• Krizy
    44.3k
    Ljubičić a dovest beka :cool:
  • Armagedon13
    959
    Ljubo sam kaže da je više osmica,treba nam "razvijač"
  • Krizy
    44.3k
    A je, sjeo bi nam netko tipa Jakić
    Možda taj Slovenac iz Sturma, Gorenc Stanković
  • Jura
    229
    Laszlo Kleinheisler iz Osijeka pod hitno već ovu zimu
  • marcio amoroso
    36.8k
    Laszlo Kleinheisler iz Osijeka pod hitno već ovu zimuJura

    Kleinheisler igra u Osijeku desetku. Na toj poziciji imamo Ivanušeca, Baturinu u kadru i imamo Tolića i Jankovića na posudbi. Za poziciju osmice nam ne donosi upgrade u agresivnosti koji nam je potreban.

    Odličan, baš odličan igrač, ali ta pozicija desetke nam je jako dobro popunjena.
  • marcio amoroso
    36.8k
    Wilson Manafa (Porto)
    Tin Jedvaj (Lok Moskva)
    Daley Sinkgraven (Leverkusen)
    Lucas Romero (Independiente)
    Marko Rog (Cagliari)
    Lindon Selahi (Rijeka)
    Hugo Vetlesen (Bodo)
    Marko Pjaca (Empoli)
    Martino Ojeda (Godoy Cruz)
    Ola Solbakken (Bodo)
    Paulinho (Leverkusen)
    Sandro Kulenović (Lokomotiva)
  • BBBaranja
    2.6k
    Vetlesena moramo dovest naredni prijelazni rok koliko god da košta..
  • Zagi
    7.9k
    Uh , Vetlesen je sjajan ali ne vjerujem da je to moguće.
    Nekakav Union Berlin će nam ga pokupiti kao i onog stopera iz Vitessea.
  • Tundra
    693


    Drmića za Kulenovića!
  • marcio amoroso
    36.8k

    Ja bi radije Emrelija za Kuleta. Drmic je već zabio bitne golove, a zabiti će ih još.
  • Tundra
    693


    Njega sam i zaboravil već. Taj lik je bar tri razine ispod potrebne kvalitete za Dinamo.
  • Eduardo
    20.4k
    Na klupi Lazia se našao i Toma Bašić, njegova vrijednost je daleko veća( 8 mil), no igrač koji bi drastično podigao kvalitetu u veznom redu. On je rođen Zagrepčanin, odrastao u ovom gradu do svoje 20-te godine, u Hajduku bio samo 2 HNL sezone. Bašić je vrijedio 9 mil, bio u zadnjoj sezoni ugovora u Bordeuaxu te je došao u Lazio za 7 mil eura. Ima 25 godina, na kraju sezone bi ga se moglo dovesti kao i Šutala za u pola cijene.Fanboy

    Za HRT je izjavio; Od rođenja - samo Hajduk! Kaže da je vani jer želi napredovati, pripremiti se da se vrati u Hajduk što bolji jer osjeća da je ostao dužan. Click if you don't believe!

    U podcastu UpU rekao je da se uvijek osjećao više kao dalmatinac i da je oduvijek navijač Hajduka te da nikad ne bi igrao za Dinamo - 100%. Stari mu je iz Pirovca kod Vodica pa je dolje provodio dosta vremena. Kaže da ne gaji baš nikakve osjećaje za Dinamo. Također, zvali su ga iz Dinama dva puta dok je igrao u mlađim uzrastima, ali nije htio. Za Dinamo bi "navijao" protiv norveškog kluba čisto zbog "hrvatskog nogometa".

    Ostalo mi je to urezano u pamćenje pa sam si dao malo truda i reprizirao podcast da potkrijepim napisano.

    12:10


    08:40 i 10:51
  • Mališan
    1.8k
    Kad već spominjete igrače Boda, onaj mali Mvuka mi je ostal u sjećanju ko dobro krilo. Chukwueze za sirotinju
  • Armagedon13
    959
    Bjorkan, lijevi bek koji je izabrao Feyenoord umjesto nas,odigrao jednu utakmicu,vjerovatno prekida posudbu.Pokušati opet ili ...
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.