• Efes Pilsen
    6.8k
    ugovor s DHLom i op 40 eura. Sto je najbolje zadnji put su kasnili s dostavom, jebo sam im sve zivo. Kao korisnik nije bio kod kuce, mater ti jebem radim od kuce.
  • Infinity
    15.2k
    280 kuna dostava? Razumijem da je medjunarodni promet, ali...

    Prvo sto su mogli osigurati print at home. Drugo sto taj DHL nije jedini na svijetu. Pismo do 100 grama koje saljem drzavnom postom zurno, preporuceno i uz povrtnicu placam 16KM za medjunarodni promet. To je oko 60 kuna. Kojih 280 DHL-u? :gasp: Ne odredjuje Dinamo cijenu, al ovo je kradja. Onu ulaznicu za Dinamo - Villarreal su mi dostavili za oko 80 kuna.
  • Ludovic IX
    5.1k
    2664 ulaznice za stamford Bridge. Ko za vraga, idem poslovno u London ali ili 24-30.10 ili 31.10-4.11..

    Ja znam za što navijam.
  • mileni
    93
    pokušao sam kupiti ulaznice za London, sve sam ispunio i zaštekalo mi je kod same naplate....kada sam probao ponovno, pisalo mi je da su kodovi već iskorišteni....ima li ko iskustva i može li me savjetovati što i kako dalje? hvala
  • petkove škarice
    44
    nazovi ih pa ce ti ponistit narudzbu da opet probas, meni je tako bilo jer sam probao onim erste nacinom platit, drugi put sam s visom i proslo je bez problema
  • mileni
    93
    riješeno...fala!
  • M77
    445
    Dinamo-Varaždin
    16.10. 15:00 sati

    Cijene ulaznica
    ✅ Sjever gore 40kn
    ✅ Sjever dolje 40kn
    ✅ Zapad gore 60kn
    ✅ Zapad dolje 80kn

    Ticket point
    ➡️ Subota 15.10. od 11 do 19h
    ➡️ Nedjelja 16.10 od 11 do 15:45h

    Online ulaznice
    ➡️ Od subote 15.10. od 11h do nedjelje 16.10. u 15:45h

    Stadion se otvara u 14:00h
  • Guinness
    1.9k
    Rasprodan gostujući sektor za utakmicu u Londonu.
  • LM1995
    1.7k
    opet ima karata
  • Salva
    2.3k
    Rasprodano je sve online za London (1500 cca ako se ne varam), bit će na ticket pointu još.
  • deda
    27.5k
    Nagađaš ili znaš izvor ovih brojki?
  • Salva
    2.3k
    Imam izvor, valjda je točan :brow:
  • NitkoBitan
    11.7k
    Ne znam kaj cekaju sa sluzbenom obavijesti. Ne radi se o gostovanju u Osijeku nego u Londonu. Ljudi su vec sve rezervirali i zele znat je li ostalo jos karata.
  • Tradicija bunta
    5.4k
    Ostalo je još oko 1000 karata koje će se prodavat na blagajnama za 2 tjedna
  • deda
    27.5k
    Hvala dečki :up:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.