• Zigi
    2.2k
    ako nisam siguran za neku fotku bit napisat ću u opisu :wink:
  • maddaddam
    2.9k
    Ima ona slika iz nekih novina gdje se vidi transparent ZapruđeNORTE

    Transparent ima ovaj detalj na sebi?
  • NORTE
    9k
    Transparent ima ovaj detalj na sebi?maddaddam
    Taj iz 1986. je bio onako klupski, manji bijeli s dinamovim grbovima. Ime BBB je nastalo 3 mjeseca kasnije.

    Ovaj lik kojeg si ti stavio je bio na velikom transparentu Zapruđe, godina 1993., ne znam je li nastao i nešto ranije.
  • ZGV
    3.1k
    Imas mozda sliku sa tekme Dinamo-Velež u Zagrebu iz 1986 godine?

    I dajte btw ove BBB fotke prebacite u podforum o grupi.
  • plavi72
    694
    Na finalu kupa 1986.su dominirala dva Dinamova transparenta na istoku :Navijači Dinama i Cibone iz Surčina 20-tak m (početak istoka) Volimo Dinamo i Ćiru navijači iz Čapljine 10-tak m((kraj istoka) uz dosta zastava i manjih transparenata Cibone i Dinama na jugu.Bilo je još manjih transperenata po istoku i na vrhu istoka.
    daqpc4q5dit13bic.jpg
    rim4eldu4pbicsg9.jpg
    2gstnodc859uz2h0.jpg
  • maddaddam
    2.9k
    Taj iz 1986. je bio onako klupski, manji bijeli s dinamovim grbovima. Ime BBB je nastalo 3 mjeseca kasnije.

    Ovaj lik kojeg si ti stavio je bio na velikom transparentu Zapruđe, godina 1993., ne znam je li nastao i nešto ranije.
    NORTE

    Hvala, kuburim sa tim datumima.
  • Zigi
    2.2k
    hdre5p25ma6zdho7.jpeg
    0htp0o7m9hs37yd1.jpeg
    Dinamo - Hajduk 97/98
  • mileni
    93
    evo ako je moguće zatražiti pomoć oko starih slika....postojala je slika iz Banja Luke s ulice, hodanje u koloni...moguće čak godinu prije izbacivanja s tribine...par faca se vidi u krupnom planu....jednom prilikom sam ju vidio davno ali od tada nikako...naime prijatelj je na njoj pa bi ju volio imati..
  • Zigi
    2.2k
    38jnnc1e8fp8bumg.jpeg
    Banja Luka 89/90
  • Zigi
    2.2k
    s48ttkl4lkom76v1.jpg
    Banja Luka 89/90
  • Zigi
    2.2k
    xtl9obxaftqsduc5.jpg
    Mislim da je riječ o utakmici Dinamo - Velež 90/91 igrano na Kantridi zbog kazne
  • Zigi
    2.2k
    v8n08ueegst5wo3k.jpg
    Grbavica 89/90
  • LM1995
    1.7k
    Ovaj bijeli N.K. DINAMO šal bezuspješno tražim već par godina…
  • Zigi
    2.2k
    treba bit uporan :gasp:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.