• Mr Anderson
    8.2k
    Ćuže i Đurasek uz Gvardiola najbolji od mlađih na pripremama, ne znam koliko će Ćužeu koristiti posudba u raspaloj Istri. Ovo za Lokomotivu je očekivano.
  • LovroZG
    1.3k
    Knežević je osto u Lokomotivi kolko vidim.
    A Ćuže bi u Istri dobio finu priliku da zaigra prvoligaški nogomet pa da vidimo dal će šta od njega bit. Đurasek bi trebo bit jedan od boljih u Varaždinu. Njega je ozljeda sjebala prošle sezone.
  • Kwedi
    3.8k
    Mislim da bu im dobro. Ja bi Ćužu ostavio al nekom moraš uvaljati Konana, a mislim da je tu zajebancija ako žele iz tog posla ostati na nuli barem
  • Eduardo
    20.3k
    17.23 - Španjolski AS prenosi kako je sigurno da Dani Olmo napušta Dinamo, a trenutno 'pole position' za njegov potpis drži Tottenham. Iako se Atletico Madrid uključio u utrku za potpisom Španjolca, a prije su ga vrbovali Bayer Leverkusen i Milan, as Modrih je najbliži odlasku u London na White Hart Lane.Germanijak
  • SAS1987
    14.7k
    da, pričao sam o Domžalama. Mali je stvarno talent, to potvrduje i transfemarkt gdje vrijedi osminu cijene cijelog kluba. Nadam se da Dinamo barem zna za njega. Domžale imaju najbolju školu u Sloveniji i sa tim puno mladih talenata od kojih puno previše ide u Italiju kada su stari 16, 17 godina.
  • Dragon1Warrior123
    3.3k
    Nisam siguran jel ovo mjesto za to, ali što vi mislite jel bi bilo realno/dobra ideja u slučaju prodaje Olma dovest recimo Roga i Pjacu nazad?
  • Hipo
    406
    Pjaca: "igramo za zdravka mamića"

    Trebalo bi ga vratit da, ukopio bi se totalno.
  • Eduardo
    20.3k
    Svakako, posebno Roga. Mislim da bi bio jako dobar kod Bjelice. Ali, to nije realna želja. Nije li Napoli izvjesio cijenu za Roga od 16M€? Mislim da to neće nitko platiti.
  • Eduardo
    20.3k
    Prema Španjolcima stigla je nova ponuda Tottenhama, 30M€.

  • Dragon1Warrior123
    3.3k
    Ček ček ček. Oni za igraća koji nije igro 3 sezone pravo traže 16 milja? Nema šanse mislim da je prije cijena 6 ali nema veze. Kao i za Pjacu kojeg bi vjer i za jeftinije dobili. Vjerujem da bi kod Bjelice obojica proigrali i kasnije se isplatili (pošto budimo realni Dinamo tako funkcionira bili ili nebili Daltoni)

    A što se tiće 30 miliona za Olma neka se prave pametni naši ko i Tottenham, ispod 50 milja ništa da im malo damo taste of their own medicine haha. Jer prodavanje Olma za išta manje od 40 miliona je krađa i sad trebamo pokazati da razmišljamo ozbiljno. (iako bi najradije da ostane, ali s obzirom i na njegove izjave i od njegovog starog ne vjerujem)
  • Kwedi
    3.8k
    Kuloari :cool:
  • LovroZG
    1.3k
    Nisam siguran jel ovo mjesto za to, ali što vi mislite jel bi bilo realno/dobra ideja u slučaju prodaje Olma dovest recimo Roga i Pjacu nazad?Dragon1Warrior123

    Rog nije realna ideja bojim se. A Pjaca se ne vraća na teren prije rujna, ak će se uopće tad vratit, pa ne znam šta će nam on.
  • SAS1987
    14.7k
    Olmo je jackpot i zato treba novac od potencialnog transfera investirati u novi stadion.
  • Hipo
    406
    Sas a jesi me nasmijao...

    Novi stadion? :rofl:

    Gnk=bandić.
    Obećanje ludom radovanje.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions