• Captain America
    17.7k
    U slučaju Petkovog odlaska, istrest i 6 uz postotak ako traže. Domaći dečko, posložen u glavi i sigurno bi svojim talentom i građom nadoknadio Petka.
  • Ali
    2.2k
    Ako odu Marin, Spika ili Menalo i Emreli mislim da bi trebali razmisliti o Arberu Hoxha. Meni se svidio ove sezone. Brz, energican, jucer je polomio par puta kicmu defenzivnim hajdukovcima. Nisu oni neka extra klasa, ali i prije sam vdjao lijepe udarce iz koljena u drugi kut. Mozda nemoze u prvih 11, ali kao rezerva i za hnl bi nam koristio...
  • Ali
    2.2k

    Mislim da Osijek ako dobije 3 se moze lupat nogom u guzicu od srece. Bjelko je probao napuhati to 10+, ali mislim da ne vrijedi vise od 3-4. Sa 6 odstete bi postao mozda i nas najskuplji ulazni transfer a nije to po kvaliteti...
  • Nino Bule
    13.8k

    Zasto bi se lupali u guzicu ako dobe 3 kad su odbili ponudu od 3.5 + bonusi + postotak. Ako ovako nastavi dobit ce glatko 6 + postotak
  • Ali
    2.2k
    Nama plafon 3, za preko toga ima puno boljih i kompletnijih
  • Olmic
    3.7k
    Drmić za Belju i 3 milje
  • Nino Bule
    13.8k

    Pa onda nema smisla ni nudit nista jer za 3 nece doci, niti ce se u osijeku lupat u guzicu na tu ponudu
  • marcio amoroso
    36.6k
    Dinamo treba tražiti igrače koji su se dokazali na nivou višem od HNL-a. Beljo je samo potencijal, nikakvo pojačanje i davanje neke lude cifre za njega je glupost po meni.
  • Efes Pilsen
    8.4k
    Ja u Drmica imam vjere. Danas nije zabio, ali je odradio puno toga, pokazao da i on moze dio onog sto Petkovic moze. Treba radit s njim, a ne saltat rjesenja svako ljeto. Rupe se znaju, to se treba popunjavat. Neka Belje u Mencengladbahu..
  • Dragon1Warrior123
    3.3k
    Ne slažem se, Dinamo MORA tražiti potencijale KOJI su isto tako i dobri igrači. A tu se Beljo uklapa po meni. Ima visinu, nos za gol, dobar pregled igre isto. Bio bi nam jebačko pojačanje, čak bi se i kladio na to haha.
  • marcio amoroso
    36.6k

    Ja bi ga također doveo, ali za maks 3 milijuna. Ne ni davao basnoslovne iznose.
  • Dragon1Warrior123
    3.3k
    A nezz, ja bi išo max do nekih 5 milja za njega, eventualno plus još neki igrač. Toliko vjerujem da ce bit nešto od njega. Ako smo mogli za Roga dat, možemo i za njega.
  • Jurki
    11.8k
    Osijek ako misli dobit 3-4-5 milja za Belju nek ih dobije izvana. Napadacki smo dobro pokriveni, bolje tu lovu investirati u beka, šesticu ili krilo.
  • Nino Bule
    13.8k

    Sad jesmo, mogo bi nam petko otic do ljeta i onda ti treba spica kapitalac, ja se stvarno nadam da bruno ostaje sto duze s nama
  • Jurki
    11.8k
    Bruno je odlican napadac ali nema konstantu i obveznu igru u obrani. Tak da je moj skromni sud da je njemu ovo top razina nogometa. On igra kad mu se igra a da nije tak, da je kompletan igrac u svim segmentima igral bi v Realu. Znanje, inteligenciju sve ima al v glavi propuh.
    Spada u igrace "unable to sell"
    Edit: treba uzeti u obzir i njegove godine.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.