• Logistika
    1.3k
    ma sve jasno kao dan...progovara iz mene paralelni svemir
  • xyz
    840


    Nismo mi ni tako velika država ni klub da se možemo odricati bilo koga, a kamoli jednog od najvećih veznih igrača u nogometnoj povijesti. To što se događalo s njegovim transferom je dio prošlosti koja se i dalje pokušava održati na životu, ali Dinamo će sigurno biti bolji klub ako ikada LM10 bude ponovo njegov dio u bilo kojoj ulozi.
  • marcio amoroso
    36.4k
    Luka za mnoge, pa tako i za mene osobno nikada neće biti dobrodošao u naš klub.
    Klub treba raditi na ujedinjenju ljudi koji navijaju za njega, a ne na podjeli. Povratak Luke Modrića bi samo pomogao dijeljenju navijača.

    Ja ću također priznati da ga nipošto ne mrzim i da ga donekle mogu razumjeti što se “nije sićao”.
    Mora se to pogledati malo detaljnije i vjerujem da bi mnogi od nas postupili slično. To i dalje ne opravdava njegov potez kojim je tako reći odobrio pljačku Dinama. To mu ja osobno nikada neću zaboraviti i koliko god ga i razumijem jednostavno ne mogu preći preko toga.
  • Nino Bule
    13.6k


    Njegov transfer je dio proslosti, ali on je imao priliku kao izgrađen igrac vrijedan desetke milijuna eura cija karijera ni na koji nacin vise ne ovisi o zdravku mamicu poslat ga u zatvor, on je odlucio drzat ljestve krvniku naseg kluba. Dakle dva razloga da ga ne zelim u klubu, prvo se tesko ogriješio o klub i navijace, drugo ako je sa svim parama ovog svijeta i karijerom i zivotom u drugoj drzavi odlucio drzat ljestve kriminalu, ko kaze da to isto nece ponovit opet.
  • thadd
    108
    Zar je moguće da se on htio fotkati s Dinamovim dresom!? Već par godina imam osjećaj da on i jedan cijeli niz igrača koje je Dinamo stvorio a koji su napravili jebačku karijeru, kao da se stide Dinama i ne žele imati nikakvu poveznicu s njim kao da nikada nisu ni igrali tu.
  • marcio amoroso
    36.4k
    Već par godina imam osjećaj da on i jedan cijeli niz igrača koje je Dinamo stvorio a koji su napravili jebačku karijeru, kao da se stide Dinama i ne žele imati nikakvu poveznicu s njim kao da nikada nisu ni igrali tu.thadd

    Ja to najviše osjetim kod Brozovića.
  • Efes Pilsen
    8.3k
    Ne znam odakle se stalno povlaci to.. Evo samo par primjera..

    uy2vbwx7b6qvrhl2.jpg
    4smw75x0zwxsj9la.png
    ujogoqlfpqxnmp6j.jpeg

    Modric je svjestan svega, na to se osvrnuo i kad su ga pljuvali u dresu reprezentacije. Napravio je izbor s kojim se vecina ili glasna vecina modrog puka nece slozit. Nema stoga svrhe ni da se vraca, a da ne prati ili da ne zeli da ga se povezuje nije tocno.
  • thadd
    108
    Instagram story nije nikakvo mjerilo. U jednu ruku ga i razumijem da ne želi imati puno posla sa postojećom garniturom Dinama ali opet taj klub kakav god da jest u njegovim očima ga je stvorio a on nije baš ambasador Dinama u svijetu kakav bi mogao biti obzirom na reputaciju koju ima u svijetu.

    Također, nije on jedini da se ne shvati pogrešno, rekoh cijela plejada tih igrača se olako odrekla Dinama za razliku od jednog Olma recimo. Ponavljam, ovo je moje mišljenje i moj neki osjećaj, možda griješim u potpunosti, ako jesam, nek mi oproste uvrijeđeni.
  • Efes Pilsen
    8.3k
    Evo matere mi ja ne razumijem sta vi ocekujete? Sta znaci ambasador? Treba li on kao igrac Reala ici promovirat Dinamo? Kako se to tocno radi?
  • thadd
    108
    Nemoj se pjeniti, nema potrebe, možda nam se razilaze mišljenja ali nema potrebe za agresivnim postovima, take it easy Efes.

    Rekoh moj subjektivni dojam da se i on i još nekolicina njih "stide" Dinama i rekoh gore možda griješim ali to je moj dojam zadnjih par ako ne i više godina.
  • Infinity
    16.4k
    A sta Olmo radi? Objavi instagram story kao i Modric. Ne bih da napadam Olma ili da branim Modrica, al osjetim ovdje dvostruka mjerila.

    Modric je igrac Reala, Olmo je igrac Leipziga i ni jedan nije duzan nista raditi za dobrobit ili promociju Dinama. Ako tu i tamo spomenu Dinamo super. Ako ne spomenu, svakako nisu duzni, a spominju. Modric se sad i slikao s tim dresom. Modric je nama 'samo Modric'. Nisam mu neku fan, al mislim da mi nismo svjesni sta je Modric u svijetu nogometa.
  • thadd
    108
    Iskreno, veća poveznica s Dinamom mi je i Olmo i Sammir npr nego Modrić. Da ga se ne sjećam kao igrača Dinama nikada ne bih ni pomislio da je bio naš igrač i zbog toga sam i napisao da me iznenadilo kada sam ugledao fotku sa Dinamovim/svojim dresom. Pitam se koliko su ga trebali nagovarati ili platiti da se fotka !?! :chin:
  • marcio amoroso
    36.4k
    Olmo bi u najmanju ruku bar posvetio jedan jebeni post dresu koji je rađen njemu u čast.

    Modrić ni to nije u stanju.

    Uniforma naprijed, ljudstvo nazad. Za sva vremena!!!
  • thadd
    108
    Baš me zanima znaju li Lukina djeca uopće da postoji Dinamo !? Dam se kladiti da u kući nemaju Dinamovo obilježje.
  • Efes Pilsen
    8.3k
    Ne pjenim se, zanima me kako se to radi. Da, ne znaju, samo s cacom gledaju utakmicu na TVu. Dubizoa izmedu Modrica i najzagrizenijih postoji, meni sigurno zbog onog sto je napravio nije drag koliko kad je bio kad je odlazio, ali nema potrebe izmisljat nista.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.