• NORTE
    11.5k
    Dva dana su oni glavna tema ovog foruma,nemojmo bit kao oni.BBBaranja
    Naš glavni rival, jedini protukandidat za titulu, kojima savez i suci besramno pomažu, vrsta koja nas mrzi kao nitko drugi, utakmica prekinuta zbog gađanja suca dvaput u glavu...ajmo mi komentirat Lokomotiva-Istra, jebeš ovu tekmu u Koprivnici.
  • Svi na Sjever
    2.3k
    Po meni je apsolutno najveća pogreška suca drugi žuti Sahitiju. Ne možeš mu dati žuti minutu nakon zato što ti je netko šapnuo, a ti ga nisi vidio.deda

    Bila je pustena prednost i onda je čekao prvi prekid igre da mu da žuti,čini mi se.
    Ovdje je po meni greška samo sto mu nije dao izravni crveni zbog onemogučavanja čiste gol šanse...
  • SAS1987
    14.7k
    odličan komentar.

    Ja u takvim slučajevima ne bi slao policiju na tribinu jer mogu izbiti neredi. Ja bi u takvim slučajevima poručio navijačima da moraju sami s tribine, potpuno mirno, jer će se inače prekinuti tekma i registrirati 3-0.
  • Mlađi referent
    12.3k
    Sahitijev crveni je najčišća odluka na utakmici.. pogledao sam tu situaciju, to je jasno k’o dan. Rukom ometena kontra
  • Fanboy
    2.6k
    Znači Hajduk je oštećen jer

    -Krovinović je kod gola igrao rukom, napravio možebitni prekršaj koji bi se njima sudio preko Var-A
    -Sahiti je dobio dva žuta umjesto dva izravna crvena kartona
    -Nije prekinuta utakmica kada su skoro ubili suca dvama pogotcima u glavu od čega jednom stolicom
    zbog čega je naravno kriv organizator, ne pravednici koji se bore za poštenje i red.
    -Dosuđen čisti penal oko kojeg nema govora

    Tamo gdje je razum, tamo postoji priznanje krivnje. Tamo gdje vlada ludilo nema krivnje jer kriv uvijek mora biti netko drugi. Realno, čistu utakmicu su prosuli jer je netko sa tribina pogodio suca, ali bolje se uklopiti u ludilo nego se zamjeriti Torcidi koje se očigledno i interventna policija boji.

    Inače, čitao malo sportnet forum kako su ga i ovdje neki spomenuli. Valjda je banirano 30-ak forumaša od sinoč, od toga možda 80% navijača drugih klubova koji su ukazali na licemjerje i sve ovo navedeno. Forum propao ko njihova 3 boda u Koprivnici.
  • Patak
    2.9k
    Otvorim forum nakon par sati i vidim tri stranice o Hajduku, pa dajte više...
  • Nino Bule
    13.8k

    Lafe ovo je tema za druge klubove hnl-a, imas 100 drugih tema o dinamu. Po meni je sve receno vezano za sinoc i neki pretjeruju, ali sve je u ovoj temi i ne mora citat tko nece
  • reziser
    6.8k
    na sportnetu nisam bio od kad postoji zona, sjecam se potepenka koji je banirao sve koji su pisali konrta pravednika....
  • Mr Anderson
    8.2k

    Na kraju je dobio što je zaslužio. Najprije mu uzeli moderaturu, onda ga izbrisali. Realno, lik je bio baš ogledni primjer tovarskog smeća.
  • Mr Anderson
    8.2k
    Inače kaj se tiče jučerašnjih tekmi meni nije jasno zašto je suđen penal za Lokomotivu.
    A tovari su sami sebe pokopali, iako im je prvi gol mogao komotno biti poništen radi ruke ili faula. Soldo pokazao muda i nije ustuknuo pred šerifom s brojem 10. Svaka čast dečko.
  • maddaddam
    2.9k
    na sportnetu nisam bio od kad postoji zonareziser

    Isto i kod mene. A sportnet je unikatan, jedini forum koji je za moderatora imao - trolla. Nisam znao da su ga maknuli.
  • Captain America
    17.7k
    Jučer su mi skinuli 2 accounta zbog spomena Karoglanove juge, al imam ih još :lol: Latentnom tovaru Vileu i prodavaču oglasnog prostora Dariu neće niko ostat gore kolko su si dali oduška.

    Hvala Bogu na Zoni i ljudima koji su ovo pokrenuli.
  • deda
    32.7k
    Trpa Beljo. Sedmi i osmi gol u sezoni. Poravnao se s Brunom na drugom mjestu ljestvice strijelaca.
  • Crusades1986
    12.5k
    Hattrick Belje

    Ili ne
  • db-izbjeglica
    15.4k
    beljo je top i najbolje od svega...sezona dvije u dinamu prije odlaska u inozemstvo bi mu savršeno legla.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.