• miro
    4.4k
    Meni je stvar u tome da kad bi Luku pitali da bira između Dinama i Reala, ja sam gotovo siguran da bi on odabrao Real i čini mi se da bi jedino između Reala i Hrvatske imao dvojbe. S druge strane, Olma pitaju koji klub osim Leipziga i on kaže Dinamo, a ne Barcelona u kojoj je proveo djetinjstvo i gdje je bio kapetan. Po tom pitanju je meni Olmo > Luka, iako Modrića smatram najboljim hrvatskim igračem u povijesti
  • Logistika
    1.3k
    drugi je to svijet za nas...mali odrastao da mu Ronaldo čestita rođendan...da im priča i pokušava usaditi ne znam šta,teško kad odrastaš u takvom okruženju,pogotovo u takvom klubu...da mi je stari Modrić i imam 10 -12-14 godina znam šta bi pratio svaki vikend.
    Standardno je to kod nas,podjeljeno oko svih pitanja,nije ni ovo nešto čudno. Ja sam sam podjeljen unutar sebe...odigra čovjek da mu se divim,da se sjetim trenutka kad je na sjeveru obecao povratak,onda se sjetim da mu je zenu do oltara pratio Mamić...pa se sjetim nekih drugih pozitivnih stvari,pa onda suda tog i tako...a sto se tice ambasadora,tko god ode ne ocekujem nista,ali mi je drago ksd vidim da spomenu Dinamo i Komnen i Luka i Olmo npr. Koliko sam skuzio po dokumentarcu kapetani sa najmladom valjda,pricaju na engleskom...nekako mi se cini zbog djece,zene,zivota,te proslosti neke u hr koju ima,da se on nikada nece vratiti u HR zivjeti
    qvib0zumq2xln6kh.jpg
  • Armagedon13
    959
    Luka u Realu 10 godina,Luka u Dinamo 5 od toga 1,5 na posudbi.
  • Mlađi referent
    12.3k
    Ja to najviše osjetim kod Brozovića.marcio amoroso

    Je li Broz uopće poslao dres za onu zadnju akciju gdje su stavljali dresove kao poticaj omladincima? Čini mi se da na zidu njegovog uopće nema?
  • Nino Bule
    13.6k

    On nije prosao nasu omladinsku skolu, moguce da ga nisu ni trazili
  • marcio amoroso
    36.4k
    Je li Broz uopće poslao dres za onu zadnju akciju gdje su stavljali dresove kao poticaj omladincima? Čini mi se da na zidu njegovog uopće nema?Mlađi referent

    Ne znam iskreno. Ja se ne sjećam njegovog dresa na zidu.
  • thadd
    108
    Bez Dinama bi Real gledao samo na TV-u, realno.
  • Mališan
    1.8k
    on je imao priliku kao izgrađen igrac vrijedan desetke milijuna eura cija karijera ni na koji nacin vise ne ovisi o zdravku mamicu poslat ga u zatvor,Nino Bule

    i vlastitu punicu u paketu isto zatvorit, mokri san mnogih :lol:
  • maddaddam
    2.9k
    Sve je već davno rečeno, i više puta ponovljeno:

    v725jzd52ofp0zo7.jpeg

    A oni koji su najviše upetljani i koji bi trebali najbolje znati, još su na ovom levelu:

  • Navijač Dinama
    8.3k
    Luka za mnoge, pa tako i za mene osobno nikada neće biti dobrodošao u naš klub.
    Klub treba raditi na ujedinjenju ljudi koji navijaju za njega, a ne na podjeli. Povratak Luke Modrića bi samo pomogao dijeljenju navijača.
    marcio amoroso

    To i dalje ne opravdava njegov potez kojim je tako reći odobrio pljačku Dinama. To mu ja osobno nikada neću zaboraviti i koliko god ga i razumijem jednostavno ne mogu preći preko toga.marcio amoroso

    Ovo za mene također i debelo vrijedi za smrdljivog Lovrena. Još je d*kadžija na Ruse, teški licemjer kao osoba, a i nogometno znanje i razina, mislim da su i Theo od prije pola godine i Šutalo sada bolji za nekoliko nijansi igrači nego što je on trenutno.
  • Sunja86
    1.2k
    Modrića ne krivim u tom slučaju nikako on nije ispao cinker koliko god mrzio Mamića ako je on pomogao Modriću u karijeri zasto bi ga ovaj cinkao
  • Nino Bule
    13.6k

    Ok nije cinker ali je ostetio dinamo, ne zelim ga u klubu
  • ZGBhoy
    1.7k
    Ja se nadam da će obećanje dano Sjeveru ispunit i da se bu vrnul
  • Ludovic IX
    7.3k
    Prvo proljetno kolo treba dignuti sve živo i pozdravit ove 4 medalje koje dolaze
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.