• NORTE
    11.5k
    Jel bi ovaj penal sudio Orsato da je bio kontakt latinosa i Kramarića?Captain America
    Tko god tvrdi da to nije penal je presubjektivan i na to gleda isključivo navijački.
  • Nino Bule
    13.8k

    Nista od toga, dalic na temelju ovog rezultata ostaje za final four ln i euro sljedeci
  • Sunja86
    1.2k
    Nema teoretske sanše da ce hns otpustit Dalića i da izgubi 5 0 u utakmici za 3.mjesto osim ako on sam ne ode
  • Efes Pilsen
    8.3k
    Krama je najveca prevara hrvatskog nogometa. Dalic 5 veznjaka Argentine pokriva s Modricem i Kovacicem da crv hoffenhajmski leluja po terenu. Ako je za ovo ostalo zasluzan Dalic, a bogami i za ovo je.
  • NORTE
    11.5k
    I ne trebaju ga otpustit! Dajte čovjeku i malo kredita.
  • Crusades1986
    12.5k
    Znači Garry Neville, Ian Wright i Roy Keane gledaju na to subjektivno i navijački?
  • Brotnjo
    537
    Bogami otkad sam ja na forumu ne znam jesi li jednu pozitivnu stvar napisao. Smeta ti Messi, smeta Dalić (najveci trener koji je vodio reprezentaciju), smeta 75% igrača. Bola budi sretan, djeca ce ti čitati o ovome :) Uživaj brate moj dragi
  • NORTE
    11.5k
    Znači Garry Neville, Ian Wright i Roy Keane gledaju na to subjektivno i navijački?Crusades1986
    Da. Englezi općenito ne vole Argentinu, čak su i ratovali, a možda ni Messija. Engleski klauni komentatori me ne zanimaju.
  • Captain America
    17.7k
    Nisam ni reko da ga treba otpustit. On ako je pametan će otić sam sad. Nadam se 2 odličja na Svjetskim, teško može nešto više. Može uživat u lovorikama sjajnih rezultata na 2 Svjetska do kraja života.
  • reziser
    6.8k
    Bili su bolji. Mi bez prilike. Sad borba za 3 mjesto.
  • Captain America
    17.7k
    Nisam mislio da ću ikad navijati za Francuze u nekom finalu. Šal od Francuza koji sam dobio na poklon na Euru 2008. je spreman.

    Ako ništa, imat ćemo dan više odmora, složit glave i rješit taj Maroko.
  • reziser
    6.8k
    Ovo je ogroman uspjeh. Mi smo bili u polufinalu svjetskog prvenstva!! priznat da je Argentina bila bolja. Kakkvi otkazi, kakvi bakrači..
  • Mrvica
    3.9k
    Pa mi smo najmanja zemlja, itekako su dečki dobro odigrali na ovom SP a između ostalog prilika za broncu je i dalje tu. Jbg danas nije išlo, Argentina je pokrila sve moguće i to je to. Što se Dalića tiče drvlje i kamenje po njemu svakodnevno a kredita niti malo šta je napravio sa repkom. (Da naglasim nisam fan, niti ga branim). Sve u svemu ne treba prigovarati nikome, a sad čekat da vidimo s kim je borba za broncu i Boga na pomoć da uzmemo to.
  • Papastrumf
    12.4k
    Ne moze me nitko uvjeriti da je ono bio penal i da bi nama to sudio.
    Nakon toga Argentina bila dosta bolja i laganini privela utakmicu kraju.
    Nemam nikakve zamjerke na turnir opcenito. Bez pravog desnog krila i pravog napadaca napravilo se i dosta vise nego sto je bilo za ocekivati.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.