IO, tj. otpast ce ovih 7 a instalirat ce se novi (poslusniji) . Cak bih rekao da ce uhljebit nekoga i iz struje Mozemo.
  • Nolifer
    8.1k
    Ako je tocno ovo za mozemase onda sve gore i gore...
  • Mali dioničar
    15.2k
    promjena kompletnog IO, tj. otpast ce ovih 7 a instalirat ce se novi (poslusniji) . Cak bih rekao da ce uhljebit nekoga i iz struje Mozemo.Ali



    Ako je tocno ovo za mozemase onda sve gore i gore...xFire

    Nadam se da ste vas dvojica u biti jedna osoba sa dva nicka.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.