• og1986
    2.9k
    Kladionice nikako da nauče
  • Carrasco
    4.1k
    Attachment
    Bruno Petkovic likes it dirty (3M)
  • Patak
    2.9k
    Ako osvojimo SP, onda će LM10 biti GOAT, a neće se zvati Leo.
  • Krizy
    43.5k
    Polufinala SP-a od 1998., samo Njemačka ispred :gasp: :clap:
    Njemačka - 4
    Hrvatska, Brazil, Francuska, Nizozemska - 3
    Argentina - 2
  • Fanboy
    2.6k
    Teško će nakon ovog Livi ostati,doći će velike ponude...
    Dalić šta odlično napravi, to iduće jutro na presicu uprska. Čemu kritike Petkovića, pripremio je uz gol jednu veliku priliku za Broza. Možda najbolju priliku uz gol.

    Ovo za Livakovića je nepotrebno, nije on bio loš da je morao sjediti protiv Rusije i Malte. Livaković je najbolji golman i nisi imao drugog izbora. Grbić se obrukao u Lillu. Mislim da je Daliću sad jasno što je radio i da mu je rušio samopouzdanje.
    Dalić : Rekao sam mu da je loš...I onda ga stavio na klupu.
    Modrić već priloženo u videu je stvarno Livija podizao.
    Livaković je ovih dana postao svjetska klasa, veliki klubovi će ga željeti i na golu je sad zacementiran.

    Ovim ne želim kritizirati Dalića jer je napravio fantastičnu stvar, no neka ostane ponizan jer su mu ovi dečki donijeli polufinale. Kao da nastoji izbrisati krivnju loših postupaka sa izvrtanjem stvari. Nisi im vjerovao i točka,oni su tebi dokazali da vrijede, ne tvoje pouzdanje u njih.
    Livi je sad nakon ovog vjerojatno najbolji golman Sp-a
  • maddaddam
    2.9k
    Ni Modrić, ni Perišić, Brozović ili Kovačić nisu uspeli ono što jeste tandem zagrebačkog Dinama Mislav Oršić – Bruno Petković u 117. minutu. Asistencija prvog i gol drugopomenutog igrača doneli su penale u kojima je opet dominirao njihov klupski saigrač Dominik Livaković.
    Teško je opisati njegovu crvenost u licu i stidljivost u miks zoni tokom razgovora sa medijima, ali kada treba da se izađe na crtu najvećima na svetu i odbrani sve ono Nejmaru i drugovima, tu je nenadmašan.

    Dakle, sva trojica heroja Hrvatske dolaze iz njihovog prvenstva koje broji svega 10 klubova, čisto da se zna.

    Priznajem, čak smo na medijskoj tribini guglali kada su poslednji put Brazil i Argentina igrali na svetskim prvenstvima. Ako ikoga zanima, bilo je to 1990. godine u osmini finala, ali Petkovića apsolutno ne, jer je rešio da se to ne dogodi još najmanje četiri godine.
  • Logistika
    1.3k
    htio sam jučer onako malo u šali odmah nakon promašaja penala brazilaca napisati,a sta cemo sa stadionom...ali su me emocije prejebale...nije bilo potrebe,sami su počeli...
    b2nsqioh5sw1ng0x.jpg
  • maddaddam
    2.9k


    Novi renderi :starstruck: , jedva cekam.
  • Eduardo
    20.3k
    9nepzfiw3ttkat9t.jpg
    Reveal
    ah13zrf4wqg7xquc.jpg
    ozz1r9k0n148bciz.jpg
    zjdzjoyvgg0f0p2s.jpg
    ox9f46penvskjwzo.jpg
    2dzha6kqqn358b0w.jpg
    xbvhyyghttvufs8e.jpg
    x64sbv8evzhhyrh1.jpg
    g37g7x4lx8cw8vmi.jpg
    ldfr1ymygf1wbrhq.jpg
  • db-izbjeglica
    15.4k
    Dvije prednosti hrvatske reprezentacije koje vidim u ovoj utakmici su:

    1. Argentinci su glupi!
    Umrtviti igru, igrati na posjed, ovi će tako biti sve nervozniji, ne nasjedati na provokacije

    2. Visoki i motorični igrači!
    Igrao bi od početka sa budimirom i pašalićem, kada još dodamo nenormalno motoričnog i skočnog perišića...ostaje samo forsirati centaršuteve sa poludistance, jedan će proći. Njihova obrana mi djeluje jako ranjivo u skok igri...prvi gol nizozemske je po meni recept.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.