• NORTE
    11.6k
    Kad smo kod razočaranja, više ni Hajduk ne puni Rujevicu...

    Prijašnje vrijeme im je istok bio jako dobro ispunjen i na raznim Varaždinima, vjerojatno sve pretplatnici, a sad se posvuda vide prazna mjesta čak i na za njih najvećoj i najvažnijoj tekmi.

    Tek nešto više od 5 tisuća navijača Rijeke na jadranskom derbiju, toliko malo ih nije bilo valjda od Kantride.

    Lako sad za zadnje mjesto na ljestvici, to je trenutno tako, neočekivano malo ljudi na najvećem derbiju za njih.
  • NORTE
    11.6k
    Veliko je pitanje jel bi se jadranski derbi uopće odigrao na prethodno poplavljenoj Kantridi, dok je "zamjenski stadion" kako ga navijači Rijeke zovu, kao i njegov travnjak odmah nakon poplave bio u perfektnom stanju.

    Ovakvoj Kantridi u takvom slučaju vjerojatno ne bi pomogao ni novi hibridni travnjak ni nova drenaža.
  • Infinity
    16.5k
    Lako sad za zadnje mjesto na ljestvici, to je trenutno tako, neočekivano malo ljudi na najvećem derbiju za njih.NORTE

    Da smo mi zadnji, vjerojatno bi i kod nas bila slicna posjeta pri dolasku Hajduka. Losi rezultati donose i losu posjetu. Nije mi ovdje nista cudno.
  • Eduardo
    20.4k
    Šibenik se pridružio Twitteru pa tko voli nek izvoli.

  • Eduardo
    20.4k
    Šibenik odradio izlazni transfer.

  • NORTE
    11.6k
    Kad Eduardo posta to je u 95% slučajeva neki link na twitter :grin:
  • SAS1987
    14.8k
    Šibenik odradio izlazni transfer.Eduardo

    Na OnlyFans? :lol:
  • db-izbjeglica
    15.5k
    PNI u ruke.The Undertaker

    Pa što ako piše u pravilima? Očito piše, jer se takve stvari iznova i iznova ne sude.

    Međutim, to nema veze s mozgom i pravilo je glupo.... To jest, totalno je nedorečeno.

    Itekako ima smisla da se odbijanac prilikom udarca/centaršuta ne sudi kao penal. No sasvim deseta stvar je što se zbog tog pravila ne sude penali za najobičniju smotanost i nespretnost igrača. Čovjek sam sebe pogodi u ruku i to nije penal, daj nemoj me...
  • Jaro
    7.5k
    to s rukom vec nekoliko godina (od kad je VAR) pravila uzas i nedorecena...
    Sinoc Barceloni ponisten gol nakon sto je Interov golman loptu odbio tako da je taknula napadacevu ruku i nije mijenjala smjer na putu do covjeka koji je zabio.. Za takvo igranje rukom, nebi penal sudili nikad. Jbt ak je ruka je ruka, nebitno, u nspadu il obrani.
    Kasnije je nedosudjen penal za Barcelonu u situaciji cistoj da ne moze bit cisca - obrambeni rukom skida loptu s glave napadaca. Sudac na terenu nije mozda vidio, al za VAR nema opravdanja...
  • The Undertaker
    5.5k
    Jedna je stvar da li je po pravilima ili nije a druga koliko su ta pravila smislena. IFAB je toliko lutao sa ovim pravilom kad je igranje rukom prekršaj da to ni sami suci više ne znaju. Po meni, trenutna verzija PNI je dobra. Pojednostavljeno, gleda se da li je bila namjera ili ne i to je, praktički, jedini kriterij. Pri tome se i namjerno ili neoprezno povećenje obujma tijela smatra (prikrivenom) namjerom.
    Dodatno, svako igranje rukom u akciji za gol je prekršaj. To je, po meni, dosta dvojbeno pravilo ali rszumijem zašto su ga uveli.
  • IstinaZaDinamo
    2k
    @Jaro Ono sinoc na Inter Barca je bila vrhunska kradja u oba slucaja. Igranje rukom kod gola Pedria :rofl: nedosudjen penal kod igranja rukom Dumfiresa :rofl: da se onako nesto sudilo protiv Dinama mislim da bi gorila na sve strane
  • The Undertaker
    5.5k
    Prvo je, po meni, dobro dosuđeno a drugo je velika pogreška.
  • reziser
    6.8k
    Suci opet oštetili Rijeku. HNS: Hajdukovac trebao dobiti crveni
    Sudačka komisija HNS-a objavila je analizu suđenja. U derbiju kola Hajduk je pobijedio Rijeku 1-0 golom Chida Awaziema u drugom poluvremenu, no igrač Hajduka morao je dobiti drugi žuti karton u 21. minuti zbog povlačenja suparničkog igrača. Riječani su se žalili na suđenje nakon utakmice. S razlogom.
  • Ali
    2.2k
    Moze i u rubriku shit... rekli bi "posto obraz..."

    Mogao je frendove iz nigerije i pozvati da dodju igrat u splitu, jer eto odjednom vole tamnopute nogometase. A i kao nigdje na svijetu, nemozes dobiti dva zuta ako igras za hajduk. I svako kolo ista stvar, nesto malo komisija i tv komentatori pricaju, ali za dva dana igraj dalje... mozes psovat, povlacit, uklizavat, ali drugi zuti nebus dobil...

    se8tuouuar9uipyn.jpg
  • Infinity
    16.5k
    Fun fact: Nakon 11 kola, poraz u gostima nemaju Dinamo i Sibenik.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.