• Tradicija bunta
    6.5k
    Bile su mu posjete autobusima isto kao što preuzima Olimpiju.
  • The Undertaker
    5.5k

    Baš sam to htio pitati...
    Koliko je provjereno ovo sa busevima?
  • Pop corn
    8.5k


    Ne govorim o lovi, vec o slucaju koji ce se lako moguce dogoditi u dinamu. Klub je vec sad financijski u upitnom stanju, kokosari ce uskoro otici i ostat će samk navijaci, ulica kako ju zovu i oni ce spasavati sve to. Nazalost
  • Pop corn
    8.5k


    Busevi mozda i nisu, ali bili su mnogi, "istaknuti" djelatnici Dinama
  • Tradicija bunta
    6.5k
    Ne znam koji su djelatnici isli, al znam kome odgovaraju fame o punim autobusima mamicevih obozavatelja koji idu na rodjendan mu.

    Tako ce se za pola godine nagadjat ko mu je iz kluba isao u zatvorske posjete i radit mitovi iz nicega.
  • Kwedi
    3.8k
    Ne treba se zavarati i uspoređivati s Wislom.

    Klub je financijski stabilan s potencijalnom rekordnom godinom ak ih posere, odnosno ak se odradi u skladu s potencijalom.

    Jedini uteg je kredit s Malte koji su počeli vraćati, 12-13 milja eura vratili u 2018., a ostalo još deset za otplatiti.
  • Bosna86
    11.7k
    Izvor informiranja ti je GNK kao i svima nama ... Vrlo upitno je kakvo su oni izvjesce izbacili... Dok neovisni revizor u te urede ne udje, nije im za vjerovati
  • Kwedi
    3.8k
    Da su "skuhali" knjige, jasno je. Al moraš imat neki okvir od kojeg krečeš analizirati.

    No s druge strane, takav je monopol složen, odnosno mozaik veza unutar saveza i klubova s GNKom da Božica Barišić postane predsjednica uprave, a ostali članovi uprave Plavko i Brko iz fan shopa opet će biti prvi s izložbenom ergelom za prodaju
  • Bosna86
    11.7k
    Taj sudac je ukljucen u bezbroj afera.. npr pogodovanje bh politicaru,tajkunu i vlasniku najvecih bh novina Dnevnog Avaza, Fahrudina Radoncica, koje gle cuda snimaju Mamicev rodjendan prije par dana
  • SAS1987
    14.8k
    "odlično" onda. Jedino se nadam da je hr vlada dogovorila izručenje Mamića kao što je pisao Nacional.

    https://www.nacional.hr/kako-su-tekli-tajni-pregovori-za-lansiranje-zdravka-mamica-u-hrvatski-zatvor/
  • Kwedi
    3.8k
    Ročište pred Sudom Bosne i Hercegovine na kojem će se razmatrati izručenje bivšeg čelnika zagrebačkog Dinama Zdravka Mamića, bit će održano sutra u Sarajevu.

    Podsjećmo, Hrvatska traži izručenje Mamića po optužnici podignutoj na Županijskom sudu u Osijeku. Mamića i još šest optuženih osoba se tereti da su oštetili Dinamo za oko 200 miliona kuna.

    Mamić je ranije u Hrvatskoj osuđen na šest i pol godina zatvora, međutim, prije izricanja te presude pobjegao je u Bosnu i Hercegovinu, čiji je također državljanin.

    Sud BiH je nametnuo Mamiću mjere zabrane putovanja van zemlje, te obavezu javljanja u policijsku stanicu u Čitluku.

    https://www.radiosarajevo.ba/vijesti/bosna-i-hercegovina/zdravko-mamic-sutra-ponovo-pred-sudom-bih/344999
  • SAS1987
    14.8k
    Možda nas institucije BiH iznenade ali očekujem rutinsku odbacanje izručenja.
  • xavier
    12.1k
    inače, mislim da bi mi iz zagreba i okolice komotno mogli barem razumijeti(ne govoriti) polovično slovenski jer je meja maltene na istoj udaljenosti ko i dugo selo.Kwedi

    Dugo Selo je od Zagreba udaljeno par stotina metara, Slovenija je ipak malo dalje. Nije Zagreb samo zapadni dio kako mislite vi koji živite s te strane :wink:

    I moram priznati da mi slovenski nije baš previše blizak. Mogu shvatiti osnove, ali ništa dublje od toga.

    Isto tako, na Viru zadnjih godina ima jako puno Slovenaca i dosta me iznenadilo kako čak i ovi od 45+ godina dosta slabo razumiju hrvatski. Mislio sam da je njima hrvatski potpuno razumljiv.
  • Kwedi
    3.8k
    Dugo Selo je možda od Sesveta udaljeno par stotina metara :wink:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.