• Navijač Dinama
    8.4k
    Kad smo kod negativnih rekorda. Napoli u Amsterdamu pegla Ajax 6-1, a gubili su 1-0..
  • IstinaZaDinamo
    2k
    Club Brugge :strong:
  • Majki2111
    3.2k
    Ako mogu oni, možemo i mi. Vidi ih samo.
  • Efes Pilsen
    8.4k
    odmaglili su oni... Yaremchuk samo 16 milki..
  • IstinaZaDinamo
    2k
    Bas sam gledao njihove transfere, pa oni placaju iznose boli glava, a opet po rezultatima i nije tolika razlika. Iskreno ne vidim (i ne zelim) u bliskoj buducnosti da Dinamo posluje kao oni, iako bi se dalo dosta nauciti, pogotovo skauting dio.
  • miro
    4.5k
    samo su si oni kroz kolonijalizaciju i standard osigurali puno veći bazen talenata. Što je u biti zanimljivo - pokradeš sirovine, pobiješ par milijuna domorodaca u središnjoj Africi i za 100-150 godina njihovi prapraprapraunuci sanjaju begijski dres - i klupski i reprezentativni
  • Infinity
    16.5k
    Na kraju je bitniji rezultat nego koliko tko trosi, ali je platezna moc jako bitna. Kako raste rezultat tako mora rasti i budzet. APOEL je tako kratko trajao, jer u klubu koji igra LP nitko ne zeli igrati za 100.000 godisnje. I ekipa iz Sheriffa se rasula za vecim parama. A kako duzi period nalaziti stalno jeftina rjesenja koja ce te drzati na razini? Ode ti jedan Beli u Sheriff, al taj Beli ti ne moze drzati razinu Lige prvaka. Dinamu rezultat ide gore, ide i budzet, djeluje mi to prirodno, nije preko noci sve.
  • puxigadjurdja
    1.7k

    puno toga ovisi i od okruženja, grada, države, jačine lige pa tek onda i financija. Dinamo uz neke korekcije (stadion, demokratizacija) može napredovati ali ipak ne toliko da bude razina Ajaxa, Brugga ili Salzburga npr. Uz sve napore Zagreb, Hrvatska i HNL kao takav teško da mogu parirati Amsterdamu, Belgiji ili Austriji i Eredivisie ligi. Dinamov put je drugačiji i čini se ispravan i prirodan, to se slažemo.
  • davidinamo
    363

    A koja je to razina Klub Briž ? Ove godine su iskočili svaka časti ali ispred smo njih na Uefa ljestvici pa ne znam šta se tu ima za dostići a Salzburgu pušemo za vrat i možda ih ove godine skinemo.
  • puxigadjurdja
    1.7k

    dugoročno gledano perspektivniji i održiviji ajmo reć, odnosno kao takvi imaju veću mogućnost napretka iz ovog "razreda" od Dinama. Na to sam se referirao.
  • reziser
    6.8k
    Milan primio gol u stilu dinama.
  • Ludovic IX
    7.3k
    Kakav ovo rollercoster u Kopenhagenu.. poništen gol, pa promasen penal i na kraju crveni za city
  • Logistika
    1.3k
    a kako je Juve loš jbte
  • Crusades1986
    12.7k
    Jovičević jučer sa Šahtarom vodio 1:0 protiv Real Madrida do 95'...
  • Keyser Soze
    10.1k
    Nevjerojatni Club Brugge :clap:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.