• Jaro
    7.5k
    2 poluvrijeme, totalno nekontrokirani divlji nogomet. 2 momcadi bez trenera... za nas neutralne super...
  • Keyser Soze
    10.1k
    Pogledajte Rangerse, izgubili 1:7, go razlika 1:16, osramotili se propisno kao finalisti EL.
    Celtic ima 1 bod i 1 gol, Kopenhagen ima 0 golova...
    Oni su poprilično loši i mi smo nekad bili na njihovom mjestu, a sad imamo šanse za europsko proljeće.
  • Krizy
    44.2k
    Nakon 4 odigrana kola Lige prvaka, Dinamo je trenutno bolji od Ajaxa, Rangersa, Atletica, Leverkusena, Barcelone, Plzena, Frankfurta, Milana, Celtica, Seville, Kopenhagena, Juventusa i Maccabija.
    Da je ukupna ljestvica kao što će biti uskoro Dinamo bi nakon 4 kola bio 18. momčad Lige prvaka.
  • Markelo
    2.6k
    Jebi se Gomis. Odlaziš u povijest
  • Krizy
    44.2k
    Da, Salah hat-trick za 6 minuta i 12 sekundi.

    Najbrži u povijesti Lige prvaka
  • Ludovic IX
    7.3k
    Baš me zanima jel će sad neki komentator u engleskoj reci da momčadi poput rangersa i celtica nemaju što raditi u ligi prvaka kako su o nama pričali prijašnjih godina
  • marcio amoroso
    36.8k
    Baš me zanima jel će sad neki komentator u engleskoj reci da momčadi poput rangersa i celtica nemaju što raditi u ligi prvaka kako su o nama pričali prijašnjih godinaLudovic IX

    Šta misliš da nam je netko rekao da ćemo mi imati 4 boda nakon 4 kola i -2 gol razliku, a da će Rangersi imati 0 bodova i -15 :grin:
  • Eduardo
    20.4k
    Rangers točno reprizirao Dinamo. Poveli 1:0 pa se na poluvrijeme otišlo s 1:1 i onda kaos u drugom poluvremenu.
  • Logistika
    1.3k
    vly4l5g0kn5nzxrb.jpg
    jedini klub koji je treći a ispod 100 mil je Sahtar
  • Ludovic IX
    7.3k
    Mi smo imali igrača manje cijelo drugo poluvrijeme..ako se ne varam, kova je dobio crveni..i zabio gol prije toga
  • jp23
    2.7k
    Eto pa jedini put kad na uefinom predictoru stavim da Bruggea neće nakantat, dakako nabije ga Porto
  • Efes Pilsen
    8.4k
    Tvoja greska, ljudi se kvalificirali dalje, a Portu gori pod nogama..
  • jp23
    2.7k
    A mislim na 0:1 još fulaju penal za izjednačenje :sad:
  • Mlađi referent
    12.3k
    Odlično je gledat ovo Interovo razbijanje Plzena.

    Ako im Barcelona iduće kolo utrpa 3 komada onda Dinamova sezona 2011/12 odlazi u povijest kao najlošija sezona u povijesti lige prvaka.

    0 bodova
    -19 gol razlika
  • Keyser Soze
    10.1k
    Baš si mislim o tom, Kopenhagen isto može završiti grupu s 0 golova.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.