• Mali dioničar
    15.3k
    Šunjić potpisao novi ugovor. Izvor SN, tm veli da ima ugovor do 2024.

    Sa Malagom dogovorena odšteta za Ricca, 1,5 milijuna eura i njegova plaća 500.000 za prvu godinu i porast plaće u idućoj, ali on pregovara još sa tri kluba. Izvor SN.
  • deda
    32.7k
    Pa Šunjke je potpisao još u travnju.
  • Draž
    1.3k
    Al ovo je aneks :lol:
  • deda
    32.7k
    Ma što se čudiš, ne zna ni Olivari vjerojatno, pardon Ničota
  • Široki86
    0
    Slazem se... Livakovića ne ispod 15 a za Olma pokusat 50 izvuci...
  • Smotanihaker
    702
    Sa sportneta:
    U danasnjem Jutarnjem pise:

    Moubandje dolazi u Dinamo, predstavljanje vec sutra?!
  • SAS1987
    14.7k
    Moubandje bi bio pravo pojačanje. Još samo da Ivanušec potpiše i to je to.
  • Infinity
    16.4k
    Ne mogu vjerovat da nakon ovako sjajne sezone vec nisu prodali pola momcadi, a vec se doveo jedan, a izgleda da ce i drugi igrac za dvije najkriticnije pozicije. Ovo za sad izgleda jako dobro. Za sad.
  • LovroZG
    1.3k
    Ovaj Moubandje zgleda odlično, al ipak treba reć da je čovjek od sredine siječnja do danas odigro dvije i pol utakmice. I da nije prošo pripreme s klubom.
    Trebat će vremena da ga se dovede u formu, valjda će se to sredit do europskih skupina.
  • ZGBhoy
    1.7k
    Smatram da nam treba neki brzonogi napadač koji će stalno terorizirat protivničku obranu

    Svaka čast Gavri,Komnenu i Petkoviću al znate i sami valjda na kaj mislim
  • SAS1987
    14.7k
    Nekako sam siguran da neće biti rasprodaje. Otić će Olmo i možda još maksimalno jedan važan igrač što je normalno za svaki klub.

    Baš me zanima što se promijenilo od prije. Ili su došli k pameti (u što ne vjerujem) ili nadaju da će dobrim rezultatima malo pomiriti navijače i čak pobjediti na potencialnim izborima :rofl:
  • ZGBhoy
    1.7k
    Dodatak:

    Rekao bi da sve u svemu prijelazni rok zasada slab
  • marcio amoroso
    36.6k

    Andrić nema kvalitet za Dinamo. I meni bi bilo drago da dođe netko tko je bolji od njega.
  • Dragon1Warrior123
    3.3k
    Ma ako dođe ovaj samo još Ivanušec i imamo sve pokriveno, jedino u slučaju prodaje Olma bi ja probo dovest Pjacu koji bi se taman negdje oporavio oko 10 mjeseca tako da ne bi trebalo imat problema s rotacijom, pa onda ako čovjek krene igrat kako treba lako prodamo Kadziora (koji po meni i dalje nažalost nije taj igrač), s obzirom da bi novca imali, a vezni red bi trebao bit pokriven sa Ivanušecom i Majerom.

    Sad ako ćemo još želje i fantazije onda bi najradije još prodo i Stojanovića i Andrića i doveo zamjene, tako bi imali možda i dosta jaču momčad naspram prošle godine. (I još kad bi mogli Leškovića nekom poklonit bilo bi sve ko bog)
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions