• Guinness
    2k
    Zašto se piše da je europski a ne treća garnitura? Nadam se da će se sve utakmice u kojima postoji mogućnost igrati u domaćoj garnituri.
  • Hipo
    406
    Plavi dres je čudesan...Pogledajte video na fejsu.

    Na leđima piše nema predaje.
    Bijele hlacice na maksimiru su fenomenalna stvar.


    Ako se protiv heerenveena na maksimiru moglo igrat u bijelom dresu zasto se drzat "pravila"...

    Da naprave anketu koji dres zelite u europi prvi dres bi pomeo europski s barem 99%!
    :wink:

    Uostalom europske tekme se igraju i u žutom dresu.
    Pa zasto onda ne bi i u prvom dresu?!
  • Infinity
    15.3k
    Ova prva garnitura mi je najljepsi dres Dinama ikad :love: Znam da se mnogi nece sloziti, al evo ja sam pod bas jakim dojmom pa dok me drzi da i to izjavim. Nadam se da ce biti u ponudi bez reklame, kupiti bez razmisljanja. I donji dio isto, kompletic za izlaska u neki prestizni restoran :cool:
  • kjbz
    25
    Ovaj treći/europski baca na onaj stari od Ajaxa

    9c258ljfatueiyhh.gif
  • Eduardo
    17.6k
    to mi je brat odmah spomenuo.

    najavili su ga na predstavljanju kao europski.

    Jel se već mogu kupiti u shopu?
  • Hipo
    406
    Žalosno koliko se ljudi žali po internetu na bijele hlačice.
    Kako malo znaju o povijesti kluba.

    Pozitivno je i da se europa vise nece igrat u crnom dresu.
    nadam se da ce klub ubrzo i ukinut europski dres.
    A i ovaj trenutni s ovakvim praznim grbom nije dostojan dinama.

    Kad nađem vremena nacrtat cu i stavit tu fantasy 2. i 3.dres, u bojama i sa znakovljem iz povijesti kluba.
  • Infinity
    15.3k
    Stalno trazimo nesto novo, nesto moderno, pa je tako taj 'prazni' grb nesto novo i moderno. Meni se osobno svidja, mada bih ja rado vidio jedno obicno malo d umjesto grba na nekoj od garnitura.
  • Eduardo
    17.6k
    Stalno trazimo nesto novo, nesto moderno, pa je tako taj 'prazni' grb nesto novo i modernoInfinity

    Meni je to katastrofa, ne samo u našem slučaju nego općenito. Ovo s malim d bi bilo neusporedivo bolje rješenje, meni osobno.

    Pozitivno je i da se europa vise nece igrat u crnom dresu.Hipo

    Koja je svrha onda tog dresa? I da li je to siguran info?
  • deda
    28.1k
    Ja nemam pojma o odjeći i modi pa nisam kvalificiran komentirati. Meni su svi ok.
  • marcio amoroso
    32.5k

    Misli da vise nije crni nego tamnoplavi.
  • Infinity
    15.3k
    Meni je to katastrofa, ne samo u našem slučaju nego općenito. Ovo s malim d bi bilo neusporedivo bolje rješenje, meni osobno.Eduardo

    A meni je opcenito OK :rofl: Al dobro, to su ukusi i tu se tesko raspravljati.

    Svakako da bi malo d bilo puno bolja opcija. Meni je opcenito nejasno zasto se to malo d ne forsira. Puno ga je lakse uklopiti na odjecu i rekvizite nego pravi grb. Prepoznatljivo je, specificnog oblika i marketinski ga je lakse prodati nego grb.
  • Eduardo
    17.6k
    Ja nemam pojma o odjeći i modi pa nisam kvalificiran komentirati. Meni su svi ok.deda

    Diplomatski :sweat:

    Misli da vise nije crni nego tamnoplavimarcio amoroso

    :yum:

    Svakako da bi malo d bilo puno bolja opcija. Meni je opcenito nejasno zasto se to malo d ne forsira. Puno ga je lakse uklopiti na odjecu i rekvizite nego pravi grb. Prepoznatljivo je, specificnog oblika i marketinski ga je lakse prodati nego grb.Infinity

    Nemoj mi grb dirati. Grb je :love: ali kužim što želiš reći. Upravo to je Juventus napravio...
  • Hipo
    406
    Upravo to je Juventus napravio...Eduardo

    Dinamovo malo d ima povijest dugu 70 godina!
    Juventus ima moderno 'sranje'.
    Neusporedivo...



    Misli da vise nije crni nego tamnoplavimarcio amoroso

    To je bila poanta.


    Ja nemam pojma o odjeći i modi pa nisam kvalificiran komentirati. Meni su svi ok.deda

    :lol: :lol:
  • Eduardo
    17.6k
    govorim o ovom dijelu.

    Puno ga je lakse uklopiti na odjecu i rekvizite nego pravi grb.Infinity
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.