• xyz
    840
    Gledam Denija Jurića i naprosto je nevjerojatno za kojeg panja smo mi platili Šibeniku pola milijuna eura + pola milijuna smradu u džep...
  • Captain America
    17.8k
    Kaže gospon Kovačić da je Awaziem trebo dobit crveni. Jesu to Riječani dvaput opljačkani u 18 dana za crveni istog igrača? Agent 007...
  • Efes Pilsen
    8.4k
    Treba vidjet s Gasom gdje je vaga, kontam da jos nismo stigli ni do 90tih.
  • Keyser Soze
    10.1k
    Crne kese su opravdale, nema penala ni crvenog kartona :rofl:
  • immerwieder
    1.4k
    Teklić: Ako me Dinamo bude zvao, sigurno će biti i drugih ponuda, pa bi u tom slučaju Dinamo bio zadnja opcija.
    Pošteno, nadam se da ne bude nikom palo napamet da ga bude zval
  • Nino Bule
    13.9k
    Ma kakav tonio teklic, imat ce karijeru ala jakoliš, otici ce u neki klub s dna liga petice i pogubit se.
  • SAS1987
    14.8k
    Teklic je toliko neiteligentan da mu cak i vjerujem :grin:
  • Imamo Dinamo
    3.7k
    Nema veze, ionako ga nebi zvali xD
  • Smotanihaker
    702
    Tomečak u Lokomotivu
  • db-izbjeglica
    15.5k
    Meni i dalje nije jasno kako sudački analitičari tvrde da ono mikanovičevo igranje rukom nike penal. Mislim da je to silovanje pravila o odbijanju lopte.


    Po meni je logično ako se prilikom ubačaja ili udarca lopta odbije pa to završi na ruci braniča.
    Ovo je jednostavno bila smotanost, čovjek je igrao glavom, učinio to loše, ne zna gdje je lopta i pogodi ga u ruku...tko mu je kriv što je smotan?

    Isto kao i situacije kada igrač svjesno igra loptom, loše odigra i sam sebe pogodi u ruku. Promjer je bralić prošle sezone protiv dinama. To mora biti penal.

    Takvo što jednostavno nije odbijanac!
  • Mlađi referent
    12.3k
    Meni i dalje nije jasno kako sudački analitičari tvrde da ono mikanovičevo igranje rukom nike penal.db-izbjeglica

    Nogomet se počeo gubit totalno na igranju rukom, više nitko ne zna kaj jest kažnjivo, a kaj ne.

    Po meni je ovo 100% penal jer da on ne igra rukom, igrač Rijeke bi mirno kontrolirao loptu, samim time Mikanović postiže prednost igrajući tom rukom. A to kaj je smotano, jbg, nitko mu nije kriv kaj je glup.
  • marcio amoroso
    36.8k
    Iskreno me ovaj Moussa Wague baš razočarao. Ja sam stvarno očekivao da će dečko gaziti i dominirati ligom.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.