• ZGBhoy
    1.7k
    Kad bi se trebalo terminirati 21.Kolo.

    Slobodan sam taj Ponedjeljak poslije vikenda pa razmišljam ak padne tekma protiv Istre na Subitu da dođem za ZG
  • Efes Pilsen
    8.4k
    "Žao mi je što nismo prvi, ali mislim da će generacije iza nas ovo ponoviti ili otići do kraja", izjavio je pa dodao: "Želimo proslaviti zlato sa Svjetskog ili Europskog prvenstva s vama. A po titulu s našim najdražim Hajdukom ćemo ići, rekao sam ubrzo, neću reći i koje godine."
    :rofl:
  • Captain America
    17.7k
    Moglo bi im božanstvo već ovu zimu šmugnut po zadnji veliki ugovor nakon bronce i sudjelovanja u istoj s golom i asistom. Onda se oni vraćaju na pojačanja iz klase Vučura, Gotala, Mezge i sličnih, a ne Perišića.
  • Bosna86
    11.7k
    - Voljeli bismo da je Skupština 31. prosinca, jer ovo je samo prolazno vrijeme, završavamo godinu sa 12,9 milijuna kuna gubitka, a u stvari smo bolji nego prošle, netto rezultat je bolji za 22 milijuna kuna u odnosu na prošlu godinu. Brjke su više nego dobre - kazao je Matana.
  • Captain America
    17.7k
    Čeka se odgovor Doli sekta NH.
  • maddaddam
    2.9k
    Gledam sažetak Hajduka protiv Schalkea, i u oko mi upada proslava malog Vuškovića, kao puca si u venu?! Ako je i podrška bratu, smatram da je potpuno neprimjerena i promašena, a ne vidim ni poveznicu neku.



    https://imgur.com/m48KpEm
  • Jurki
    11.8k
    Mozda je mali Vuskovic talent ali ocito upitne inteligencije.
  • Imamo Dinamo
    3.7k

    Ma ne, to je neka nova fora, viđao sam to često u NBA, neznam kaj bi to značilo
  • maddaddam
    2.9k

    Dugo već ne razumijem nogomet.
  • Imamo Dinamo
    3.7k

    Ma nebi ni meni bilo jasno da nisam to viđao već, iako nisam istraživao kaj znači, nije me previše zanimalo haha
  • Zagi
    7.7k
    Podrška bratu, potvrđeno.
    Sobzirom na situaciju, meni je to ok.
    Pametno nije ali razumijem.
  • Ali
    2.2k
    Danas je konacno jedan novinar SD napisao normalan tekst. Vjerovatno ce sutra jadnik dobiti otkaz. Ukratko kaze, ljudi sanjaju da hajduk ima neku imalo znacajnu ulogu u europi, a istovremeno su sretni sa budgetom od 22m€, dok istovremeno Gvardiol se procjenjuje na 120m€, dakle 6 godisnjih proracuna.
    I to je cinjenica koju kad shvate ovi u splitu ce mozda krenuti i raditi sa mladim igracima , a sve ovako dok je samo kratkorocni cilj i zavaravanje sebe i traziti krivce u drugima, hns, dinamu...
  • Navijač Dinama
    8.3k
    Ma ne, to je neka nova fora, viđao sam to često u NBA, neznam kaj bi to značiloImamo Dinamo

    U NBA je to iznimka. Radio jedino D Angelo Russel jer mu je to kao "hladnokrvnost" u odlučujim trenutcima utakmice.

    Više mi ima ovo smisla da je gestikulirao kao podrška bratu
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.