• Tradicija bunta
    5.7k
    Nije 700 karata za boyse vec puno, puno manje.
    Svi su godisnjaci osim manjeg broja ljudi koji su daleko od Zagreba, a redovni su na utakmicama.
    Cisto da se ne zakotrlja prica u krivom smjeru.
  • Ivo86
    46
    Pa po meni nije bas i toliko posteno. Mozes i bit clan BBBa i imat godisnju ulaznicu, a ostanes onda bez karte, iako je ispred tebe bilo samo 100 ljudi, samo zato sto nisi u uzoj jezgri grupe. A o "prijateljima kluba" koji su dobili karte ne treba trosit rijeci.
  • Infinity
    15.4k
    Kriterij treba biti broj gostovanja u prethodnoj sezoni.deda

    Ja bi za kriterij uzeo posljednjih npr. 100 utakmica. Ova zadnja ti nosi 100 loyalty bodova, ona stota unazad bod. Trebas aplikaciju kroz koju bi se apliciralo za ulaznice. Istu bi mogao imati svaki clan kluba, te bi samo tako mogao biti dio loyalty programa.

    Ako kroz jednu sezonu 'zaradjujes' neke 'bodove' za narednu onda narednu realno mozes otici na tri utakmice koje te zanimaju, jer imas te posjete iz prethodne sezone, a netko tko sad ide redovno bi bio zakinut i nagradjen tek sezonu kasnije.

    Sve to cak nije tesko ni izvesti. Imam razradjen cijeli program, al da ne duzim :grin:
  • deda
    29.1k
    Dao Bog da nama zatreba taj loyalty program pa da potražnja bude 5.000 za svako gostovanje. :smile:
  • Papastrumf
    10.4k

    Što je čudno u tome da netko ostane bez karte ako na raspolaganju imamo 1.500 komada, a potražnja je 2 ili 3 puta veća?
  • obelix
    86
    Ostao sam bez karte tik do blagajne. Zao mi je ljudi s godisnjima, ali sam defintiivno za to da boysi dobe odreden kontigent i podijele za one najvjernije medu sobom (naravno, pod uvjetom da imaju godisnju sto je ipak nemoguce razdijeliti). tako je kako je
  • Tradicija bunta
    5.7k
    Da ne bude nesporazuma, ovdje je barem 500 ulaznica po nekoj gruboj procjeni isparilo "negdje".
    Saznat ce se ubrzo.
    Sto se tice kvote za grupu, tu su stvari vrlo jasne.
    Taj dio karata je namijenjen uglavnom boysima izvan Zagreba.
    Ali puno je manji broj od ovih 700.
  • Cuki1986
    5
    Borba se nastavlja :meh:
  • Ivo86
    46
    Nisam rekao da je cudno, nego mislim da bi bilo postenije da svi, koji imaju npr. godisnju kartu i clanovi su kluba itd. imaju istu sansu dobit ulaznicu. Nisam bas veliki fan toga, da se rezerviraju karte prije nekome. Mislim, razumijem zasto se to radi, ali meni bi bilo draze takav "loyalty program" kako i pise Infinity.
  • deda
    29.1k
    Mišljenja će o tome varirati. Mene bi recimo bilo sram da idem u Salzburg na uštrb mojih kolega za koje znam da su na 90-100% gostovanja od kojih na mnogima "pišaju" krv.
  • obelix
    86
    Dobra ideja za loyalty. Za jucerasnju tekmu u Jarmini u utorak u 16h bi trebalo se dobiti barem 200 bodova :grin:
  • BlueMadness
    22
    najodanijim navijačima dinama sigurno ne bi bio problem doći na ticketpoint i ako treba 2 dana prije početka prodaje. Ako je neki indijanac spreman čekati u redu više od nekog ko sebe smatra boysom, onda jebiga. Za partizan i jugoslaviju čekalo se cijelu noć za kartu. Ovo dijeljenje ulaznica je teška debilana, baš kao i za Plzen. Pred 10 godina su se za srbiju odbile karte koje je savez nudio.
  • The Undertaker
    4.4k
    Nevezano za raspodjelu, ljudi bi trebsli znati koliko je karata u slobodnoj prodaji na karatani kako bi mogli procijeniti da li im se isplati čekati ili ne
  • Rocky1986
    245
    Popriclino jadno
  • superSantos
    2.6k


    Neki "indijanac" je spreman čekati u redu zato što on samo na ovakve utakmice i ide. zato ga se i zove tako

    I za taj Plzen su BBB dobili ni trecinu kaveza, isto ko i sad
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.