• Fićo1986
    973
    Navodno da je prodano manje od 500 karata,za mene poražavajući interes bez obzira na petak......
  • seljak86
    2.4k
    Od kud ti ta informacija?
  • Efes Pilsen
    6.9k
    Jel neko uzimao za Chelsea online? Ja sam uzeo prvi dan prodaje i dostavu na frenda u ZG. Karta jos nije stigla, a trebao bi je pokupit na Milanu. Nadam se da ne cekaju prodaju na ticket pointu da krenu slat karte..
  • Papastrumf
    9.8k

    Karte su nekima dostavljene u ponedjeljak, a nekima jučer. Ako ne dobiješ danas, zovi klub ili DPD.
  • Fićo1986
    973
    pitao frend na karatani kad je išao jučer....
  • blackbully
    4.4k
    Bio sad na karatani, kaže cura otišlo oko 400 ulaznica.
  • seljak86
    2.4k
    Jel se ljudi ne usude ić dolje ili kaj? Mislim znam da je petak i sve, al da nemremo 1000 ljudi skupit na bilo koji dan mi je fakat žao...
  • Nino Bule
    11.5k

    Ne kuzim sta ti nije jasno, rađe ljudi sacuvaju slobodne dane i pare za salzburg, milan, london nego na radni dan proci cjelodnevnu torturu hnl gostovanja
  • M77
    452
    S jedne strane mi je zao kaj nas se nece skupit barem malo vise, a s druge strane sam jos nabrijaniji kad znam da ce vrlo lako atmosfera na stadionu i prije njega bit 10 puta bolja nego kad je soma i pol ljudi od kojih 30-40% nema tu nasu spiku aktivnih ultras navijaca...
  • seljak86
    2.4k
    A dobro... izgleda sam gledao samo iz svoje perspektive. Uvijek mi je osobno draže ići na HNL utakmice zbog navijanja. Od europskih tekmi gdje se snima za instagram i komentira tekma mi je već puko film.
  • Nino Bule
    11.5k

    To si ti, vecini ljudi su vece utakmice veci spektakl. Jebiga radni dan je i to u startu znaci da otpada hrpa ljudi koja bi isla, naravno i to bi se premostilo da je natjecateljski bitniji derbi.
  • DokNaTerenuSrceOstavljas
    29
    Jel dobio ko kartu za donji sektor za celzi ili smo svi gore
  • Stojke
    48
    točno to, jedino bi bilo dobro zbog brojčanog broja da se ispuni kavez a ne bi previse utjecalo na atmosferu, smijesno mi jedino kako su se neki bili bunili kako smo malo karata dobili, na kraju ako bude pola od toga ekstra, jbg na kraju nas koji smo tu za domace i gostovanja u hnl-u ima malo
  • NitkoBitan
    12.2k
    Jel dobio ko kartu za donji sektor za celzi ili smo svi goreDokNaTerenuSrceOstavljas

    Za Man City se punio prvo donji sektor pa tek onda gornji, mislim da je i tu bio takav slucaj. Donji sektor ima dosta manji kapacitet od gornjeg, ne znam tocni kapacitet al je moguce da su ga popunili godisnjaci koji su iskoristili pravo prvokupa (njih cca 500).
  • xavier
    11.1k
    Jel dobio ko kartu za donji sektor za celzi ili smo svi goreDokNaTerenuSrceOstavljas

    Mi smo dobili donji.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.